fbpx
Wczytywanie
Osiedle na Kozłówce i jego mieszkania na sprzedaż

Osiedle na Kozłówce i jej mieszkania na sprzedaż

W Krakowie jest wiele lokalizacji, które na poważnie  rozważają poszukujący mieszkania na sprzedaż. Wśród nich można wymienić między innymi obszar w południowo – wschodniej części miasta, wchodzącej w skład Dzielnicy XII Bieżanów-Prokocim osiedle na Kozłówce.

Kraków Kozłówek na prawym brzegu Wisły

Historia Osiedla na Kozłówce sięga lat siedemdziesiątych, a jego nazwa pochodzi od wzgórza o tej samej nazwie, na którym zostało zbudowane. Położone jest w prawobrzeżnej części Krakowa i otaczają je ulice Nowosądecka, Wielicka oraz Facimiech. Z Kozłówkiem sąsiaduje również niewielki potok Drwinka. Część osiedla zajmują bloki z wielkiej płyty złożone z pięciu i jedenastu kondygnacji, jednak należy do niego także nieco starsza zabudowa złożona głównie z domów jednorodzinnych.

Kto doskonale odnajdzie się na osiedlu na Kozłówce i może z powodzeniem poszukiwać tu mieszkania? Na pewno osoby, które chciałyby mieszkać nieco dalej od centralnej części Krakowa. Jego południowo-wschodnia część, w której leży Kozłówek jest nieco bardziej kameralna i daleko jej do męczącego zgiełku i hałasu charakterystycznego dla dużej metropolii. Osiedle gwarantuje przy tym jednak dogodny dojazd do centrum i innych części Krakowa. 

Co oferuje lokalizacja Kraków Kozłówek?

Na osiedlu na Kozłówce mieszkańcy mogą odetchnąć świeżym powietrzem, gwarantowanym przez obecne tu tereny zielone. Położenie nieco dalej od Stare Miasto nie daje odczuć codziennego pędu miasta i pozwala nieco odciąć się od chaosu i korków charakterystycznych dla centrum każdej dużej miejscowości. Jednocześnie w razie potrzeby mieszkańcy tego obszaru szybko dostaną się komunikacją miejską do niemal każdego miejsca w Krakowie. Na wyciągnięcie ręki mają liczne sklepy, pocztę, apteki, a dla uczących się jeszcze dzieci – placówki edukacyjne. Nie trzeba się martwić również o często przydatne na co dzień usługi. Na Kozłówku oferują je nie tylko fryzjer czy hydraulik, ale także fotograf, krawiec i wielu innych. Natomiast na zlokalizowanym tu placu targowym znajdzie się również miejsce dla małych sklepików wspierających lokalnych producentów i drobny handel obwoźny.

Można z powodzeniem powiedzieć, że mieszkania osiedla na Kozłówce gwarantują lokalizację, gdzie można odpocząć i spokojnie żyć, ale jednocześnie korzystać ze wszystkich wygód i zalet dużego miasta. A za ile można kupić nieruchomości w tej części Krakowa? Najatrakcyjniejsze cenowo oferty zaczynają się od nieco ponad 5 tysięcy złotych za metr kwadratowy. Wszystko oczywiście zależy od metrażu i standardu oferowanych mieszkań.

Czy chciałbyś znaleźć swoje wymarzone mieszkanie na spokojnym osiedlu, otoczonymi licznymi terenami zielonymi? Mieszkania Kraków Kozłówek są w takim razie tym, czego szukasz!

Skontaktuj się z nami pod numerem – 12 311-01-88 lub za pośrednictwem strony – https://sadurscy.pl/ i sprawdź, ilu osobom pomogliśmy już znaleźć idealną nieruchomość. Pomożemy i Tobie!

Up to 12 hours of battery life

Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Etiam quis metus in enim congue ornare. Sed vitae leo placerat, venenatis massa at, dictum nisl. Suspendisse efficitur eros ligula, eget dapibus ex pellentesque quis. In nec quam auctor, aliquet ex vitae, suscipit lectus.

Fifth-generation Intel Core processors

Fusce ipsum diam, consequat nec rhoncus ut, bibendum sit amet lorem. Suspendisse nec neque nec quam dictum scelerisque et eu quam. Proin interdum vestibulum urna eleifend feugiat. Integer id ipsum pretium, egestas augue at, suscipit turpis.

Fast SSD storage. Ready. Set. Done.

Cras nec odio sit amet erat tristique malesuada nec non libero. Mauris laoreet rhoncus tempor. In placerat justo felis, ut tristique magna auctor et. Cras laoreet odio eget velit tempor, ut accumsan dui elementum.

PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny
previous arrownext arrow
Slider

Zostaw komentarz

Specify a Disqus shortname at Social Comments options page in admin panel
Nasza strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na ich przechowywanie u Ciebie.