Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Ziutek

2019-03-12 18:38:28

Jest w porządku

Dominika Kozłowska

2019-03-12 10:03:18

Bardzo polecam agencję, a szczególnie współpracę z panią Katarzyną Kurleto z oddziału na Królewskiej. Z p. Katarzyną sprzedawałam mieszkanie. Oferta została przygotowana bardzo profesjonalnie. Piękne zdjęcia, wiernie oddające charakter mieszkania, dobry opis oferty. Agencja ma wielu klientów. Dzięki temu transakcja przebiegła szybko i pomyślnie. Polecam współpracę z agencją Bracia Sadurscy i p. Katarzyną.

Marta Barroso

2019-02-19 20:19:14

Polecam współpracę z panią Sabiną Pająk. Jako sprzedający mogliśmy liczyć na pełen profesjonalizm pani Sabiny, dobre rady, sympatyczne nastawienie i zaangażowanie. Agentka potrafi dostosować się do potrzeb klienta (również poza godzinami pracy), okazuje wsparcie i udziela rzetelnych informacji. Szczerze polecam!

beata niklewicz

2019-02-03 23:17:05

współpraca bardzo słaboooo

Olga

2019-01-09 12:32:33

Miałam niedawno ogromną przyjemność współpracować z panią Kasia Osiecką: pełen profecjonalizm, miła, konkretna, niezwykle komunikatywna. Sprawdzała dla mnie całą mase detali, była stanie odpowiedziec na wszystkie pytania, pomogła z formalnościami. Zdecydowanie polecam!

Anna Szelest

2019-01-07 11:35:07

Bardzo profesjonalnie i po ludzku! Pan Darek zawsze odpowiada na telefon i wykazał się duża cierpliwością. Oby tak dalej. Anna 2018

Bernadetta

2019-01-03 10:28:19

Wszystko w porzadku agent Pani Kasia Kurleto do konca informowal mnie na bierzaco o stanie nieruchomosci latwo mozna bylo sie skontaktowac zawsze odpowiadala na wszytskie telefony.

Adam ahmed

2018-12-21 12:11:29

Pani Karolina profesionalnie podeszła do sprawy i pokazała wiele różnych mieszkań wychodząc na przeciw gustom i wymaganiom kupującego. Tranzakcja kupna przebiegła szybko i sprawnie. Polecam

Marzena

2018-12-20 06:37:19

Przy ofercie sprzedaży mieszkania miałam okazję współpracować z Panią Sabiną Pająk. Pani Sabina jest osobą bardzo zaangażowaną w swoją pracę, potrafi doradzić, potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania, pozwala to poczuć się bezpiecznie i komfortowo zarówno sprzedającemu jak i osobie osobie szukającej nieruchomości na sprzedaż. Pani Sabina poświęca czas na to by poznać nieruchomość w ofercie sprzedaży tak by móc fachowo i ze szczegółami móc ją przedstawić potencjalnym klientom. Przy tym Pani Sabina jest niezmiernie uprzejmą i ciepłą osobą. Jest naprawdę zaangażowana w to co robi. Od Pani Sabiny zawsze jest informacja zwrotna więc w każdym momencie wiadomo "na czym się stoi". Zdecydowanie polecam powierzenie Pani Sabinie zajęcia się ofertą sprzedaży nieruchomości .

Grzegorz Jakubowski

2018-12-14 19:36:35

Podczas sprzedaży mojego mieszkania, miałem do czynienia z wieloma firmami (pośrednikami w sprzedaży) oraz z wieloma agentami / agentkami zatrudnionymi w tych firmach. Najlepsza współpraca, która zakończyła się sprzedażą mojego mieszkania, miała miejsce w chwili, w której współpracowałem z Agencją Nieruchomości Bracia Sadurscy, mieszczącą się na ulicy Lubomirskiego w Krakowie. Osobą, która była odpowiedzialna za wszystkie czynności, począwszy od proponowania mieszkania zainteresowanym osobom i prezentowania mieszkania aż po finalną sprzedaż mieszkania była Magdalena Rozpędzik. Pani Magdalena, zawsze bardzo zaangażowana w proces sprzedaży, posiadająca olbrzymią wiedzę na temat nieruchomości na rynku krakowskim oraz rynków okolicznych, prowadziła tą sprzedaż bardzo wytrwale i mimo dość długiego czasu, w którym sprzedawałem mieszkanie,nie poddawała się i różnymi sposobami sprzedażowymi, cierpliwością i wytrwałością doprowadziła do końcowej sprzedaży w atrakcyjnej dla mnie i mojej żony cenie. Z całą odpowiedzialnością polecam usługi pośrednictwa w sprzedaży mieszkań oferowane przez Panią Magdalenę Rozpędzik. Pani Magdalena, przy całym wachlarzu swoich atutów biznesowych i możliwości sprzedażowych jest także osobą, która zachęca do siebie potencjalych nabywców swoją kulturą osobistą i odpowiednim wyczuciem drugiej strony. Do tego Pani Magdalena nie jest nachalna i nie narzuca swojego zdania. Ma natomiast bardzo dobre wyczucie ludzkich oczekiwań i możliwości i obeznanie rynku nieruchomości. To wszystko sprawia, że wzajemna otwartość i wytrwałe dążenie do sprzedaży mieszkania sprawiły, że jestem dzisiaj szczęśliwym posiadaczem innej nieruchomości, czego nie mógłbym napisać, gdybym uprzednio nie sprzedał swoich dawnych "czterech kątów" :). Jeśli ktoś się zastanawia nad profesjonalną agentką do sprzedaży swojego mieszkania/domu, to polecam Panią Magdalenę Rozpędzik, która z całą pewnością zrobi wszystko, żeby sprzedaż/kupno zakończyły się sukcesem! Dziękuję i pozdrawiam!

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×