Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Ludmiła Zarzycka

Z Agencją Bracia Sadurscy mam kontakt od kilku lat przy wspólpracy z Panią Edytą Fajlhauer z oddziału ul. Lubomirskich. Bardzo miła i profesjonalma obsługa. Pani Edyta charakteryzuje się duzym wyczuciem w znalezieniu odpowiednich osób na wynajem, dzięki czemu nie mieliśmy problemów z poleconymi przez nią osobami. Równiez zajęła się z duzym zaangażowaniem sprzedażą mieszkania załatwiając niezbędne dokumenty. Zawsze do dyspozycji, chętna do odpowiedzi na zadawane pytania. Bardzo miła i taktowna. Wspaniale reklamuje zgłoszone oferty i dokłada starań, aby zamieścić piękne, profesjonalne zdjęcia robione przez Panią Asię. Bardzo solidna i godna polecenia agencja. Dziękuje Agencji nieruchomości Bracia Sadurscy i Pani Edycie za wspłółprace.

Lilia Melsztyńska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Dariuszem Kornaś z agencji nieruchomości Bracia Sadurscy. Pan Dariusz okazał się kompetentnym-fachowym, rzetelnym i profesjonalnie przygotowanym a przede wszystkim cierpliwym agentem dzięki któremu szybko i bez żadnych komplikacji sprzedaliśmy mieszkanie. Jeszcze raz bardzo dziękuje Panu Dariuszowi za owocną współpracę.

Michał Rębilas

Miałem przyjemność współpracować z Panią Katarzyną Słaby zarówno przy kupnie jak i sprzedaży mieszkania. Pani Kasia wykazała się ogromnym profesjonalizmem i poświęceniem dzięki czemu cała operacja przebiegła gładko i bezproblemowo.

Maja

Chciałabym bardzo podziękować Pani Julii Tarkowskiej za pomoc i super profesjonalną obsługę. Pani Julia ekspresowo znalazła Najemców i zorganizowała wszystkie formalności. Serdecznie polecam, Maja

Monika Rylewicz

Bardzo dziękuję Pani Katarzynie Słaby z firmy ABS Bracia Sadurscy za miłą i profesjonalną pomoc przy zakupie mieszkania. Cały zakres usług przebiegał na najwyższym poziomie i w bardzo dobrej atmosferze. Serdecznie polecam Monika

Grażyna Niziurska - Krześniak

Polecamy spełnianie marzenia o kupnie mieszkania w Krakowie z udziałem AGENCJI BRACIA SADURSCY !!! Szczególnie polecamy usługi profesjonalnego od A do Z agenta Pana MICHAŁA NOWACKIEGO. Dzięki Jego kompetencjom, dużemu zaangażowaniu, w miłej atmosferze bardzo szybko zakupiliśmy mieszkanie dla studenta. Wszystko, co wydawało się trudne lub nierealne t.j. kupno ładnego, funkcjonalnego mieszkania w dobrej cenie, z dobrą lokalizacją - blisko uczelni , z pomocą Pana MICHAŁA NOWACKIEGO okazało się konkretną rzeczywistością, osadzoną w realiach krakowskich - w dzielnicy Krowodrza ! Dziękujemy AGENCJI I PANU MICHAŁOWI NOWACKIEMU za skuteczną pomoc w realizacji marzeń! Polecamy WSZYSTKIM AGENCJĘ BRACI SADURSKICH I PANA MICHAŁA NOWACKIGO- Zadowoleni i wdzięczni za rzetelnie wykonaną pracę - Szczęśliwi rodzice ze szczęśliwym synem - studentem. Pozrawiamy serdecznie :) Grażyna z rodziną.

Stanisław

Zakup mieszkania przebiegł pomyślnke dzięki profesjonalnej i miłej obsłudze Pana Michała Dzięcioł. Polecam.

Małgorzata

Polecam Pana Michała Dzięcioła bardzo przyjemna i miła współpraca.

Iwona

Polecam współpracę z agencją Bracia Sadurscy z Panem Michał Dzięcioł.

Aleksandra K

Dziękuję panu Jakubowi Obcowskiemu za miłą i bardzo profesjonalną obsługę. W przyszłości na pewno jeszcze skorzystamy z usług firmy ABS Sadurscy.

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×