Wczytywanie

Ceny są do negocjacji

Jeśli poszukujemy np. atrakcyjnej hali magazynowej, a jej cena zamieszona przez pośrednika nieruchomości jest dla nas przerażająca, nie bójmy się i negocjujmy. Zawsze mamy możliwość zaoszczędzić kilkaset, albo i więcej złotych.

Chcąc kupić halę magazynową jesteśmy atrakcyjnym klientem, bo kwota, jaką jesteśmy w stanie wydać, to nie jest 100 czy 200 tysięcy złotych. Wówczas nie bójmy się negocjować. Są różne oferty sprzedaży takich obiektów w Krakowie. Wybór jest duży. Jeżeli chcemy prowadzić działalność przemysłową w Nowej Hucie, to jedną z ofert, gdzie możemy coś utargować jest działka licząca 3600 mkw. wraz z halą.

Co bardzo istotne, działka i znajdująca się na niej hala, są zlokalizowane blisko planowanej trasy szybkiego ruchu S7 i obwodnicy Krakowa z wyjazdem dla TIR-ów bez ograniczeń tonażowych.

Osoba, która byłaby zainteresowana kupnem, powinna wiedzieć dodatkowo, że dopuszczalna jest tam działalność wszelkiego rodzaju – od handlu i usług po uciążliwą produkcję. Teren jest uzbrojony w media.

A co chyba najważniejsze, choć początkowa cena oferty wynosi dwa miliony złotych, to właściciel skłonny jest negocjować. Dlatego warto może pomyśleć o prowadzeniu interesu w Nowej Hucie, gdzie znajduje się rzeczony obiekt.

(m)

Nasza strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na ich przechowywanie u Ciebie.