Nieruchomości

Zobacz videoprezentacje mieszkań na sprzedaż

Korzystając z możliwości jakie daje nowoczesna technologia i wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów, Agencja Nieruchomości Bracia Sadurscy w Krakowie, prowadzi w serwisie YouTube kanał z videoprezentacjami mieszkań na sprzedaż.


Ludzie zainteresowani kupnem nieruchomości są bardzo wymagającymi Klientami. Nie można się im dziwić. Chcą przecież zainwestować w mieszkanie lub dom bardzo dużo pieniędzy. W dostępie do ofert stawiają więc na komfort, łatwy i wygodny dostęp.

– W odpowiedzi na te oczekiwania, ponad rok temu, uruchomiliśmy kanały w serwisie YouTube z ofertami video z naszych oddziałów. Bez wychodzenia z domu, nasi Klienci mogą zobaczyć niektóre z mieszkań na sprzedaż, jakie mamy w bazie – opowiadają agencji Agencji Nieruchomości Bracia Sadurscy w Krakowie.

W krótkich filmikach video potencjalny kupiec zwiedza mieszkanie lub dom na sprzedaż w sposób wirtualny. W ten sposób może lepiej niż w przypadku fotografii wizualizować sobie realny wygląd danego lokalu. Multimedialne rozwiązanie, jakie proponuje krakowska agencja, to ukłon w kierunku klientów, którzy często bardziej niż pieniądze cenią sobie czas.

Dzięki video dostępnemu na kanale Agencji Nieruchomości Bracia Sadurscy w serwisie YouTube, zainteresowana kupnem mieszkania osoba wie, czy chce zobaczyć daną ofertę na żywo czy raczej będzie szukać czegoś innego.

Moda na videoprezentacje mieszkań dotarła do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Taki format informowania o ofertach nowych nieruchomości zyskuje bardzo dobre opinie wśród potencjalnych zainteresowanym zakupem mieszkania.

– Dzięki temu mogę zobaczyć mniej więcej jak wygląda lokal, który mnie interesuje. Na zdjęciach niestety często ciężko się odnaleźć – mówi jeden z mieszkańców Krakowa pytany o opinie na temat filmików prezentowanych na kanale Agencji Bracia Sadurscy w Krakowie.

4 komentarze

Komentowanie wyłączone.