Home Staging

Czym jest zyskujący popularność na rynku nieruchomości home staging?

 

 

Najprościej zdefiniować go można jako profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. To przearanżowanie wnętrz w taki sposób, by przyciągały uwagę kupujących i dawały maksymalne zyski. Same koszty wprowadzonych przez home stagera zmian są niewielkie. 

 

Kluczem do sprzedaży jest pierwsze wrażenie, jakie nieruchomość wywiera na klientach. Od jednej chwili, czy korzystnego zdjęcia zależy to, ile będziesz czekał na sprzedaż lub wynajem mieszkania. Jeśli zależy Ci na szybkiej transakcji i dobrej cenie, skorzystaj z usługi home stagingu.

Home staging zapewnia sprzedażowy sukces dzięki kilku prostym zasadom. Oto one:

 

zadbaj o czystość

Zanim zaczniesz zmieniać wnętrza, zatroszcz się o porządek. Uwierz, że tak „błaha” kwestia jak idealna czystość da ogromny efekt.

wprowadź harmonię

Spójne z charakterem nieruchomości meble i dodatki to podstawa. Dzięki nim niepotrzebny chaos nie zaburzy wyglądu lokalu. 

wpuść światło

Staranny wybór zarówno naturalnych, jak i sztucznych źródeł światła, pozwoli odświeżyć wnętrza i nada im nowy blask.

odpersonalizuj mieszkanie

Rodzinne fotografie czy kolekcjonowane figurki powinny powędrować do szafy. Obecność przedmiotów osobistych we wnętrzach psuje iluzję neutralności.

postaw na dodatki

Niepozorne kwiaty, świece czy poduszki wydobędą z mieszkania eleganckie nuty. Home stager podpowie Ci, gdzie i jak ułożyć dekoracje, by przyciągać wzrok. 

 

Wprowadzenie w życie przedstawionych wyżej zasad sprawi, że Twoje cztery kąty staną się bardziej atrakcyjne, a potencjalni kupujący spojrzą na nie łaskawszym wzrokiem. Dzięki nim bez trudu podkreślisz atuty swojej nieruchomości i ujawnisz jej prawdziwy potencjał. Pamiętaj, takie podniesienie wartości nie wymaga dużego budżetu. 

 

 

Po co masz jednak zmieniać wnętrza, skoro i tak przeznaczasz je na sprzedaż? Ponieważ dzięki drobnym zabiegom home stagingu możesz sprzedać nieruchomość nie tylko szybciej, ale też za bardziej korzystną cenę.

 

Za metamorfozy nieruchomości w naszej firmie odpowiada doświadczona home stagerka z wieloma udanymi aranżacjami na koncie.

Jak sama mówi: 

„Każdego dnia wkładam odrobinę serca w Państwa nieruchomości i dopełniam brakujące elementy tak, aby każda oferta tworzyła perfekcyjną całość”. 

Skontaktuj się z nami, by sprzedać nieruchomość lepiej i szybciej.

Masz pytania? Porozmawiaj

Karina Fundament

E: [email protected] T: +48 511-272-018 A: Sekretariat

Zobacz także:

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×