Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Waldemar Bryndza

2019-03-29 10:56:16

Dziękuję Panu Michałowi Dzięcioł za profesjonalna pomoc w sprzedaży mieszkania, zaangażowanie, sumienność i bezproblemową transakcję a także miłą atmosferę :) Polecam innym korzystanie z usług tego Pana , tym bardziej, że służy pomocą także po transakcji, co dziś raczej się nie zdarza.

Michał Dzięcioł

2019-03-27 10:56:45

Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Mieliśmy szczęście natrafić na Pana Michała Dzięcioła. Profesjonalne podejście do sprawy, w dodatku zawsze chętny do pomocy, a wszystko w miłej i sympatycznej atmosferze. Polecamy serdecznie: Ania i Robert

Aneta Guzy

2019-03-26 17:00:08

Polecam współpracę z p. Michałem Dzięciołem. To, co wydawało sie trudne i skomplikowane (jednoczesna sprzedaż jednego mieszkania i kupno drugiego ze zgraniem w czasie obu wydarzeń) z p. Michałem było dziecinne łatwe. Szybko, profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Lidia Wielgosz

2019-03-26 14:20:13

Właśnie jestem po transakcji sprzedaży mieszkania. W transakcji tej pomógł mi z ramienia Agencji Bracia Sadurscy Pan Michał Dziecioł. Pan Michał oprócz tego, że jest prawdziwym profesjonalistą, to cechuje się wielką życzliwością oraz zaangażowaniem w swoją pracę. Myślę, że dzięki swojej empatii udało mu się tak skutecznie pośredniczyć w sprzedaży. Moje mieszkanie sprzedał w tydzień, podczas gdy wcześniej inne pośrednictwo zajmowało się tym przez 6 miesięcy nieskutecznie. Pan Michał jest szalenie kulturalną osobą, potrafi w sposób bardzo profesjonalny odpowiedzieć na każde pytanie, pomóc w zgromadzeniu wszystkich niezbędnych dokumentów i dzięki niemu czułam się bardzo komfortowo i bezpiecznie podczas sprzedaży mojego mieszkania. Najlepszym wyrazem mojego zadowolenia jest to, że dziś będę dzwoniła do mojej przyjaciółki, wiem, że zdecydowała się sprzedać odziedziczone po rodzicach mieszkanie i polecę jej Pana Michał. Wiem, że dzięki panu Michałowi przejdzie przez ten niełatwy proces bezstresowo, a to naprawdę duży komfort. Wspaniała Agencja i świetni pracownicy, BRAWO!

Marta

2019-03-20 14:32:23

Polecam agencję , ale jeszcze bardziej panią Katarzynę Kurleto jako bardzo profesjonalnego i zaangażowanego w pracę agenta ; zawsze pod telefonem, zawsze z uśmiechem na twarzy ; wynajem mieszkania przebiegł szybko sprawnie bezproblemowo ...

Ziutek

2019-03-12 18:38:28

Jest w porządku

Dominika Kozłowska

2019-03-12 10:03:18

Bardzo polecam agencję, a szczególnie współpracę z panią Katarzyną Kurleto z oddziału na Królewskiej. Z p. Katarzyną sprzedawałam mieszkanie. Oferta została przygotowana bardzo profesjonalnie. Piękne zdjęcia, wiernie oddające charakter mieszkania, dobry opis oferty. Agencja ma wielu klientów. Dzięki temu transakcja przebiegła szybko i pomyślnie. Polecam współpracę z agencją Bracia Sadurscy i p. Katarzyną.

Marta Barroso

2019-02-19 20:19:14

Polecam współpracę z panią Sabiną Pająk. Jako sprzedający mogliśmy liczyć na pełen profesjonalizm pani Sabiny, dobre rady, sympatyczne nastawienie i zaangażowanie. Agentka potrafi dostosować się do potrzeb klienta (również poza godzinami pracy), okazuje wsparcie i udziela rzetelnych informacji. Szczerze polecam!

beata niklewicz

2019-02-03 23:17:05

współpraca bardzo słaboooo

Olga

2019-01-09 12:32:33

Miałam niedawno ogromną przyjemność współpracować z panią Kasia Osiecką: pełen profecjonalizm, miła, konkretna, niezwykle komunikatywna. Sprawdzała dla mnie całą mase detali, była stanie odpowiedziec na wszystkie pytania, pomogła z formalnościami. Zdecydowanie polecam!

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×