Oddział BS2 Czarnowiejska

ul. Czarnowiejska 51/5
30-049 Kraków

Czynne: pon.-pt. 9:00 - 18:00,
soboty biuro nieczynne,
kontakt komórki.

NIP: 676-120-75-97
REGON: 003885430

Konto Bankowe Oddziału
69 1020 2892 0000 5702 0406 6759

Wskazówki dojazdu

Wirtualny spacer

Formularz kontaktowy

Marcelina Spałek

Kierownik Oddziału, licencja nr 22618

E:marcelina@bracias.pl T:+48 509-803-778 T:12 630-90-45

Magdalena Zębala

Specjalista ds pozyskiwania nieruchomości, licencja nr 24038

E:magda3@sadurscy.pl T:512-536-778 T:12/630-90-46

Piotr Kudła

Doradca d.s. nieruchomości licencja nr 22657

E:piotr2@sadurscy.pl T:500-673-615

Jarosław Utnik

Doradca d.s. nieruchomości licencja nr 23006

E:jarek@sadurscy.pl T:518-714-002

Dariusz Zieliński

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych licencja nr 20371

E:darek.zielinski@sadurscy.pl T:503-112-787

Marek Popiela

Doradca d.s. nieruchomości

E:marek@sadurscy.pl T:518-967-677

Małgorzata Brożek

Doradca d.s. nieruchomości licencja nr 23481

E:gosia2@sadurscy.pl T:518-685-588

Iwona Nagacz

Doradca d.s. nieruchomości licencja nr 23484

E:iwona@sadurscy.pl T:518-706-552

Magdalena Barbacka

Doradca d.s. nieruchomości, licencja nr 18329

E:magda4@sadurscy.pl T:883-060-730

Joanna Makówka

Doradca d.s. nieruchomości licencja nr 14962

E:asia@sadurscy.pl T:515-634-552

Katarzyna Kozłowska-Guśtak

Doradca d.s. nieruchomości licencja nr 23482

E:kasia2@sadurscy.pl T:518-706-518

Wojciech Żmuda

Fotograf

E:wojtek@sadurscy.pl T:514-585-729

Joanna Ziomek

Fotograf

E:asia2@sadurscy.pl T:504-847-632

Kamil Holcman

Informatyk

E:kamil@sadurscy.pl T:503-768-188

Leszek Piątek

Starszy informatyk

E:leszek@sadurscy.pl T:

Dariusz Sadurski

właściciel licencja nr 803

E:dariusz_sadurski@bracias.pl T:+48 608-590-590

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×