Nieruchomości

Interes wschodni

Wiele dużych firm ma swoje siedziby zlokalizowane na obrzeżach Krakowa – w kierunku Wieliczki. Są tam zarówno hale produkcyjne, magazyny, jak i lokale usługowe. W miejscowości Gdów, która znajduje się w tej części Małopolski, niewiele jest jednak ofert sprzedaży hal produkcyjnych.

Jeśli ktoś z różnych przyczyn chce prowadzić działalność produkcyjną właśnie w Gdowie, to musi się śpieszyć, bo takich ofert sprzedaży jest po prostu mało. Na krótkiej liście propozycji znaleźć można jednak duży obiekt z 2007 roku, liczący 400 mkw., w którym wcześniej znajdował się warsztat mechaniczny. Dlatego jest on wykończony, posiada pomieszczenia socjalno-biurowe.

Jak informują pracownicy Agencji Nieruchomości Bracia Sadurscy, parter zaadoptowany został jako hala dowolnego przeznaczenia oraz dwa sklepy i sześć pomieszczeń socjalnych, góra jako jeden sklep, gabinety, pomieszczenia mieszkalne i cztery o dowolnym przeznaczeniu.

Plusem lokalizacji jest szybki i prosty dojazd. Budynek ocieplony, posiada wszystkie potrzebne instalacje itp. Jako że jest to obiekt znajdujący się poza granicami Krakowa, to i jego cena, wydaj się być interesująca, bo opiewa na kwotę miliona 600 tysięcy złotych. Tę jedną z nielicznych ofert sprzedaży dużej hali w Gdowie możemy znaleźć na liście w krakowskiej Agencji Braci Sadurskich.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznanaia się z ofertą.