Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Pawel Zubrycki

2018-05-25 08:15:09

Polecam bardzo profesjonalna agencje Braci Sadurskich. Szczegolnie Pania Ole Pudelko. nigdy nie spodziewalem sie ze zakup nieruchomosci moze byc tak prosty i sprawny. Pani Ola praktycznie sama pozalatwiala wszelkie formalnosci, dla mnie zostawiajac tylko stawienie sie do notariusza i przelanie srodkow. Zawsze profesjonalna, potrafiaca poswiecac czas nawet podczas swojego urlopu. Agencja godna polecenia.

Patrycja Skimina-Kulakowska

2018-05-24 14:03:18

Polecam Pania Elzbiete Rudek za profesionalne podejscie do sprzedazy domu.Bardzo duze zangazowanie ze strony Pani Elzbiety Rudek bardzo mila obsluga . Wspolpraca z ta Pania Ela bardzo dobra . Polecam i to bardzo.

Marta Bucewka

2018-05-18 14:14:41

Dziękuję bardzo Pani Katarzynie Kurleto za pomoc przy wynajmie mieszkania przy ul. Stańczyka. Profesjonalna i miła obsługa. Duże zaangażowanie ze strony pani Katarzyny. Polecam

Wiesława Sitarska

2018-05-15 14:41:06

Dziękuję Panu Grzegorzowi Zębali za profesjonalne podejście do sprzedaży "starego" i kupna " nowego" mieszkania pomimo złożoności obu transakcji. Polecam Agencję Braci Sadurskich i współpracujących z Agencją notariuszy.

Ryś Stefania

2018-05-13 09:06:37

Dziękuję Panu Grzegorzowi Zębali z Królewskiej za profesjonalną sprzedaż mieszkania na os.Spółdzielczym, fachową i kompleksową obsługę przy sprzedaży, pomoc na każdym kroku i duże zaangażowanie. Ocena agenta 5. Polecam współpracę z Agencją Braci Sadurskich.

Iwo Czerpinski

2018-05-08 23:12:02

Zakup domu to poważna decyzja, a ja na dodatek niezbyt dobrze znałem rynek nieruchomości z rejonu Krakowa. Kontaktowałem się z kilkoma biurami nieruchomości ale ciągle czegoś brakowało we właściwym porozumieniu pomiędzy klientem a agencją. Ja głównie przebywałem poza granicami Polski, więc zakup nieruchomości generalnie musiał być przeprowadzony z bardzo limitowana możliwością wglądu w całokształt spraw, i tu musiałem w pełni zaufać agencji a w szczególności osobie reprezentującej agencję nieruchomości. Dopiero gdy skorzystałem z usług Agencji Bracia Sadurscy Kraków ul. Królewska 41/1, którą reprezentowała Pani Katarzyna Kurleto, sprawa kupna nieruchomości przybrała właściwy obrót. Podczas całego procesu kupna, Pani Katarzyna wykazała się bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości, była bardzo pomocna w poradach dotyczących rejonu oraz wyborze domu. Z cierpliwością przyjmowała moje zapytania i szybko dostawałem odpowiedzi. Gdy wybór nieruchomości został dokonany, byłem zawsze informowany na bieżąco o przebiegu transakcji, o wymaganych dokumentach, pośredniczyła miedzy mną i notariuszem, jak również w negocjacjach miedzy mną a sprzedającymi nieruchomość. Pani Kasia Kurleto zasługuje na miano profesjonalnego pośrednika jak również osoby bardzo pomocnej, rzetelnej i chętnej do rozwiązania wszelkich niejasności i problemów przy zakupie nieruchomości. Z przyjemnością polecam i rekomenduję przyszłym klientom Panią Katarzynę Kurleto z Agencji Bracia Sadurscy jako profesjonalnego, w pełnym znaczeniu tego słowa, pośrednika przy zakupie nieruchomości. Chce również wyrazić szczere podziękowanie Pani Katarzynie w moim i żony imieniu za trafny wybór nieruchomości i za rzetelne poprowadzenie całości niestandardowych spraw zakupu nieruchomości.

Artur Trębacz

2018-03-28 12:08:34

Michał Dzięcioł - polecam serdecznie. Szybko sprawnie, profesjonalnie.

Katarzyna Kurleto

2018-03-27 21:21:35

Profesjonalna, miła,rzeczowa, bardzo sympatyczna Pani Kasia Kurleto! Polecam!!!

Paweł Makowski

2018-03-21 18:26:40

Szczerze polecamy z żoną współprace z agencją, szczególnie jesteśmy wdzięczni i polecamy P. Grzegorza Zębale z Królewskiej.

Magdalena Tokarczyk

2018-03-11 19:00:13

Z czystym sumieniem polecam współpracę z Agencja , mielismy przyjmnosc sprzedac dwie nieruchomosci z Agencja Bracia Sadurscy . Ogromne podziękowania dla Pani Moniki Sosnowskej -Rainer za cierpliwość, spokoj i przedewszystkim jakby moglo sie wydawac dokonanie niemożliwego by sprzedac dom pod Krakowem . Polecamy!

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×