Wczytywanie
Nowoczesne mieszkania w kameralnym budownictwie. Osiedle Złocień

Nowoczesne mieszkania w kameralnym budownictwie: Osiedle Złocień

Wiele osób poszukujących nieruchomości na sprzedaż preferuje rozwiązania nowe i prosto od dewelopera zamiast ofert z drugiej ręki. Na szczęście w Krakowie można znaleźć inwestycje, które dostosowują się do wielu typów klientów. Jedną z nich jest Osiedle Nowy Złocień.

Nieruchomości otoczone zielenią w komfortowej lokalizacji

Deweloperzy realizujący nowoczesne mieszkania na sprzedaż doskonale wiedzą, jak w dużym mieście takim jak Kraków poszukiwane są lokalizacje, które wyróżniają się terenami zielonymi. Sąsiedztwo gruntów pokrytych roślinnością pozwala na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, co coraz bardziej cenią sobie przede wszystkim osoby pracujące długie godziny przed ekranem komputera. Nawet dla kogoś, kto nie jest miłośnikiem długich spacerów, biegania czy jazdy na rowerze, dom otoczony zielenią to zdecydowanie dodatkowy atut. Dla tego, kto woli sport w innej formie, w pobliżu znajduje się też siłownia.

Dzisiejsze nieruchomości coraz częściej wyróżnia nowoczesny i atrakcyjny styl, a jednocześnie komfortowy design. Osiedle Nowy Złocień realizowane przez Murapol posiada wszystkie te cechy i dedykowane jest dla wszystkich tych, którzy poszukują swojego miejsca na ziemi w cichej i kameralnej okolicy, z dostępem do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej i możliwością szybkiego dojazdu do centrum. Mieszkania znajdują się w spokojnej części Krakowa-Bieżanowa, wyposażonej we wszystko to, co potrzebne do codziennego funkcjonowania. Do najbliższych punktów usługowych, sklepów, banku czy poczty można dotrzeć swobodnie spacerem. W dogodnej odległości zlokalizowane jest też centrum handlowe Bonarka, w którym rodziny mieszkające na osiedlu Nowy Złocień znajdą jeszcze więcej sklepów, restauracje czy kino.

Inwestycja jest przyjazna wszystkim, którzy chcą dojeżdżać do pracy, szkoły czy na zakupy do innych dzielnic Krakowa. Położony blisko przystanek i pętla autobusowa pozwolą na szybkie dotarcie do miejsca docelowego.

Mieszkania na sprzedaż o wygodnym metrażu

Na Osiedlu Nowy Złocień w dwóch czteropiętrowych budynkach powstaje ponad 200 mieszkań. Ich metraże wahają się od 25 do 62 metrów kwadratowych, a rozkład obejmuje kawalerki, mieszkanie dwu-, trzy- oraz czteropokojowe. Mieszkania wyposażone są w duże balkony. W budynkach nie zabraknie windy, a dla wszystkich zmotoryzowanych także garażów podziemnych i parkingów zewnętrznych.

Kto najlepiej odnajdzie się w mieszkaniach tej inwestycji? Nie istnieje konkretna grupa klientów, do których jest ona kierowana. Mimo to na pewno doskonale odnajdą się w niej młode rodziny, które nie chcą tracić dostępu do wszystkich udogodnień dużego miasta, ale mieć własny kąt z dala od zgiełku i hałasu. Inwestycja jest przyjazna również dla kupujących z małymi dziećmi. Znajduje się tu plac zabaw, do którego można dotrzeć z mieszkań bezpiecznymi i wybrukowanymi alejką i chodnikiem.

Na stronie dewelopera można obejrzeć rzuty wszystkich nieruchomości na sprzedaż, które nie znalazły jeszcze nowego właściciela. Jeśli inwestycja wzbudziła Twoje zainteresowanie, nie zwlekaj i sprawdź dostępność wolnych lokali!

Zostaw komentarz

Specify a Disqus shortname at Social Comments options page in admin panel
Nasza strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na ich przechowywanie u Ciebie.