Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Paweł M.

2020-05-31 17:09:26

Stara (sprzed ponad roku) sprawa, ale lepiej późno niż wcale. BS4 Królewska, pan Darek KORNAŚ bardzo mi pomógł sprzedać mieszkanie na Nowej Hucie, bez konieczności przyjeżdżania zbyt często do Krakowa.

AnULa

2020-03-16 20:15:15

Witam wszystkich :) Z czystym sumieniem polecam Firmę "Bracia Sadurscy" a przede wszystkim Panią Katarzynę Kurleto :) Pełny profesjonalizm.Każdą nawet najmniejszą sprawę Pani Kasia konsultowała ze Mną.Zawsze ale to zawsze odpowiedziała na każde pytanie (Było ich trochę ;)). Byłyśmy w stałym kontakcie Czasami nawet parę razy dziennie :). Bez wahania gdybym miała kiedyś okazję ponownie bym do "Braci Sadurskich" się udała. Z czystym sumieniem polecam tę firmę.

Halina Irena Kowalska

2020-03-05 19:31:03

Niedawno sprzedawałam wraz z siostrami mieszkanie w Krakowie Nowej Hucie. Pomagał nam w tej czynności Pan Michał Dzięcioł, z oddziału przy Królewskiej, którego wybrałyśmy z polecenia znajomych , którym Pan Michał pomagał w sprzedaży mieszkań.Pan Michał jest niezwykle zaangażowany w to co robi, dopilnował wszystkiego. Naprawdę nie musiałyśmy się o nic martwić. I co najważniejsze mieszkanie sprzedałyśmy w umówionym terminie. Profesjonalizm i kultura. Dziękujemy Panie Michale.

Magdalena Herman

2020-03-04 14:00:33

Niedawno sprzedawałam mieszkanie w Krakowie Pani Kasia,Kurleto nam bardzo pomogla .Pani Kurleto jest profesjonalna, mila, usmiechnieta osoba, ktorol napewno dalej polecam. Bardzo dzienkujemy za wsysko.

Igor Kmiecik

2020-03-04 08:42:03

Mielismy przyjemnosc wspolpracowac z Pania Monika Sosnowska-Rainer, wysoko oceniamy zaangazowanie i profesjonalizm Pani Moniki. Tematy z pozoru trudne jak konstrukcja stropow, czy specyfikacja kominow nie byly problemem. Jestesmy bardzo zadowoleni i polecamy agencje Braci Sadurskich jak rowniez Pania Monike w kwestiach obrotu nieruchomosciami.

Magda O.

2020-03-03 13:26:02

Niedawno sprzedawałam mieszkanie w Krakowie. Pomagał mi w tej czynności Pan Michał Dzięcioł, z oddziału przy Królewskiej, którego wybrałam dzięki opiniom wyrażonym przez innych użytkowników. Pan Michał jest niezwykle zaangażowany w to co robi, dopilnował wszystkiego. Naprawdę nie musiałam się o nic martwić. I co najważniejsze mieszkanie sprzedałam w ciągu kilku dni:) Dziękuję Panie Michale.

Michał Skowroński

2020-03-01 11:51:43

Współpraca z tą agencją ( Oddział BS1 Kapelanka) odbyła się bardzo pomyślnie. W szczególności pomoc agentki Pani Małgorzaty Baran-Michałowskiej ułatwiła całą procedurę kupna wymarzonego mieszkania. Od momentu pierwszych oględzin nieruchomości do umowy końcowej o wszystkim wiedziałem i byłem informowany na bieżąco. Cały proces był dla mnie bezobsługowy i bezstresowy. Podejście Pani Małgorzaty do klienta to czysty profesjonalizm. Polecam i na pewno skorzystam z usług ponownie!

Aleksandra Tokarz

2020-02-15 19:32:15

KOREKTA: To jest moja ocena Pani Małgorzaty Baran-Michałowskiej, kontakt opisałam poniżej

Aleksandra Tokarz

2020-02-15 19:27:03

Osobą pomagająca w poszukiwaniach i wszelkich formalnościach była Pani Małgorzata Baran-Michałowska. Kontakt był skuteczny, łatwy, szybki, bardzo profesjonalny. Pani Małgosia korygowała oferty zgodnie z moimi preferencjami, doprowadziła do zakupienia wybranej nieruchomości. Pomagała cierpliwie i pomogła skutecznie w formalnościach, które były dość skomplikowane. To było bardzo ważne dla mnie, bo akurat wówczas byłam w szpitalu i dopięcie formalności co do kropki i co do minuty było bardzo istotne. Serdecznie dziękuje Pani Małgosi, Agencji gratuluję znakomitej Pracownicy!

Agata J.

2020-02-13 14:46:40

Miałam przyjemność współpracować z Panią Magdaleną Rozpędzik (oddział ul. Lubomirskiego 29, Kraków) przy zakupie trudnej i niezwykle wymagającej nieruchomości. Na każdym etapie Pani Magda wykazała niezwykły profesjonalizm, rzetelne podejście, a także morze ludzkiej życzliwości, które wykraczało daleko poza normalne ramy wynikające z pełnienia obowiązków zawodowych. Serdecznie polecam Panią Magdę, jako agenta ale także wspaniałego, ciepłego i niezwykle rzetelnego człowieka. Pani Magdo dziękuję.

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×