Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Grzegorz

Współpracę z pośrednikiem Michałem Dzięciołem oceniam wzorowo, należy on do osób kompetentnych, sympatycznych a jednocześnie dociekliwych i rzetelnych, polecam

KRZYSZTOF K.

Polecam współpracę z Agencją Braci Sadurskich a w szczególności doceniam pełen profesjonalizm Pani Magdaleny Rozpędzik. Jej wiedza i zaangażowanie w pracę była kluczowe w doprowadzeniu do finału kupna nieruchomości która okazała się mieć zagmatwana sytuację prawno finansową. Wraz z żoną raz jeszcze dziękujemy i doceniamy Pani podejście do pracy i ludzi a agencji życzymy tylko takich pracowników.

Wojtek Z.

Razem z Panem Michałem Dzięcioł z oddziału Królewska po długim czasie udało nam się kupić mieszkanie takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Pełen profesjonalizm Pana Michała, fachowa obsługa i pilotowanie spraw finansowo – prawnych sprawiły że zakup mieszkania przebiegł bez żadnych problemów i stresu. Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy, znajomości tematu i rozeznania rynku przez pana Michała. Na wszelkie nasze pytania udzielał nam wyczerpujących odpowiedzi i bardzo dbał o to, by wszystko zostało zapisane w umowie notarialnej. Szczerze polecamy Agencję Bracia Sadurscy !!!!

Magdalena i Tomasz

Najlepszy agent nieruchomości z jakim mieliśmy do czynienia! Niezwykle profesjonalna, zaangażowana - Pani Edyta Fajlhauer. Dołożyła wszelkich starań, aby sprzedaż mieszkania się powiodła. Pomocna, kompetentna z miłym usposobieniem i niezwykle skuteczna w działaniach.

Alicja Wielopolska

Sprawnie i profesjonalnie. Szczególnie polecam współpracę z Panem Grzegorzem (kompetencja i fachowość).

Beata i Robert

Serdecznie polecamy wszystkim współpracę z Agencją Bracia Sadurscy, w szczególności z Panią Katarzyną Kurleto. Bardzo profesjonalna i kompetentna, a przy tym serdeczna osoba. Wynajem nieruchomości był dla nas kompletnie nowym doświadczeniem, nie mieliśmy na tym polu żadnych doświadczeń, ani dostatecznej wiedzy. Dzięki nieocenionej pomocy Pani Katarzyny wszystkie nasze związane z tym obawy okazały się niepotrzebne, a atmosferę współpracy, jej efekt i w ogóle całokształt tych pierwszych naszych w tej dziedzinie doświadczeń oceniamy jednoznacznie jak najbardziej pozytywnie. Bardzo dziękujemy!

Joanna

Od lat mam przyjemność współpracować z panią Sabiną Pająk przy okazji najmu moich mieszkań.Jest nie tylko przemiłą osobą w kontakcie ale jest też bardzo profesjonalna, oddana swojej pracy i skuteczna.

Ilona Miktur

Nie dawno kupowaliśmy mieszkanie za pośrednictwem Biura Nieruchomości Bracia Sadurscy. Naszą "sprawa" zajmowała się Pani Julia Tarkowska -jej zaangażowanie i pomoc w kupieniu wymarzonego mieszkania nieoceniona! Jestem osobą dosyć dociekliwą więc dzwoniłam i pisałam często;p Pani Julia odpisywała nawet w nocy.Nigdy nie wyczułam zdenerwowania z jej str moimi ciągłym pytaniami. Była zawsze chętna do pomocy-po drodze wychodziły nam różne rzeczy które mocno stresowały-Pani Julia ogarniała jak tylko mogła wszystko żeby było jak najmniej stresu i poszło wszystko sprawnie:) z czystym sumieniem polecam Panią Julię :) Pracowita,zaangażowana,pomocna,miła-kupno mieszkania jest o wiele łatwiejsze,gdy ktoś taki się tym zajmuję:)

Sylwia Fossaaert

Agencja spisała się doskonale, w szczególności mogę polecić panią Sabinę Pająk, z którą współpracowałam osobiście. Pani Sabina to osoba walcząca jak lwica o interesy klienta, a przy tym ciepła i godna zaufania. Dzięki pani Sabinie udało mi się oszczędzić mnóstwo czasu, gdyż nie ma takiej sprawy, której nie udałoby jej się załatwić. Polecam z całego serca!

Eliza

Miła i profesjonalna obsługa. Gorąco polecam współprace z Panią Sabiną.

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×