Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Arkadiusz Chrobot

2019-06-25 21:39:09

Bardzo dziękujemy pani Katarzynie Kurleto za pełen profesjonalizm w pośredniczeniu naszej nieruchomosci.Super kontakt z klientem przez 24h.Wszystkie niejasności związane z zakupem mieszkania były korygowane w tym samym dniu.PEŁEN PROFESJONALIZM.polecamy panią KATARZYNĘ KURLETO.

Agnieszka Pacelt

2019-06-25 13:18:27

Bardzo dziękuję za współpracę z Panią Bożeną Romuzgą. Wielokrotnie pomogła mi wynająć mieszkanie usytuowane w trudnej lokalizacji. Pani Bożena wyróżnia się szeroko idącym profesjonalizmem, sumiennością i dużym zaangażowaniem. Była dostępna niemalże 24h na dobę, wyczerpująco i rzetelnie odpowiadając na każde moje zapytanie. Współpraca zawsze przebiegała w miłej atmosferze pełnej uśmiechu i życzliwości. Bardzo polecam Agencję Bracia Sadurscy, a w szczególności współpracę z tak doświadczoną i kompetentną osobą jaką jest Pani Bożena Romuzga.

Aneta Dz.

2019-06-03 13:40:34

Bardzo polecam Agencję Bracia Sadurscy. Miałam przyjemność współpracować z Panem Jakubem Obcowskim, który pomógł mi w bardzo szybkim terminie sprzedać mieszkanie. Od samego początku do końca super współpraca, pełen profesjonalizm. Pan Jakub było bardzo pomocny, wyrozumiały i bardzo sympatyczny, o każdej porze dnia można było się z Nim skontaktować. Bardzo polecam tą agencję a szczególnie agenta Pana Jakuba Obcowskiego i dziękuje za miłą współpracę.

Pawel Orczykowski

2019-05-15 14:03:51

Bardzo dziekuje Pani Katarzynie Kurleto za profesjonalna pomoc przy sprzedazy mieszkania.Pomimo skomplikowanej sytuacji zwiazanej z transakcja(wlasciciel sprzedawanego mieszkania mieszka poza krajem)przedluzajacego sie dotarcia pelnomocnictw i innych dokumentow Pani Katarzyna byla dostepna niemalze 24h na dobe 7 dni w tygodniu i monitorowala obrot spraw.Pelen profesjonalizm a przy tym cieple podejscie do klienta.Goraco polecam Pania Katarzyne Kurleto kazdemu kto bedzie mial do zalatwienia sprawy zwiazane z nieruchomosciami w biurze Bracia Sadurscy.tak trzymac!

Patryk Czajkowski

2019-05-14 08:33:02

Do Pani Katarzyny Kurleto dostaliśmy kontakt od znajomych którzy sprzedali mieszkanie za pomocą agencji Sadurscy. Jednogłośnie z narzeczoną potwierdzamy wszystkie pozytywne opinie na temat współpracy z Panią Katarzyną. Dodatkowo na uznanie zasługuje również fotograf z agencji, zdjęcie które zrobił są na prawdę rewelacyjne. Ogólnie to pierwszy raz spotykam się z tak profesjonalną obsługą biura i na przyszłość z pewnością nie będę szukał innego.

Gabriela Samborek

2019-05-13 21:44:02

Bardzo dziękuję za pomoc przy sprzedaży mieszkania Pani Kasi Kurleto z biura mieszczącego się przy ulicy Królewskiej w Krakowie. Pani Kasia jest osobą profesjonalną, zawsze służy pomocą w każdej sprawie, a przy tym cechują ją niezwykła sympatia i życzliwość wobec klientów. Uśmiech, który nie schodzi z twarzy Pani Kasi sprawia że współpraca z Nią przeradza się w miłe spotkania z bliską osobą. Ponadto warto nadmienić, że Pani Kasia jest osobą zawsze dyspozycyjną i dostępną telefonicznie i mailowo tak, że będąc klientką Pani Kasi czułam się pod jej skrzydłami nie tylko bezpiecznie, ale na tyle komfortowo jakby Pani Kasia była tylko dla mnie i jakbym była jej jedyną klientką. Nigdy nie zapomnę życzliwości i serca jakie okazała mi Pani Kasia Kurleto podczas naszej współpracy i chętnie polecę znajomym tak świetną, oddaną i zaangażowaną w swoją pracę osobę. Jestem pewna, że jeżeli w przyszłości zajdzie taka potrzeba, ze wszystkich biur pośrednictwa w Krakowie wybiorę biuro pośrednictwa Bracia Sadurscy mieszczące się przy ulicy Królewskiej z prośbą o współpracę własnie z Panią Kasią Kurleto. Serdecznie polecam:)

Mira Dudek

2019-05-02 11:46:44

Dziekuje Panu Grzegorzowi za wspolprace.Z cala pewnoscia polecam go Jako agenta. Jego profesjonalizm,osobiste zaangazowanie,otwartosc na wszelkie sugestie oraz mozliwosc kontaktu z Nim w kazdej chwili jest godne podziwu. A przy tym jest zyczliwym i cieplym czlowiekim.

Agnieszka

2019-04-13 17:20:21

Bardzo dziękuję Pani Aleksandrze Pudełko. Pani Aleksandra jest pośrednikiem na którym naprawdę można polegać, służy swoim doświadczeniem i profesjonalizmem, a kontakt z nią jest naprawdę świetny o każdej porze. Pani Aleksandra Pudełko nie tylko wykonuje swoją pracę, lecz co łatwo zauważyć oddaje się po prostu swojej pasji w co wkłada całe swoje serce. Jest człowiekiem pełnym klasy i o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Każde zadane pytanie traktuje poważnie, udziela zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania i od pierwszych chwil jej osoba wzbudza głębokie zaufanie, które później nieustannie procentuje. W Pani Oli oprócz profesjonalnego pośrednika nieruchomości przede wszystkim widać człowieka, gotowego pomóc drugiemu i o naprawdę wielkim sercu. Człowieka który pozostawia po sobie naprawdę świetne wrażenie i którego serdecznie z całego serca mogę państwu polecić.

Alicja Słabońska

2019-04-01 16:23:31

Wszystko przebiegło SUPER po mojej myśli. Bardzo miła Pani - Kasia Kurleto - była bardzo dyspozycyjna. Zawsze odpowiadała na telefony i mejle. Polecam tę osobę jako odpowiedzialną i świetnie zorganizowaną. Kupiłabym od niej mieszkanie raz jeszcze ;) Dziękuję.

Katarzyna

2019-03-30 17:51:14

Polecam Panią Monikę Sosnowską - Rainer z oddzialu przy ul. Królewskiej w Krakowie. Zamierzając sprzedać mieszkanie podjęłam współpracę z kilkoma różnymi agencjami, bez skutku, ich zaangażowanie bylo praktycznie zerowe. Dopiero oddanie się w ręce ww. pośrednika przyniosło wymierne efekty i to w 2 miesiące, a co warto dodać na zasadzie otwartej współpracy. Pani Monika nie dość, że jest bardzo kontaktowa i otwarta, ale również bardzo profesjonalna. Przy natłoku obowiązków nie miałam czasu zając się wszystkimi formalnościami, z pełnym zaufaniem oddałam się w jej ręce. Dodam, że po sprzedaży mieszkania od razu zdecydowałam się na przeprowadzenie kolejnej transakcji z udziałem ww. agencji i pośrednika. I znów strzał w 10, w przeciagu kolejnych 2 miesięcy podpisałam umowę przedwstępną!

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×