Nieruchomości

Wybierz swoje mieszkanie łatwiej niż kiedykolwiek – osiedle Mała Góra

Wybierz swoje mieszkanie łatwiej niż kiedykolwiek - osiedle Mała Góra

Kraków jako jedno z największych w Polsce miast ma doskonale rozwiniętą komunikację miejską. Mimo to nie wszystkie dzielnice umożliwiają dojazd do centrum w prosty i szybki sposób. Taki problem nie grozi tym, którzy zdecydują się na mieszkania na osiedlu Mała Góra na Nowym Bieżanowie. 

Powstaje tu jedna z najnowszych krakowskich inwestycji, której bogata oferta mieszkaniowa z pewnością przekona do siebie niejednego poszukującego.

 

 

Spokojna okolica do zamieszkania

 

Wszyscy ci, którzy zamieszkają na tym osiedlu, tak naprawdę nie będą potrzebować częstych wyjazdów z Małej Góry. Wszystko czego potrzebują do wygodnego życia, znajdą w najbliższym sąsiedztwie. W niedalekiej odległości są tu do dyspozycji sklepy, lokale usługowe – w tym gastronomiczne, a także szkoły i przedszkola. Cicha i spokojna okolica, w której powstaje inwestycja gwarantuje zarówno komfort zamieszkania w kameralnym klimacie bez zgiełku miasta, ale i dogodny dojazd do ścisłego centrum. Nowy Bieżanów od lat staje się jeszcze bardziej przyjazny swoim mieszkańcom. Wszystkie wprowadzające się tu osoby mogą mieć pewność, że ta część Krakowa wciąż się rozwija, wliczając w to nie tylko wygodę krakowian ale i dbałość o wygląd i bezpieczeństwo dzielnicy.

 

Staje się on bardziej przyjazny swoim mieszkańcom. Uruchamiane są nowe punkty usługowe i sklepy, powstają miejsca zabaw dla dzieci, dzięki czemu większość codziennych spraw można załatwić nie opuszczając osiedla. Przez pierwsze lata od powstania wielu nabywców mieszkań na tym osiedlu odstraszała myśl o długich dojazdach do centrum i fama niebezpiecznego osiedla. Inwestycje komunikacyjne w Krakowie, większa dbałość o bezpieczeństwo i wygląd osiedla sprawiają, że mieszkanie w tej zielonej enklawie Krakowa staje się z roku na rok milsze i przyjemniejsze. Niemały wkład w działalność kulturalną wnosi Dom Kultury.

 

Osiedle Mała Góra docelowo będzie składać się z siedmiu czteropiętrowych budynków  wyposażonych w podziemne garaże wielostanowiskowe i pomieszczenia piwniczne. W przygotowaniu znajduje się 270 mieszkań jedno, dwu, trzy i czteropokojowych. Zróżnicowanie pod kątem rozkładu i metraży nieruchomości pozwoli wszystkim zainteresowanym zdecydować się dokładnie na taki lokal, jakiego być może od dawna poszukują.

 

 

Mieszkania od sprawdzonego dewelopera

 

Mieszkania przy ulicy Mała Góra w Krakowie realizuje grupa PROINS działająca na terenie naszego miasta już od ponad 20 lat. Odkąd zaczęła ona budowę mieszkań na zasadach deweloperskich, otrzymała wiele nagród, do których można zaliczyć tę za Najlepszą Inwestycję, odznaczenie Certyfikatem Jakości czy też miano dewelopera roku. Również sama liczba realizowanych nieruchomości i nabywających je klientów świadczy o tym, że PROINS to grupa godna zaufania.

 

Oferta sprzedażowa osiedla Mała Góra jest o tyle ciekawa, że zainteresowani kupnem mogą już na stronie internetowej wybrać sobie najpierw budynek na planie osiedla, następnie piętro na planie budynku, aż w końcu mieszkanie, które będzie dla nich najodpowiedniejsze. Taki wgląd w ofertę pozwala lepiej odnaleźć się w całej inwestycji i na spokojnie zastanowić się, w którym jej miejscu kupujący chciałby zamieszkać.

 

Zgodnie z planem budowy I etapu inwestycji, nieruchomości przy ulicy Mała Góra powinny być gotowe jeszcze tego lata. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem jednego z oferowanych na krakowskim Bieżanowie mieszkań, możesz zgłosić się bezpośrednio do nas! Biuro Bracia Sadurscy ma wśród nieruchomości z rynku pierwotnego dostępne również te właśnie mieszkania. Możesz sprawdzić aktualne ogłoszenia wchodząc na naszą stronę www.sadurscy.pl. Jeśli od razu chcesz poznać więcej informacji na temat inwestycji Mała Góra, zadzwoń do nas jak najszybciej – 12 311-01-88.