Nieruchomości

Przemysłowe Podgórze

Mimo że Podgórze cieszy się coraz większą popularnością wśród turystów i osób poszukujących mieszkań, to jego industrialny charakter wciąż funkcjonuje i możemy znaleźć tam wiele obiektów, w których moglibyśmy prowadzić firmy przemysłowe.

Wśród ofert sprzedaży hal produkcyjno-przemysłowych w krakowskiej dzielnicy Podgórze mamy możliwość kupić np. obiekt liczący 2000 mkw. Znajduje się on na utwardzonej działce o pow. 100 arów. Cena oferty to sześć milionów 70 tysięcy złotych.

W wysokim budynku są zamontowane dwie suwnice, każda będąca w stanie udźwignąć ciężar do 10 ton. Dodatkowo, do jednego z pomieszczeń obiektu są poprowadzone wewnętrzne tory kolejowe. Dużym plusem jest brak słupów na środku hali. W ten sposób zyskujemy jeszcze więcej przestrzeni wewnątrz.

Przy hali, do której wiedzie asfaltowy dojazd, znajdują się ponadto pomieszczenia socjalno-biurowe. Idealne miejsce na prowadzenie biznesu połączonego z produkcją, bo na znajdującej się tam działce są suwnice ośmiotonowe, a także parking dla samochodów. Potencjalny nabywca jest w stanie porozumieć się z właścicielem, który dopuszcza zakup nieruchomości z mniejszym teren.

Zainteresowanych odsyłamy do oferty!

(m)