Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Piotr Kłosowski

Dziękuję Pani Katarzynie Kurleto z oddziału Królewska za pomoc w zakupie mieszkania przy ulicy Wicherkiewicza i poprowadzenie całego procesu. Polecam tę osobę. Nie ma sprawy, której by nie potrafiła załatwić i zawsze z uśmiechem na twarzy.

Kamil Pawlik

Profesjonalnie przeprowadzona transakcja przez Pana Dariusza Kownasia. Wszystko zostało dopilnowane i sprawdzone. Serdecznie polecam i dziękuje!

Marek

Nie polecam. Pani Aneta nie zna działek, wciska miejsce poza rejonem zainteresowań twierdząc że ogłoszenia (4 szt) z innej miejscowości są nieaktualne.

Małgorzata Hanzelka

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Agencję Nieruchomości Braci Sadurskich. Współpracowałam z Panem Piotrem Dziadzio, który bardzo starannie przygotował ofertę sprzedaży mieszkania i dokładnie informował mnie o wszystkich szczegółach na każdym etapie transakcji. Życzę sukcesów w pracy i licznego grona zadowolonych klientów!

Robert i Lidia

Polecam agencje,oraz agenta P.Michała Dzięcioła bardzo nam pomógł w zakupie mieszkania,pomimo pobytu na urlopie to cały czas monitorował wszystkie sprawy związane z zakupem dzięki czemu zakup był szybki i bezproblemowy.Dziękujemy.

Anita i Piotr Prorok

Polecamy Agencję Nieruchomości Bracia Sadurscy - ul. Królewska. Bardzo dziękujemy Panu Michałowi Dzięcioł za profesjonalną i wszechstronną pomoc przy zakupie mieszkania począwszy od prezentacji mieszkań spełniających nasze wymagania, poprzez ogromne wsparcie przy finalizowaniu zakupu, pośrednictwo że sprzedającym, załatwianiu wszelkich formalności także po zakupie mieszkania. Wszystko odbywało się w miłej i sympatycznej atmosferze. Zdecydowanie polecamy współpracę z Panem Michałem

Iuliia Pivnenko

Bardzo chciałam podziękować i odznaczyć wysoki poziom profesjonalizmu pana Sebastian Steranka. Pan Sebastian pomógł szybko i wzajemnie skutecznie wynegocjować wszystkie warunki wynajmu mieszkania. Chce zwrócić uwagę na orientacje na klienta i dopasowania się do potrzeb każdej strony. Z Panem Sebastianem bardzo przyjemnie pracować i łatwo znaleźć kontakt we wszystkich kwestiach współpracy. Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam osobom chętnym znaleźć odpowiednie mieszkanie w Krakowie.

Arkadiusz Chrobot

Bardzo dziękujemy pani Katarzynie Kurleto za pełen profesjonalizm w pośredniczeniu naszej nieruchomosci.Super kontakt z klientem przez 24h.Wszystkie niejasności związane z zakupem mieszkania były korygowane w tym samym dniu.PEŁEN PROFESJONALIZM.polecamy panią KATARZYNĘ KURLETO.

Agnieszka Pacelt

Bardzo dziękuję za współpracę z Panią Bożeną Romuzgą. Wielokrotnie pomogła mi wynająć mieszkanie usytuowane w trudnej lokalizacji. Pani Bożena wyróżnia się szeroko idącym profesjonalizmem, sumiennością i dużym zaangażowaniem. Była dostępna niemalże 24h na dobę, wyczerpująco i rzetelnie odpowiadając na każde moje zapytanie. Współpraca zawsze przebiegała w miłej atmosferze pełnej uśmiechu i życzliwości. Bardzo polecam Agencję Bracia Sadurscy, a w szczególności współpracę z tak doświadczoną i kompetentną osobą jaką jest Pani Bożena Romuzga.

Aneta Dz.

Bardzo polecam Agencję Bracia Sadurscy. Miałam przyjemność współpracować z Panem Jakubem Obcowskim, który pomógł mi w bardzo szybkim terminie sprzedać mieszkanie. Od samego początku do końca super współpraca, pełen profesjonalizm. Pan Jakub było bardzo pomocny, wyrozumiały i bardzo sympatyczny, o każdej porze dnia można było się z Nim skontaktować. Bardzo polecam tą agencję a szczególnie agenta Pana Jakuba Obcowskiego i dziękuje za miłą współpracę.

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×