Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

anka1985

2018-12-13 19:29:29

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy jaką zaoferowała mi Pani Katarzyna Kurleto pracownika Agencji Nieruchomości Bracia Sadurscy. Zdecydowanie polecam tak firmę, jak przede wszystkim współpracę z Panią Kasią Kurleto, niezwykle sprawnie, profesjonalnie przeprowadzony zakup mieszkania w Krakowie. Ze względu na moje miejsce zamieszkania, tzn. z dala od zakupionej nieruchomości, mogłam liczyć na pomoc, a co za tym idzie załatwieniu wszelkich spraw związanych z mieszkaniem, co niezwykle ułatwiło mi zakup. Zdecydowanie polecam. Mam nadzieję, że Pani Kasia Kurleto zostanie odpowiednio wynagrodzona przez Szefostwo:) a ja na tą chwilę SERDECZNIE DZIĘKUJĘ i liczę na kolejne oferty:) Pozdrawiam.

Zbigniew Godek

2018-12-12 08:15:55

Wspolpraca z posrednikiem Pania Katarzyna Kurleto byla wzorcowa, jest osoba bardzo kompetetna , profesjonalna , skuteczna i rzetelna. Polecami zarazem dziekuje.

Grzegorz

2018-12-12 07:41:15

Współpracę z pośrednikiem Michałem Dzięciołem oceniam wzorowo, należy on do osób kompetentnych, sympatycznych a jednocześnie dociekliwych i rzetelnych, polecam

KRZYSZTOF K.

2018-12-07 17:11:24

Polecam współpracę z Agencją Braci Sadurskich a w szczególności doceniam pełen profesjonalizm Pani Magdaleny Rozpędzik. Jej wiedza i zaangażowanie w pracę była kluczowe w doprowadzeniu do finału kupna nieruchomości która okazała się mieć zagmatwana sytuację prawno finansową. Wraz z żoną raz jeszcze dziękujemy i doceniamy Pani podejście do pracy i ludzi a agencji życzymy tylko takich pracowników.

Wojtek Z.

2018-12-02 18:50:20

Razem z Panem Michałem Dzięcioł z oddziału Królewska po długim czasie udało nam się kupić mieszkanie takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Pełen profesjonalizm Pana Michała, fachowa obsługa i pilotowanie spraw finansowo – prawnych sprawiły że zakup mieszkania przebiegł bez żadnych problemów i stresu. Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy, znajomości tematu i rozeznania rynku przez pana Michała. Na wszelkie nasze pytania udzielał nam wyczerpujących odpowiedzi i bardzo dbał o to, by wszystko zostało zapisane w umowie notarialnej. Szczerze polecamy Agencję Bracia Sadurscy !!!!

Magdalena i Tomasz

2018-12-01 12:23:00

Najlepszy agent nieruchomości z jakim mieliśmy do czynienia! Niezwykle profesjonalna, zaangażowana - Pani Edyta Fajlhauer. Dołożyła wszelkich starań, aby sprzedaż mieszkania się powiodła. Pomocna, kompetentna z miłym usposobieniem i niezwykle skuteczna w działaniach.

Alicja Wielopolska

2018-11-23 10:21:47

Sprawnie i profesjonalnie. Szczególnie polecam współpracę z Panem Grzegorzem (kompetencja i fachowość).

Beata i Robert

2018-11-20 10:07:16

Serdecznie polecamy wszystkim współpracę z Agencją Bracia Sadurscy, w szczególności z Panią Katarzyną Kurleto. Bardzo profesjonalna i kompetentna, a przy tym serdeczna osoba. Wynajem nieruchomości był dla nas kompletnie nowym doświadczeniem, nie mieliśmy na tym polu żadnych doświadczeń, ani dostatecznej wiedzy. Dzięki nieocenionej pomocy Pani Katarzyny wszystkie nasze związane z tym obawy okazały się niepotrzebne, a atmosferę współpracy, jej efekt i w ogóle całokształt tych pierwszych naszych w tej dziedzinie doświadczeń oceniamy jednoznacznie jak najbardziej pozytywnie. Bardzo dziękujemy!

Joanna

2018-11-19 16:05:17

Od lat mam przyjemność współpracować z panią Sabiną Pająk przy okazji najmu moich mieszkań.Jest nie tylko przemiłą osobą w kontakcie ale jest też bardzo profesjonalna, oddana swojej pracy i skuteczna.

Ilona Miktur

2018-11-14 15:37:06

Nie dawno kupowaliśmy mieszkanie za pośrednictwem Biura Nieruchomości Bracia Sadurscy. Naszą "sprawa" zajmowała się Pani Julia Tarkowska -jej zaangażowanie i pomoc w kupieniu wymarzonego mieszkania nieoceniona! Jestem osobą dosyć dociekliwą więc dzwoniłam i pisałam często;p Pani Julia odpisywała nawet w nocy.Nigdy nie wyczułam zdenerwowania z jej str moimi ciągłym pytaniami. Była zawsze chętna do pomocy-po drodze wychodziły nam różne rzeczy które mocno stresowały-Pani Julia ogarniała jak tylko mogła wszystko żeby było jak najmniej stresu i poszło wszystko sprawnie:) z czystym sumieniem polecam Panią Julię :) Pracowita,zaangażowana,pomocna,miła-kupno mieszkania jest o wiele łatwiejsze,gdy ktoś taki się tym zajmuję:)

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×