Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Gabriela Samborek

2019-05-13 21:44:02

Bardzo dziękuję za pomoc przy sprzedaży mieszkania Pani Kasi Kurleto z biura mieszczącego się przy ulicy Królewskiej w Krakowie. Pani Kasia jest osobą profesjonalną, zawsze służy pomocą w każdej sprawie, a przy tym cechują ją niezwykła sympatia i życzliwość wobec klientów. Uśmiech, który nie schodzi z twarzy Pani Kasi sprawia że współpraca z Nią przeradza się w miłe spotkania z bliską osobą. Ponadto warto nadmienić, że Pani Kasia jest osobą zawsze dyspozycyjną i dostępną telefonicznie i mailowo tak, że będąc klientką Pani Kasi czułam się pod jej skrzydłami nie tylko bezpiecznie, ale na tyle komfortowo jakby Pani Kasia była tylko dla mnie i jakbym była jej jedyną klientką. Nigdy nie zapomnę życzliwości i serca jakie okazała mi Pani Kasia Kurleto podczas naszej współpracy i chętnie polecę znajomym tak świetną, oddaną i zaangażowaną w swoją pracę osobę. Jestem pewna, że jeżeli w przyszłości zajdzie taka potrzeba, ze wszystkich biur pośrednictwa w Krakowie wybiorę biuro pośrednictwa Bracia Sadurscy mieszczące się przy ulicy Królewskiej z prośbą o współpracę własnie z Panią Kasią Kurleto. Serdecznie polecam:)

Mira Dudek

2019-05-02 11:46:44

Dziekuje Panu Grzegorzowi za wspolprace.Z cala pewnoscia polecam go Jako agenta. Jego profesjonalizm,osobiste zaangazowanie,otwartosc na wszelkie sugestie oraz mozliwosc kontaktu z Nim w kazdej chwili jest godne podziwu. A przy tym jest zyczliwym i cieplym czlowiekim.

Agnieszka

2019-04-13 17:20:21

Bardzo dziękuję Pani Aleksandrze Pudełko. Pani Aleksandra jest pośrednikiem na którym naprawdę można polegać, służy swoim doświadczeniem i profesjonalizmem, a kontakt z nią jest naprawdę świetny o każdej porze. Pani Aleksandra Pudełko nie tylko wykonuje swoją pracę, lecz co łatwo zauważyć oddaje się po prostu swojej pasji w co wkłada całe swoje serce. Jest człowiekiem pełnym klasy i o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Każde zadane pytanie traktuje poważnie, udziela zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania i od pierwszych chwil jej osoba wzbudza głębokie zaufanie, które później nieustannie procentuje. W Pani Oli oprócz profesjonalnego pośrednika nieruchomości przede wszystkim widać człowieka, gotowego pomóc drugiemu i o naprawdę wielkim sercu. Człowieka który pozostawia po sobie naprawdę świetne wrażenie i którego serdecznie z całego serca mogę państwu polecić.

Alicja Słabońska

2019-04-01 16:23:31

Wszystko przebiegło SUPER po mojej myśli. Bardzo miła Pani - Kasia Kurleto - była bardzo dyspozycyjna. Zawsze odpowiadała na telefony i mejle. Polecam tę osobę jako odpowiedzialną i świetnie zorganizowaną. Kupiłabym od niej mieszkanie raz jeszcze ;) Dziękuję.

Katarzyna

2019-03-30 17:51:14

Polecam Panią Monikę Sosnowską - Rainer z oddzialu przy ul. Królewskiej w Krakowie. Zamierzając sprzedać mieszkanie podjęłam współpracę z kilkoma różnymi agencjami, bez skutku, ich zaangażowanie bylo praktycznie zerowe. Dopiero oddanie się w ręce ww. pośrednika przyniosło wymierne efekty i to w 2 miesiące, a co warto dodać na zasadzie otwartej współpracy. Pani Monika nie dość, że jest bardzo kontaktowa i otwarta, ale również bardzo profesjonalna. Przy natłoku obowiązków nie miałam czasu zając się wszystkimi formalnościami, z pełnym zaufaniem oddałam się w jej ręce. Dodam, że po sprzedaży mieszkania od razu zdecydowałam się na przeprowadzenie kolejnej transakcji z udziałem ww. agencji i pośrednika. I znów strzał w 10, w przeciagu kolejnych 2 miesięcy podpisałam umowę przedwstępną!

Waldemar Bryndza

2019-03-29 10:56:16

Dziękuję Panu Michałowi Dzięcioł za profesjonalna pomoc w sprzedaży mieszkania, zaangażowanie, sumienność i bezproblemową transakcję a także miłą atmosferę :) Polecam innym korzystanie z usług tego Pana , tym bardziej, że służy pomocą także po transakcji, co dziś raczej się nie zdarza.

Michał Dzięcioł

2019-03-27 10:56:45

Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Mieliśmy szczęście natrafić na Pana Michała Dzięcioła. Profesjonalne podejście do sprawy, w dodatku zawsze chętny do pomocy, a wszystko w miłej i sympatycznej atmosferze. Polecamy serdecznie: Ania i Robert

Aneta Guzy

2019-03-26 17:00:08

Polecam współpracę z p. Michałem Dzięciołem. To, co wydawało sie trudne i skomplikowane (jednoczesna sprzedaż jednego mieszkania i kupno drugiego ze zgraniem w czasie obu wydarzeń) z p. Michałem było dziecinne łatwe. Szybko, profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Lidia Wielgosz

2019-03-26 14:20:13

Właśnie jestem po transakcji sprzedaży mieszkania. W transakcji tej pomógł mi z ramienia Agencji Bracia Sadurscy Pan Michał Dziecioł. Pan Michał oprócz tego, że jest prawdziwym profesjonalistą, to cechuje się wielką życzliwością oraz zaangażowaniem w swoją pracę. Myślę, że dzięki swojej empatii udało mu się tak skutecznie pośredniczyć w sprzedaży. Moje mieszkanie sprzedał w tydzień, podczas gdy wcześniej inne pośrednictwo zajmowało się tym przez 6 miesięcy nieskutecznie. Pan Michał jest szalenie kulturalną osobą, potrafi w sposób bardzo profesjonalny odpowiedzieć na każde pytanie, pomóc w zgromadzeniu wszystkich niezbędnych dokumentów i dzięki niemu czułam się bardzo komfortowo i bezpiecznie podczas sprzedaży mojego mieszkania. Najlepszym wyrazem mojego zadowolenia jest to, że dziś będę dzwoniła do mojej przyjaciółki, wiem, że zdecydowała się sprzedać odziedziczone po rodzicach mieszkanie i polecę jej Pana Michał. Wiem, że dzięki panu Michałowi przejdzie przez ten niełatwy proces bezstresowo, a to naprawdę duży komfort. Wspaniała Agencja i świetni pracownicy, BRAWO!

Marta

2019-03-20 14:32:23

Polecam agencję , ale jeszcze bardziej panią Katarzynę Kurleto jako bardzo profesjonalnego i zaangażowanego w pracę agenta ; zawsze pod telefonem, zawsze z uśmiechem na twarzy ; wynajem mieszkania przebiegł szybko sprawnie bezproblemowo ...

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×