Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Aleksandra Piotrowska

Kupiłam mieszkanie dzieki pomocy i asyscie pana Michała Nowackiego. Wszystko przebiegło sprawnie rzeczowo i profesjonalnie z dużą tolerancją dla moich notorycznych spóźnień (za co jeszcze raz przepraszam). Miałam kontakt z wieloma agentami z różnych agencji, pan Michał był zdecydowanie z nich najlepiej przygotowany i najbardziej rzeczowy. Polecam współpracę z tą agencją.

Jan Armand Wojtczuk

Z wielką przyjemnością miałem okazję współpracować z Panem Michałem Nowackim, Agentem Nieruchomości z Oddziału IV Agencji Bracia Sadurscy przy ulicy Królewskiej 41 w Krakowie. Już pierwszy telefoniczny kontakt z Agencją (poleconą mi przez znajomego, bardzo zadowolonego klienta Agencji Bracia Sadurscy) był wspaniałym przeżyciem. A to za sprawą przemiłej i kompetentnej współpracowniczki Pani Pameli Pallasch, która swoją fachowością i zaangażowaniem dała mi poczucie, że jestem u Braci Sadurskich pod właściwym adresem. W ciągu około trzech tygodni Pan Michał Nowacki znalazł kupca na moje mieszkanie w Krakowie, wynegocjował bardzo dobrą cenę i załatwił w moim imieniu wszystkie formalności. Mieszkam na stałe w Niemczech i w osobie Pana Michała znalazłem profesjonalnego i godnego zaufania partnera, któremu pod moją nieobecność powierzyłem tą niezmiernie ważną dla mnie sprawę. Na ustalony w efekcie termin do podpisania umowy o sprzedaży u notariusza przyjechałem z Niemiec i w ciągu jednego popołudnia zostały załatwione wszystkie sprawy notarialne, bezpieczny transfer należności za pośrednictwem konta depozytowego u notariusza oraz przekazanie mieszkania zadowolonemu nabywcy. Dziękuję Panie Michale za Pana energię, poczucie humoru i dobrą robotę!

Eliza Wat

Dzien dobry. Jestem zawiedziona kontaktem z Pania Aneta Sadurska w Piasecznie. Ta Pani jest niepowazna! Umowione bylysmy o 9 ej i zero kontaktu z jej strony wiecz dzwonie, smsuje, mailuje i nic. Ponownie dzwonie 9:40 Pani mnie okrzyczala, ze jestem niepowazna (!), ze sobie zartuje, ze moj domofon nie działa , a ja oszczekaly psy(!) wiec poszla sobieJak sie zapytalam dlaczego 'ie dzwonila do mnie, odpowiedziala, ze ma tyle numerow, ze nie jest w stanie ich ogarnac bo ma i tyle. No coz dla mnie pidstawa jest w dzisiejszych czasach przygotowac sobie nr klienta w razie potrzeby. A i jewzcze Pani dodala, zf tu jest jakis dzwny zakatek, ze telefon nie dziala..wyszlo na to, ze mieszkam w jakims dziwnym.miejscu z dzikimi psami igdzie diabel mowi dobranoc i telefony nie dzialaja! Bardzo bardzo nieemile doświadczenie o ktorym bede mowic wokol. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Odpowiedź: Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pani Aneta Sadurska była na adresie o umówionej godzinie. Nie mogła się do Pani dostać z powodu nie działającego domofonu, oraz braku zasięgu sieci komórkowej w Pani okolicy. ----------------------- Właściciel

Marzanna Wikiera-Piasecka

W latach 2017-2019 intensywnie szukałam mieszkania lub domu, do którego mogłabym się przeprowadzić wobec konieczności opuszczenia dotychczasowego lokum, w związku ze sprzedażą budynku przez właściciela. W tym czasie miałam okazję współpracować z kilkunastoma pośrednikami nieruchomości i obserwować ich pracę: metody, etykę, zaangażowanie. Spośród tych osób tylko dwie oceniłabym wysoko - profesjonalne, energiczne, przychylne klientowi. Jedną z nich była pani Julia Tarkowska, która obsługiwała mnie akurat nie w sprawie kupna, a w sytuacji konieczności sprzedaży lokalu po niedawno zmarłej matce. Pani Julia Tarkowska, dobrze przygotowana merytorycznie i zaangażowana w osiągnięcie porozumienia między mną, a kupującymi, była wsparciem dla mnie w czasie poszukiwania nabywcy i realizowania transakcji. W mojej ocenie istotnymi cechami pani pośrednik, poza wcześniej wymienionymi, są również pomysłowość, umiejętność przewidywania wyzwań i cierpliwość do, nierzadko niezdecydowanych i wahających się, klientów. Nie dziwi więc, że praca pani Julii skutkuje sukcesami zawodowymi, na czym korzystają jej klienci. Polecam :-)

Rafał Debrzak

Witam, miałem przyjemność współpracy z Agencją przy okazji zakupu domu. Współpraca przebiegała w 2 dziedzinach - pośrednictwo przy zakupie oraz pomoc w uzyskaniu kredytu. Z racji moich częstych wyjazdów służbowych, sprawy związanie z zakupem całkowicie powierzyłem agentom, odpowiednio Pani Iwonie Nagacz w sprawach handlowych oraz Panu Markowi Wąsowiczowi w sprawach finansowych. Po kilku odbytych spotkaniach, związanych z prezentacjami nieruchomości oraz wymianą niezbędnych dokumentów transakcję udało się pomyślnie sfinalizować. Zdecydowanie polecam współpracę z w/w pracownikami Agencji.

Renata Dylewska

Jesteśmy super-zadowoleni z usług firmy – w szczególności z agentki, Pani Katarzyny Kurleto – pod każdym względem: uprzejmości, klarowności w omawianiu z nami stanu rynku, kompetencji w wycenieniu naszego mieszkania na sprzedaż, energii przy reklamie i poszukiwaniu nabywcy, i skuteczności w udanym sprzedaniu mieszkania! Bardzo nam się podobała, oczywista od razu, koleżeńska i zgrana atmosfera w firmie – ewidentnie świetna grupa profesjonalistów. Polecamy firmę, oraz Panią Katarzynę, z entuzjazmem.

Joanna Chromy

Polecam agencje, szczegolnie wspolprace z Panem Grzegorzem Zebala. Szybko i profesjonalnie.

Jan

Dość dobra firma ale dzwoni na ogłoszenia proponując współprace mimo ze oferta jest w ich biurze, umawia się kilkakrotnie ze przyjdzie z klientem a w ostatniej chwili odwołuje spotkanie. Tak w moim wypadku zdarzyło sie czterokrotnie Przypadek ?

Maciej Fiedorowicz

Współpraca z Braćmi Sadurskimi była udana, proces przebiegł sprawnie, szybko i bezproblemowo. Jest to zasługa Kuby Obcowskiego - oddział ul. Królewska w Krakowie - rzeczowy, sumienny agent nieruchomości, którego polecamy.

A. Dauksza

Polecam współpracę z Agencją nieruchomości Bracia Sadurscy, zwłaszcza z p. Jakubem Obcowskim z oddziału przy ulicy Królewskiej. Działa profesjonalnie, sprawnie, jest godny zaufania. To najlepszy agent nieruchomości.

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×