Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Lidia Wielgosz

Właśnie jestem po transakcji sprzedaży mieszkania. W transakcji tej pomógł mi z ramienia Agencji Bracia Sadurscy Pan Michał Dziecioł. Pan Michał oprócz tego, że jest prawdziwym profesjonalistą, to cechuje się wielką życzliwością oraz zaangażowaniem w swoją pracę. Myślę, że dzięki swojej empatii udało mu się tak skutecznie pośredniczyć w sprzedaży. Moje mieszkanie sprzedał w tydzień, podczas gdy wcześniej inne pośrednictwo zajmowało się tym przez 6 miesięcy nieskutecznie. Pan Michał jest szalenie kulturalną osobą, potrafi w sposób bardzo profesjonalny odpowiedzieć na każde pytanie, pomóc w zgromadzeniu wszystkich niezbędnych dokumentów i dzięki niemu czułam się bardzo komfortowo i bezpiecznie podczas sprzedaży mojego mieszkania. Najlepszym wyrazem mojego zadowolenia jest to, że dziś będę dzwoniła do mojej przyjaciółki, wiem, że zdecydowała się sprzedać odziedziczone po rodzicach mieszkanie i polecę jej Pana Michał. Wiem, że dzięki panu Michałowi przejdzie przez ten niełatwy proces bezstresowo, a to naprawdę duży komfort. Wspaniała Agencja i świetni pracownicy, BRAWO!

Marta

Polecam agencję , ale jeszcze bardziej panią Katarzynę Kurleto jako bardzo profesjonalnego i zaangażowanego w pracę agenta ; zawsze pod telefonem, zawsze z uśmiechem na twarzy ; wynajem mieszkania przebiegł szybko sprawnie bezproblemowo ...

Ziutek

Jest w porządku

Dominika Kozłowska

Bardzo polecam agencję, a szczególnie współpracę z panią Katarzyną Kurleto z oddziału na Królewskiej. Z p. Katarzyną sprzedawałam mieszkanie. Oferta została przygotowana bardzo profesjonalnie. Piękne zdjęcia, wiernie oddające charakter mieszkania, dobry opis oferty. Agencja ma wielu klientów. Dzięki temu transakcja przebiegła szybko i pomyślnie. Polecam współpracę z agencją Bracia Sadurscy i p. Katarzyną.

Marta Barroso

Polecam współpracę z panią Sabiną Pająk. Jako sprzedający mogliśmy liczyć na pełen profesjonalizm pani Sabiny, dobre rady, sympatyczne nastawienie i zaangażowanie. Agentka potrafi dostosować się do potrzeb klienta (również poza godzinami pracy), okazuje wsparcie i udziela rzetelnych informacji. Szczerze polecam!

beata niklewicz

współpraca bardzo słaboooo

Olga

Miałam niedawno ogromną przyjemność współpracować z panią Kasia Osiecką: pełen profecjonalizm, miła, konkretna, niezwykle komunikatywna. Sprawdzała dla mnie całą mase detali, była stanie odpowiedziec na wszystkie pytania, pomogła z formalnościami. Zdecydowanie polecam!

Anna Szelest

Bardzo profesjonalnie i po ludzku! Pan Darek zawsze odpowiada na telefon i wykazał się duża cierpliwością. Oby tak dalej. Anna 2018

Bernadetta

Wszystko w porzadku agent Pani Kasia Kurleto do konca informowal mnie na bierzaco o stanie nieruchomosci latwo mozna bylo sie skontaktowac zawsze odpowiadala na wszytskie telefony.

Adam ahmed

Pani Karolina profesionalnie podeszła do sprawy i pokazała wiele różnych mieszkań wychodząc na przeciw gustom i wymaganiom kupującego. Tranzakcja kupna przebiegła szybko i sprawnie. Polecam

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×