Nieruchomości

Pomiędzy Krakowem, a Małopolską Zachodnią

Gmina Krzeszowice, mimo że terytorialnie przynależy do powiatu krakowskiego, przez wielu kojarzona jest z Małopolską Zachodnią, a dokładniej Chrzanowem i Trzebinią. W atrakcyjnej krajobrazowo miejscowości możemy przebierać w ofertach sprzedaży działek inwestycyjnych.

Agencja Nieruchomości Bracia Sadurscy w Krakowie proponuje klientom poszukującym ciekawego terenu inwestycyjnego działkę w Krzeszowicach, która liczy aż 91 arów. Sporo. Tym bardziej, że dodatkowo istnieje możliwość wykupienia sąsiadującego terenu mającego 37 arów.

Przeznaczenie terenu to przede wszystkim usługi handlowe, np. market. Plan zagospodarowania przestrzennego jest w trakcie studium, czyli jest gotowy dokument wstępnie i ogólnie określający politykę przestrzenną gminy, ale nie ma on charakteru aktu prawnego. Stanowi więc na razie podstawę do przygotowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Zaletą tej działki jest jej położenie. Otóż znajduje się tuż przy obwodnicy, gdzie jest duży ruch pojazdów w kierunku Olkusza. W niedalekiej odległości zlokalizowane są plac targowy, boisko sportowe, a także przedszkole. Cena tego ternu wynosi milion 570 tys. zł.

Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia oferty.