Nieruchomości

Wypróbuj prostą wyszukiwarkę mieszkań dla młodych

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób zainteresowanych dopłatami programu „Mieszkanie dla młodych”. Udostępniliśmy naszym Klientom specjalną wyszukiwarkę mieszkań objętych projektem MDM.

Przypomnijmy, że we wrześniu tego roku w rządowym programie dopłat MDM nastąpiła duża zmiana. Oferta mieszkań dostępnych w ramach projektu została bowiem poszerzona również o rynek wtórny. Decyzja ta okazała się być bardzo trafna, gdyż wybór stał się znacznie większy i przez to łatwiej znaleźć dobre mieszkanie.

Nie ma co ukrywać, poprawki wprowadzone w rządowym programie dopłat MDM sprawiły, że znacząco wzrosło zainteresowanie projektem skierowanym do młodych ludzi marzącym o własnym mieszkaniu. Dlatego chcąc ułatwić poszukiwania atrakcyjnych ofert mieszkaniowych objętych programem udostępniliśmy naszym Klientom nową funkcjonalność wyszukiwarki naszej bazy ofert dostępnej na stronie głównej naszej agencji nieruchomość sadurscy.pl.

Jak to działa? Najprościej jak tylko się da. Od teraz wszyscy ci, którzy poszukują mieszkania objętego programem rządowym, znajdą je naprawdę szybko. Wystarczy, że po wybraniu parametrów nieruchomości w naszej wyszukiwarce, odhaczą jeszcze dodatkowo kwadratowe  z czerwonym napisem „MDM”. To wszystko!

Dlaczego warto korzystać z tego rozwiązania? Aby wyjść na plus! Otóż oferty mieszkań w naszej bazie, oznaczone jako MDM, uwzględniają negocjację cenową ze sprzedającym na poziomie nawet 10.000 złotych. Dzięki temu możemy więc tylko zyskać. W razie jakichkolwiek pytań, jak zawsze dla Państwa, służymy pomocą. Dodatkowe informacje na temat programu MDM dostępne są na naszej stronie internetowej TUTAJ

Komentowanie wyłączone.