fbpx
Wczytywanie

Studencie, jeszcze masz szansę zmienić mieszkanie

Rok akademicki w pełni, a Ty masz już dość Twojego obecnego mieszkania? Żaden problem! Wielu studentów właśnie teraz zmienia lokale na inne, a Ty masz szansę nadal znaleźć ciekawą ofertę w atrakcyjnej cenie.

Atrakcyjne mieszkania dostępne nie tylko w wakacje

Prawdziwa kumulacja nieruchomości na wynajem dostępnych w Krakowie ma miejsce prawdopodobnie podczas wakacji. Wtedy zarówno studenci jak i turyści szukają ciekawych ofert na wynajem. Najbardziej atrakcyjne mieszkania studenckie wynajmują się w pierwszej kolejności jeszcze w lipcu i sierpniu. Wrzesień i początek października to czas ostatnich poszukiwań i negocjacji cen z właścicielami. Nie jest jednak powiedziane, że jeśli aktualnie czegoś poszukujesz, to na komfortowy pokój będziesz musiał znów zaczekać do końca roku akademickiego.

W ciągu trwania zajęć na uczelni tj. od października do czerwca, zwykle to okres sesji jest tym, w którym część studentów decyduje się zmienić mieszkanie. Powodów jest wiele – decyzja o przeniesieniu na inne studia, rezygnacja z zajęć, nieodpowiedni współlokatorzy czy wyjątkowo niekorzystne warunki na dotychczasowej stancji. Dlatego jeśli chcesz zmienić studenckie mieszkanie, teraz jest na to jeszcze dobry moment!

Z poszukiwaniami nie czekaj do ostatniej chwili

Jak wszyscy studenci wiedzą, mieszkań na wynajem w Krakowie jest naprawdę bardzo, bardzo dużo. Warto jednak szukać odpowiedniej oferty dla siebie z głową i nie czekać, aż znajdzie tę z najnowszymi meblami, z całym możliwym dostępnym sprzętem AGD i RTV, a do tego w niskiej cenie, bo to chyba całkiem mało prawdopodobne. Być może o wiele ważniejszy aspekt to dla studenta dobre połączenie komunikacyjne z uczelnią i chociażby dostęp do Internetu? Mimo iż doskonale wiadomo, że im mniej kosztuje wynajem, tym lepiej, jeśli właściciel dużo zainwestował w mieszkanie na wynajem, to prawdopodobnie będzie chciał choć trochę nadrobić swoje wydatki odpowiednio wyższym czynszem.

Zarówno podczas wakacji jak i między jednym a drugim semestrem, można znaleźć ciekawe oferty nieruchomości na wynajem dla młodych uczących się w Krakowie. Nie warto jednak czekać do ostatniej chwili z poszukiwaniem tej odpowiedniej. Tym bardziej, że gdy już rynkowe perełki znajdą swoich lokatorów, pozostaną na nim te być może mniej atrakcyjne, ale i automatycznie droższe. Jeśli student wcześniej nie przemyślał, że potrzebuje stancji w Krakowie, szukając jej na chwilę przed przeprowadzką bardzo możliwe, że będzie musiał przepłacić. 

Wasze aktualne studenckie mieszkanie Wam nie odpowiada i rozglądacie się za czymś innym? Biuro Bracia Sadurscy z przyjemnością ułatwi Wam poszukiwania dokładnie takiego mieszkania, jakiego szukacie!. Sprawdźcie oferty nieruchomości na wynajem w bogatej bazie biura Bracia Sadurscy. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami jeszcze dziś! Wejdź na naszą stronę internetową www.sadurscy.pl lub zadzwoń – 12 311-01-88. 

Zostaw komentarz

Specify a Disqus shortname at Social Comments options page in admin panel
Nasza strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na ich przechowywanie u Ciebie.