Nieruchomości

Jak znaleźć idealne mieszkanie dla rodziny?

Szukanie nieruchomości bywa długim i męczącym procesem, zwłaszcza kiedy szukamy lokum nie tylko dla jednej osoby, lecz dla całej rodziny. Wówczas lista wymagań potrafi się znacznie wydłużyć tak, by w miarę możliwości jak najlepiej zaspokoić potrzeby wszystkich domowników. Ponieważ znamy ten problem od podszewki nasza firma, Agencja Nieruchomości „Bracia Sadurscy”, wprowadziła program, który pomoże w znalezieniu mieszkania.

Czym jest program „Mieszkania dla rodzin z dziećmi”?

Każdy klient jest inny, lecz w tej grupie klientów, z oczywistych względów są punkty stałe. Zapoczątkowało to program, mający na celu specjalne oznaczenie mieszkań, które spełniają jak najwięcej wymagań, którymi kierują się rodziny kupujące mieszkania. Ponieważ oznaczenie, w formie wyraźnego znacznika ulokowanego na głównym zdjęciu, od razu wyróżnia się wśród ofert, wiadomo, że ta propozycja spełnia określone wymagania. Taki sposób oznaczania, znacznie skraca czas poszukiwania nieruchomości do kupna. 

Gdzie można znaleźć mieszkania ze znacznikiem „Mieszkania dla rodzin z dziećmi”?

Znaczniki ukazują się zawsze na pierwszym zdjęciu, które wyświetla się na liście wyszukanych nieruchomości. Oferty są zamieszczane na naszej stronie internetowej www.sadurscy.pl, jak i na portalach internetowych, w których zamieszczamy i reklamujemy się, a takich portali jest kilkadziesiąt.

Jak wybierane są mieszkania do tego programu?

Każdy z naszych agentów, w chwili nawiązywania współpracy z właścicielem mieszkania, dokładnie przeprowadza wywiad nie tylko dotyczący samej nieruchomości, ale i najbliższego otoczenia i fachowym okiem patrzy, czy dane mieszkanie spełnia odpowiednie kryteria. Te kryteria to między innymi:

– ilość pokoi

– ilość łazienek i WC

– czy w budynku są piwnice/komórki lokatorskie/wózkownia/rowerownia

– czy w budynku jest winda, jeśli mieszkanie położone jest na wyższej kondygnacji

– bliskość placu zabaw, żłobków, przedszkoli, szkół

– bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych.

Program „Mieszkanie dla rodzin z dziećmi” jest naszym autorskim programem, wychodzącym naprzeciw potrzebom naszych klientów. Dlatego jeśli szukacie Państwo mieszkania, zapraszamy serdecznie do nas, z przyjemnością pomożemy nie tylko wyszukać ciekawe propozycje, ale i zadbamy o to, by cały proces zakupu nieruchomości był szybki i bezpieczny dla Państwa.