Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Marzena

Przy ofercie sprzedaży mieszkania miałam okazję współpracować z Panią Sabiną Pająk. Pani Sabina jest osobą bardzo zaangażowaną w swoją pracę, potrafi doradzić, potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania, pozwala to poczuć się bezpiecznie i komfortowo zarówno sprzedającemu jak i osobie osobie szukającej nieruchomości na sprzedaż. Pani Sabina poświęca czas na to by poznać nieruchomość w ofercie sprzedaży tak by móc fachowo i ze szczegółami móc ją przedstawić potencjalnym klientom. Przy tym Pani Sabina jest niezmiernie uprzejmą i ciepłą osobą. Jest naprawdę zaangażowana w to co robi. Od Pani Sabiny zawsze jest informacja zwrotna więc w każdym momencie wiadomo "na czym się stoi". Zdecydowanie polecam powierzenie Pani Sabinie zajęcia się ofertą sprzedaży nieruchomości .

Grzegorz Jakubowski

Podczas sprzedaży mojego mieszkania, miałem do czynienia z wieloma firmami (pośrednikami w sprzedaży) oraz z wieloma agentami / agentkami zatrudnionymi w tych firmach. Najlepsza współpraca, która zakończyła się sprzedażą mojego mieszkania, miała miejsce w chwili, w której współpracowałem z Agencją Nieruchomości Bracia Sadurscy, mieszczącą się na ulicy Lubomirskiego w Krakowie. Osobą, która była odpowiedzialna za wszystkie czynności, począwszy od proponowania mieszkania zainteresowanym osobom i prezentowania mieszkania aż po finalną sprzedaż mieszkania była Magdalena Rozpędzik. Pani Magdalena, zawsze bardzo zaangażowana w proces sprzedaży, posiadająca olbrzymią wiedzę na temat nieruchomości na rynku krakowskim oraz rynków okolicznych, prowadziła tą sprzedaż bardzo wytrwale i mimo dość długiego czasu, w którym sprzedawałem mieszkanie,nie poddawała się i różnymi sposobami sprzedażowymi, cierpliwością i wytrwałością doprowadziła do końcowej sprzedaży w atrakcyjnej dla mnie i mojej żony cenie. Z całą odpowiedzialnością polecam usługi pośrednictwa w sprzedaży mieszkań oferowane przez Panią Magdalenę Rozpędzik. Pani Magdalena, przy całym wachlarzu swoich atutów biznesowych i możliwości sprzedażowych jest także osobą, która zachęca do siebie potencjalych nabywców swoją kulturą osobistą i odpowiednim wyczuciem drugiej strony. Do tego Pani Magdalena nie jest nachalna i nie narzuca swojego zdania. Ma natomiast bardzo dobre wyczucie ludzkich oczekiwań i możliwości i obeznanie rynku nieruchomości. To wszystko sprawia, że wzajemna otwartość i wytrwałe dążenie do sprzedaży mieszkania sprawiły, że jestem dzisiaj szczęśliwym posiadaczem innej nieruchomości, czego nie mógłbym napisać, gdybym uprzednio nie sprzedał swoich dawnych "czterech kątów" :). Jeśli ktoś się zastanawia nad profesjonalną agentką do sprzedaży swojego mieszkania/domu, to polecam Panią Magdalenę Rozpędzik, która z całą pewnością zrobi wszystko, żeby sprzedaż/kupno zakończyły się sukcesem! Dziękuję i pozdrawiam!

anka1985

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy jaką zaoferowała mi Pani Katarzyna Kurleto pracownika Agencji Nieruchomości Bracia Sadurscy. Zdecydowanie polecam tak firmę, jak przede wszystkim współpracę z Panią Kasią Kurleto, niezwykle sprawnie, profesjonalnie przeprowadzony zakup mieszkania w Krakowie. Ze względu na moje miejsce zamieszkania, tzn. z dala od zakupionej nieruchomości, mogłam liczyć na pomoc, a co za tym idzie załatwieniu wszelkich spraw związanych z mieszkaniem, co niezwykle ułatwiło mi zakup. Zdecydowanie polecam. Mam nadzieję, że Pani Kasia Kurleto zostanie odpowiednio wynagrodzona przez Szefostwo:) a ja na tą chwilę SERDECZNIE DZIĘKUJĘ i liczę na kolejne oferty:) Pozdrawiam.

Zbigniew Godek

Wspolpraca z posrednikiem Pania Katarzyna Kurleto byla wzorcowa, jest osoba bardzo kompetetna , profesjonalna , skuteczna i rzetelna. Polecami zarazem dziekuje.

Grzegorz

Współpracę z pośrednikiem Michałem Dzięciołem oceniam wzorowo, należy on do osób kompetentnych, sympatycznych a jednocześnie dociekliwych i rzetelnych, polecam

KRZYSZTOF K.

Polecam współpracę z Agencją Braci Sadurskich a w szczególności doceniam pełen profesjonalizm Pani Magdaleny Rozpędzik. Jej wiedza i zaangażowanie w pracę była kluczowe w doprowadzeniu do finału kupna nieruchomości która okazała się mieć zagmatwana sytuację prawno finansową. Wraz z żoną raz jeszcze dziękujemy i doceniamy Pani podejście do pracy i ludzi a agencji życzymy tylko takich pracowników.

Wojtek Z.

Razem z Panem Michałem Dzięcioł z oddziału Królewska po długim czasie udało nam się kupić mieszkanie takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Pełen profesjonalizm Pana Michała, fachowa obsługa i pilotowanie spraw finansowo – prawnych sprawiły że zakup mieszkania przebiegł bez żadnych problemów i stresu. Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy, znajomości tematu i rozeznania rynku przez pana Michała. Na wszelkie nasze pytania udzielał nam wyczerpujących odpowiedzi i bardzo dbał o to, by wszystko zostało zapisane w umowie notarialnej. Szczerze polecamy Agencję Bracia Sadurscy !!!!

Magdalena i Tomasz

Najlepszy agent nieruchomości z jakim mieliśmy do czynienia! Niezwykle profesjonalna, zaangażowana - Pani Edyta Fajlhauer. Dołożyła wszelkich starań, aby sprzedaż mieszkania się powiodła. Pomocna, kompetentna z miłym usposobieniem i niezwykle skuteczna w działaniach.

Alicja Wielopolska

Sprawnie i profesjonalnie. Szczególnie polecam współpracę z Panem Grzegorzem (kompetencja i fachowość).

Beata i Robert

Serdecznie polecamy wszystkim współpracę z Agencją Bracia Sadurscy, w szczególności z Panią Katarzyną Kurleto. Bardzo profesjonalna i kompetentna, a przy tym serdeczna osoba. Wynajem nieruchomości był dla nas kompletnie nowym doświadczeniem, nie mieliśmy na tym polu żadnych doświadczeń, ani dostatecznej wiedzy. Dzięki nieocenionej pomocy Pani Katarzyny wszystkie nasze związane z tym obawy okazały się niepotrzebne, a atmosferę współpracy, jej efekt i w ogóle całokształt tych pierwszych naszych w tej dziedzinie doświadczeń oceniamy jednoznacznie jak najbardziej pozytywnie. Bardzo dziękujemy!

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×