fbpx
Wczytywanie
Mistrzejowice i nowe mieszkania w rozsądnych cenach

Mistrzejowice i nowe mieszkania w rozsądnych cenach

Dla wielu z poszukujących nowe nieruchomości już na wstępie zdecydowanie wygrywają z tym, co proponuje rynek wtórny. Dla innych często wysoka cena i konieczność dalszych inwestycji jednak sprawia, że nowe mieszkanie od dewelopera staje się elementem z wyższej półki, o którym przy posiadanym budżecie ciężko nawet pomarzyć. Istnieją jednak takie inwestycje, które dzięki rozsądnym cenom pozwalają zwrócić swoją uwagę o wiele szerszej klienteli. O jakiej inwestycji mowa?

Lokalizacja dobra do zamieszkania

Osiedle Piastów w Mistrzejowicach oferuje pełną infrastrukturę ułatwiającą życie i zwiększającą komfort wszystkich mieszkańców. Na jego terenie znajdują się zarówno zaplecze handlowo-usługowe, sklepy, restauracje, jak i miejsca do wypoczynku, mała architektura oraz place zabaw i obiekt rekreacyjno-sportowy, czyli obszary idealne dla dzieci i dorosłych lubiących aktywnie spędzać czas. Osiedle jest świetnie połączone z centrum miasta. W pobliżu mieszkańcy znajdą pętlę tramwajową i przystanek autobusowy, który znacznie ułatwia komunikację, zwłaszcza osób niezmotoryzowanych.

Samą dzielnicę Mistrzejowice tworzą tereny dawnych osad położonych nad rzeką Dłubnią – Mistrzejowic, części Batowic i Dziekanowic. W kolejnych latach do dzielnicy dołączono osiedla Złotego Wieku, Bohaterów Września i Piastów, na którym znajdują się proponowane w tym artykule nowe mieszkania od dewelopera. Powierzchnia Mistrzejowic to ponad 500 hektarów, a liczba mieszkańców wynosi blisko 56 tysięcy.

Mieszkania od dewelopera – Mistrzejowice

Nowa inwestycja oferowana na Osiedlu Piastów składa się z 10-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego o wielu funkcjonalnych mieszkaniach. Nieruchomości do wyboru mają metraże od 30 do 87 metrów kwadratowych i składają się z jednego, dwóch, trzech, czterech lub nawet pięciu pokoi. Bogaty wybór sprawia, że wśród nowych nieruchomości mają szansę dobrać lokal odpowiedni dla siebie osoby o różnych oczekiwaniach i potrzebach.

Standard zapewniany przez dewelopera to nieruchomości wykonane z materiałów budowlanych z dbałością o każdy detal. Inwestycja to przykład nowoczesnej i komfortowej dla użytkownika architektury. Kondygnacja podziemna przewiduje garaż z wieloma miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi, co zapewnia dodatkową przestrzeń i dla auta, i do przechowywania rzeczy. Na zewnątrz zostały przewidziane również miejsca postojowe dla rowerów, co na pewno przyda się wielbicielom wycieczek na jednośladzie i dojeżdżających do pracy czy szkoły właśnie tym środkiem transportu.  

Nowe mieszkania na osiedlu Mistrzejowice mają być gotowe w pierwszym kwartale 2019 roku. Jeśli rozglądasz się za nieruchomością z rynku wtórnego, koniecznie weź pod uwagę tę ofertę!
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o inwestycji na Osiedlu Piastów? \

Jesteś zainteresowany zakupem jednego z mieszkań realizowanych w tej części Krakowa?

Skontaktujcie się z naszym biurem Bracia Sadurscy jak najszybciej – 12 311-01-88. Pomożemy Ci w wyborze nieruchomości prosto od dewelopera oraz wszystkich formalnościach, niezbędnych do zakupu mieszkania z rynku pierwotnego. Odwiedź również naszą stronę www.sadurscy.pl

Zostaw komentarz

Specify a Disqus shortname at Social Comments options page in admin panel
Nasza strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na ich przechowywanie u Ciebie.