Nieruchomości

Mieszkanie w Krakowie za mniej niż 250 tysięcy złotych? Tak!

Obalamy wszelkie mity dotyczące nieosiągalnych cen mieszkań na krakowskim rynku nieruchomości. Niedowiarków twierdzących, że w stolicy województwa małopolskiego, nie da się znaleźć interesującego mieszkania za mniej niż 250 tysięcy złotych, odsyłamy do naszej bazy ofert.


Kraków to jedno z największych i najmodniejszych miast w Polsce. Zachwyca budownictwem, krajobrazem, a także licznymi atrakcjami. Miasto, w którym łatwo się zakochać bez pamięci.

Osoby marzące, by zamieszkać w dawnej stolicy kraju, będą miło zaskoczone cenami mieszkań na sprzedaż – na rynku wtórny, a nawet pierwotnym. Wbrew pozorom nie są one wygórowane. Wszystko zależy czego się szuka. Z całą pewnością nie znajdziemy tutaj apartamentu w centrum miasta za 300 tysięcy złotych, ale ładne i przestronne mieszkanie, dobrze skomunikowane z sercem Krakowa, owszem!

W naszej bazie ofert znajdą ciekawe propozycje nie przekraczające 250 tysięcy złotych. Chodzi głównie o mieszkania w takich dzielnicach jak np. Czyżyny, Nowa Huta, Prokocim. Są to dzielnice bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Kursują stamtąd autobusy i tramwaje. Dojazd jest prosty i szybki. Ci, którzy lubią jazdę na rowerze, nie muszą się martwić o ścieżki i trasy dla jednośladów.

Przypomnijmy, że lokalizacja nieruchomości to jeden z wielu czynników wpływających na cenę danej nieruchomości. Inne, które są najczęściej brane pod uwagę, np. podczas wyceny nieruchomości, to: kondygnacja nieruchomości, powierzchnia, stan prawny, otoczenie, stan techniczny, wysokość czynszu, a także rozkład mieszkania.

W naszej bazie na stronie www.sadurscy.pl dostępnych jest kilka tysięcy ofert nieruchomości. Zachęcamy do korzystania z tamtejszej wyszukiwarki. Pozwala ustawiać wszystkie ważne parametry, w np. cenę. Osoby, które twierdzą, że w Krakowie nie da się znaleźć mieszkania tańszego niż 250 tysięcy złotych, prosimy, aby przekonały się na własnej skórze i poznały oferty w naszej bazie klikając tutaj.

3 komentarze

  • Ja osobiścię mogę nawet obiecać, że jak się zaprę to znajdę komuś za 270 tys zł mieszkanie 3-pokojowe.

  • Zgadzam się, lokalizacja ma bardzo duże znaczenie jeżeli chodzi o cenę
    nieruchomości, jednak Kraków jest teraz bardzo dobrze skomunikowany i
    można w szybki i łatwy sposób dojechać do Centrum zarówno z Nowej Huty
    jak i Bieżanowa czy Prokocimia.

  • Dokładnie. Nie jest to niemożliwe, Zdarzają się w tej cenie mieszkania również w innych lokalizacjach.

Komentowanie wyłączone.