Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Marek

2019-07-18 13:06:31

Nie polecam. Pani Aneta nie zna działek, wciska miejsce poza rejonem zainteresowań twierdząc że ogłoszenia (4 szt) z innej miejscowości są nieaktualne.

Małgorzata Hanzelka

2019-07-17 07:07:13

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Agencję Nieruchomości Braci Sadurskich. Współpracowałam z Panem Piotrem Dziadzio, który bardzo starannie przygotował ofertę sprzedaży mieszkania i dokładnie informował mnie o wszystkich szczegółach na każdym etapie transakcji. Życzę sukcesów w pracy i licznego grona zadowolonych klientów!

Robert i Lidia

2019-07-16 17:29:44

Polecam agencje,oraz agenta P.Michała Dzięcioła bardzo nam pomógł w zakupie mieszkania,pomimo pobytu na urlopie to cały czas monitorował wszystkie sprawy związane z zakupem dzięki czemu zakup był szybki i bezproblemowy.Dziękujemy.

Anita i Piotr Prorok

2019-07-16 15:53:59

Polecamy Agencję Nieruchomości Bracia Sadurscy - ul. Królewska. Bardzo dziękujemy Panu Michałowi Dzięcioł za profesjonalną i wszechstronną pomoc przy zakupie mieszkania począwszy od prezentacji mieszkań spełniających nasze wymagania, poprzez ogromne wsparcie przy finalizowaniu zakupu, pośrednictwo że sprzedającym, załatwianiu wszelkich formalności także po zakupie mieszkania. Wszystko odbywało się w miłej i sympatycznej atmosferze. Zdecydowanie polecamy współpracę z Panem Michałem

Iuliia Pivnenko

2019-06-29 16:07:52

Bardzo chciałam podziękować i odznaczyć wysoki poziom profesjonalizmu pana Sebastian Steranka. Pan Sebastian pomógł szybko i wzajemnie skutecznie wynegocjować wszystkie warunki wynajmu mieszkania. Chce zwrócić uwagę na orientacje na klienta i dopasowania się do potrzeb każdej strony. Z Panem Sebastianem bardzo przyjemnie pracować i łatwo znaleźć kontakt we wszystkich kwestiach współpracy. Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam osobom chętnym znaleźć odpowiednie mieszkanie w Krakowie.

Arkadiusz Chrobot

2019-06-25 21:39:09

Bardzo dziękujemy pani Katarzynie Kurleto za pełen profesjonalizm w pośredniczeniu naszej nieruchomosci.Super kontakt z klientem przez 24h.Wszystkie niejasności związane z zakupem mieszkania były korygowane w tym samym dniu.PEŁEN PROFESJONALIZM.polecamy panią KATARZYNĘ KURLETO.

Agnieszka Pacelt

2019-06-25 13:18:27

Bardzo dziękuję za współpracę z Panią Bożeną Romuzgą. Wielokrotnie pomogła mi wynająć mieszkanie usytuowane w trudnej lokalizacji. Pani Bożena wyróżnia się szeroko idącym profesjonalizmem, sumiennością i dużym zaangażowaniem. Była dostępna niemalże 24h na dobę, wyczerpująco i rzetelnie odpowiadając na każde moje zapytanie. Współpraca zawsze przebiegała w miłej atmosferze pełnej uśmiechu i życzliwości. Bardzo polecam Agencję Bracia Sadurscy, a w szczególności współpracę z tak doświadczoną i kompetentną osobą jaką jest Pani Bożena Romuzga.

Aneta Dz.

2019-06-03 13:40:34

Bardzo polecam Agencję Bracia Sadurscy. Miałam przyjemność współpracować z Panem Jakubem Obcowskim, który pomógł mi w bardzo szybkim terminie sprzedać mieszkanie. Od samego początku do końca super współpraca, pełen profesjonalizm. Pan Jakub było bardzo pomocny, wyrozumiały i bardzo sympatyczny, o każdej porze dnia można było się z Nim skontaktować. Bardzo polecam tą agencję a szczególnie agenta Pana Jakuba Obcowskiego i dziękuje za miłą współpracę.

Pawel Orczykowski

2019-05-15 14:03:51

Bardzo dziekuje Pani Katarzynie Kurleto za profesjonalna pomoc przy sprzedazy mieszkania.Pomimo skomplikowanej sytuacji zwiazanej z transakcja(wlasciciel sprzedawanego mieszkania mieszka poza krajem)przedluzajacego sie dotarcia pelnomocnictw i innych dokumentow Pani Katarzyna byla dostepna niemalze 24h na dobe 7 dni w tygodniu i monitorowala obrot spraw.Pelen profesjonalizm a przy tym cieple podejscie do klienta.Goraco polecam Pania Katarzyne Kurleto kazdemu kto bedzie mial do zalatwienia sprawy zwiazane z nieruchomosciami w biurze Bracia Sadurscy.tak trzymac!

Patryk Czajkowski

2019-05-14 08:33:02

Do Pani Katarzyny Kurleto dostaliśmy kontakt od znajomych którzy sprzedali mieszkanie za pomocą agencji Sadurscy. Jednogłośnie z narzeczoną potwierdzamy wszystkie pozytywne opinie na temat współpracy z Panią Katarzyną. Dodatkowo na uznanie zasługuje również fotograf z agencji, zdjęcie które zrobił są na prawdę rewelacyjne. Ogólnie to pierwszy raz spotykam się z tak profesjonalną obsługą biura i na przyszłość z pewnością nie będę szukał innego.

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×