Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Iwo Czerpinski

2018-05-08 23:12:02

Zakup domu to poważna decyzja, a ja na dodatek niezbyt dobrze znałem rynek nieruchomości z rejonu Krakowa. Kontaktowałem się z kilkoma biurami nieruchomości ale ciągle czegoś brakowało we właściwym porozumieniu pomiędzy klientem a agencją. Ja głównie przebywałem poza granicami Polski, więc zakup nieruchomości generalnie musiał być przeprowadzony z bardzo limitowana możliwością wglądu w całokształt spraw, i tu musiałem w pełni zaufać agencji a w szczególności osobie reprezentującej agencję nieruchomości. Dopiero gdy skorzystałem z usług Agencji Bracia Sadurscy Kraków ul. Królewska 41/1, którą reprezentowała Pani Katarzyna Kurleto, sprawa kupna nieruchomości przybrała właściwy obrót. Podczas całego procesu kupna, Pani Katarzyna wykazała się bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości, była bardzo pomocna w poradach dotyczących rejonu oraz wyborze domu. Z cierpliwością przyjmowała moje zapytania i szybko dostawałem odpowiedzi. Gdy wybór nieruchomości został dokonany, byłem zawsze informowany na bieżąco o przebiegu transakcji, o wymaganych dokumentach, pośredniczyła miedzy mną i notariuszem, jak również w negocjacjach miedzy mną a sprzedającymi nieruchomość. Pani Kasia Kurleto zasługuje na miano profesjonalnego pośrednika jak również osoby bardzo pomocnej, rzetelnej i chętnej do rozwiązania wszelkich niejasności i problemów przy zakupie nieruchomości. Z przyjemnością polecam i rekomenduję przyszłym klientom Panią Katarzynę Kurleto z Agencji Bracia Sadurscy jako profesjonalnego, w pełnym znaczeniu tego słowa, pośrednika przy zakupie nieruchomości. Chce również wyrazić szczere podziękowanie Pani Katarzynie w moim i żony imieniu za trafny wybór nieruchomości i za rzetelne poprowadzenie całości niestandardowych spraw zakupu nieruchomości.

Artur Trębacz

2018-03-28 12:08:34

Michał Dzięcioł - polecam serdecznie. Szybko sprawnie, profesjonalnie.

Katarzyna Kurleto

2018-03-27 21:21:35

Profesjonalna, miła,rzeczowa, bardzo sympatyczna Pani Kasia Kurleto! Polecam!!!

Paweł Makowski

2018-03-21 18:26:40

Szczerze polecamy z żoną współprace z agencją, szczególnie jesteśmy wdzięczni i polecamy P. Grzegorza Zębale z Królewskiej.

Magdalena Tokarczyk

2018-03-11 19:00:13

Z czystym sumieniem polecam współpracę z Agencja , mielismy przyjmnosc sprzedac dwie nieruchomosci z Agencja Bracia Sadurscy . Ogromne podziękowania dla Pani Moniki Sosnowskej -Rainer za cierpliwość, spokoj i przedewszystkim jakby moglo sie wydawac dokonanie niemożliwego by sprzedac dom pod Krakowem . Polecamy!

Magdalena Markiewicz

2018-02-22 14:30:00

Polecam współpracę z ABS. Pan Michał Dzięcioł, który opiekował się moją ofertą działa szybko, sprawnie i co najważniejsze skutecznie. Uczestniczył przy wszystkich etapach sprzedaży mieszkania, także transakcja bezproblemowo doszła do szczęśliwego końca .

Witold Butryn

2018-02-21 17:18:37

Nie sądziłem , że zakup mieszkania może przebiec w takim bezstresowym i przyjemnym trybie. Polecam współprace z Agencją Braci Sadurskich , a tam poproście o opieke Pani Katarzyny Kurleto.Pełen profesjonalizm.Dziękuje i pozdrawiamy .

Karolina Kantorowicz

2018-02-20 21:35:14

Super współpraca z Panią Katarzyną Kurleto. Polecam Agencję!

Monika Słabońska

2018-02-20 09:51:16

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Katarzyną Kurleto. Ocena agenta na 5

Tomasz Kantorowicz

2018-02-09 07:33:43

Szukaliśmy z żoną mieszkania na sprzedaż i dzięki Agencji Bracia Sadurscy wszystko poszło sprawnie i profesjonalnie. Podziękowania dla Pani Moniki Sosnowskiej-Rainer, z którą bardzo miło się współpracowało:)

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×