Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Aleksandra Cieślar

2020-02-06 09:42:54

Chciałam bardzo serdecznie podziękować Pani Aleksandrze Pudełko za współprace w okresie ostatnich kilku miesięcy. W tym czasie Pani Aleksandra pomogła mi nie tylko kupić dom, ale również sprzedać mieszkanie. Współpraca przebiegała bez zarzutów. Panią Olę cechuje wysoki profesjonalizm oraz serdeczne podejście do klienta. Zawsze gotowa do pomocy w załatwianiu wszelkiego rodzaju formalności. Wszystkim agencjom nieruchomości można życzyć takiego Pośrednika. Dziękuję raz jeszcze.

Dorota Czerpinska

2020-01-25 17:21:17

Juz poraz kolejny skorzystalismy z pomocy Pani Kasi Kurleto. Tym razem przy sprzedazy mieszkania. Rowniez tym razem spotkalismy sie z sprofesjonalnie przeprowadzona transakcja. Pani Kasia, jest profesjonalna, mila, usmiechnieta osoba ogarniajaca obydwie strony transkcji . Zalatwia niezbedne dokumenty, informuje o postepie transakcji. Bez paniki, zawsze o czasie. Pani Kasia to serdeczna, usmiechnieta i bardzo pomocna osoba. Mozemy w 100% zarekomendowac ten Oddzial Agencji Bracia Sadurscy i oczywiscie Pania Kasie dla przyszlych klientow. Poza tym, wszyscy inni pracownicy tego oddzialu sa niezwykle grzeczni i uprzejmi. Zawsze bylo milo widziec sie z nimi . Pozdrawiam wszystkich i dziekuje. Do nastepnego :)

Katarzyna Pańczyk

2020-01-06 08:42:22

Firma Sadurscy bardzo pomogła nam w zakupie mieszkania. Szczególnie jednak chcielibyśmy podziękować pani Kasi Kurleto, która przez cały czas trzymała rękę na pulsie, na bieżąco informowała nas o wszystkich detalach i pomogła nam też zorganizować wiele niezbędnych dokumentów. Pani Kasia to wyjątkowo serdeczna osoba, z nieustannym uśmiechem na twarzy potrafi załagodzić nawet największy spór czy napiętą sytuację, która akurat nam się w tej transakcji przydarzyła.

Piotr Szewczyk

2019-12-28 20:13:09

Ponad rok temu kupiłem za pośrednictwem Agencji Bracia Sadurscy mieszkanie. Agentem prowadzącym była Panie Katarzyna Kurleto. Dzięki profesjonalizmowi Agencji skomplikowana i stresująca operacja zakupu nieruchomości przebiegła sprawnie i bezpiecznie. Mówiąc wprost: udało mi się kupić mieszkanie, które jest moim wymarzonym miejscem.

Renata Dylewska

2019-12-25 00:46:43

Ponownie wspolpraca z Pania Katarzyna Kurleto I oddzialem na Krolewskiej przekroczyly nasze oczekiwania!!! Nie wyobrazam sobie bardziej kompetentnej profesjonalnej, milej I zawsze gotowej pomoc, nawet poza godzinami pracy osoby. Gratulacje dla Agencji Braci Sadurskich!!!!

Krystyna K.

2019-12-12 09:47:15

Doskonala wspolpraca z p.Grzegorzem Zebala i oddzialem na Krolewskiej. KOMPETENCJA, ZYCZLIWOSC, Fachowa pomoc przy zalatwianiu wszystkich formalnosc. Polecam

Dominika

2019-12-08 13:13:37

Współpracę z p. Katarzyno Kurleto z oddziału na Królewskiej oceniamy na 10 z plusem. Profesjonalizm, anielska cierpliwość, uśmiech nawet po 9 h pracy. Serdecznie polecam i dziękujemy.

Ewa

2019-12-06 10:23:26

Serdecznie dziękujemy pani Katarzynie Kurleto z Agencji Bracia Sadurscy za wyjątkowo profesjonalne pośrednictwo wynajmu mieszkania!! Wszystkie nasze sugestie i oczekiwania zostały spełnione przy wyjątkowo rzeczowej, miłej i fachowej pomocy pani Katarzyny. Braciom Sadurskim gratulujemy tak kompetentnej pracownicy!

Agata

2019-11-20 07:51:14

Polecam współpracę. Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Naszym pośrednikiem był Pan Dariusz Kornaś, którego serdecznie polecam.

Oleg Spivak

2019-11-18 14:30:47

Chce bardzo podziękować Pani Katarzynie Kurleto w sprawie sprzedaży mieszkań. Pani mi pomaga już nie pierwszy raz, robi to zawsze na wysokim poziomie profesjonalizmu i zawsze przede wszystkim dba o koszt klientow. Zazdroszczę kierownikom jako pracodawca.

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×