Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Agata

Polecam współpracę. Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Naszym pośrednikiem był Pan Dariusz Kornaś, którego serdecznie polecam.

Oleg Spivak

Chce bardzo podziękować Pani Katarzynie Kurleto w sprawie sprzedaży mieszkań. Pani mi pomaga już nie pierwszy raz, robi to zawsze na wysokim poziomie profesjonalizmu i zawsze przede wszystkim dba o koszt klientow. Zazdroszczę kierownikom jako pracodawca.

Paulina Krawczyk

Bardzo polecam agencję nieruchomości Bracia Sadurscy, a przede wszystkim agenta, pana Sebastiana Sterankę. Pan Sebastian przeprowadził nas przez całą procedurę nabywania mieszkania, służył radą i zawsze był do dyspozycji. Bardzo cenimy to, że nie był nachalny, nie wciskał nam mieszkania na siłę, odpowiadał cierpliwie na każde pytanie. Zawsze odbierał telefony od nas, chętnie umawiał się na kolejne oglądanie mieszkania. Pomógł także nam oraz właścicielowi z załatwieniem dokumentów. Serdecznie polecam.

Szymon Ligas

Serdeczne podziękowania dla Pana Sebastiana Steranka, bardzo cierpliwy (6 wizyt na mieszkaniu razem z mierzeniem), skrupulatny i punktualny, bardzo łatwy kontakt mailowy oraz telefoniczny, każdy temat był wyjaśniany bez zbędnej zwłoki, rzetelne przygotowanie do sprzedaży mieszkania mimo skomplikowanej sprawy (wypis KW parę minut przed spotkaniem (inne firmy mimo 3 tygodniowej prośby o ustalenie stanu prawnego mieszkania nie wykonały ich obowiązku), każdy problem jest do uzgodnienia i rozwiązania, szczerze polecam

Czesława

Dzień dobry, chciałabym pochwalić Panią Dianę Kaczyńską, pełną cierpliwości i empatii. Zawsze miłą z trafnymi decyzjami. Przez 3 miesiące nieustannie wysyłała mi oferty nowych mieszkań, nie denerwowała się a jestem emerytką. Oceniam Panią Dianę na 5!

Zofia Trątnowiecka

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Waszą agencją. Współpraca z P. Elą Rudek okazala się bardzo trafna i obiecująca . Bardzo spokojne i przemyślane decyzje dodawaly nam dużo cierpliwości w sprzedaży mieszkania. Wysoka kultrura osobista. Wsparcie oraz rzetelność i dyspozycyjność na najwyższym poziomie. Solidnie przebiegajacy proces kupna i sprzedaży. Godna polecenia Agencjia no i oczywiście sympatyczną P. Ele. Pozdtawiamy

Elzbieta Bieniek

Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy Panem Grzegorzem Zebala Byl bardzo pomocny i zawsze dyspozycyjny .Umial dobrze doradzic za co jestem mu bardzo wdzieczna Z czystym sumieniem moge go polecic i jego zaangazowanie oceniam na 5

Tomasz Cap

Nawiązanie współpracy z Agencją Bracia Sadurscy było dla mnie strzałem w dziesiątkę. Moim opiekunem była Pani Kasia Slaby której serdecznie dziękujemy za pomoc, efektywność i super organizacje. Dzięki jej zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi w niezwykle krótkim czasie udało mi się sprzedać mieszkanie. Jestem bardzo zadowoleni z prowadzenia procesu sprzedaży od początku do samego końca, oraz dopilnowania przez Panią Kasi całej strony formalnej. Przez cały czas była bardzo pomocna i zawsze dyspozycyjna. Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z Panią Kasia Słaby i Agencja Bracia Sadurscy.

Darek

Szybko i sprawnie działają.

Anna K.

Witam, kilka tygodni temu miałam okazję podjąć współpracę z Panią Julią Tarkowską, pośrednik z Agencji Bracia Sadurscy w Krakowie. Był to bardzo pozytywny czas, zakończony sukcesem w postaci zakupionego mieszkania. Pani Julia od samego początku, czyli już w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej, była bardzo pomocna i zaangażowana. Odpowiadała na każde moje pytanie. Prócz profesjonalnej postawy, którą prezentowała, była, mówiąc zwyczajnie, bardzo wspierająca, co dla mnie na etapie podejmowania tak ważnej decyzji jak zakup mieszkania, było szczególnie cenne. Mogłam na nią liczyć, czy to w trakcie bezpośrednio umówionych spotkań, jak i telefonicznie, czy sms-owo. Zawsze punktualna, a do tego uśmiechnięta. Jednym zdaniem - POLECAM i DZIĘKUJĘ:)

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×