Home Staging

Chcesz szybko i skutecznie sprzedać lub wynająć nieruchomość, ale klienci nie są zainteresowani Twoją ofertą? To pora na skorzystanie z usług Home Stagera!

Home Staging to w skrócie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Chociaż  wydaje się, że mieszkanie można przearanżować samemu, to skorzystanie z usług profesjonalisty diametralnie zmienia wygląd nieruchomości i skutkuje szybszą sprzedażą.

Zmiany wprowadzone przez Home Stagera sprawiają, że mieszkanie prezentuje się znacznie lepiej zarówno na oprowadzaniach, jak i sesjach zdjęciowych nieruchomości. Jak wiadomo, pierwsze i najważniejsze wrażenie w ogłoszeniu o sprzedaży lub wynajmie robią fotografie nieruchomości, warto więc zadbać o ich wygląd.

Aleksandra Bąk-Żyła z Ale Home Staging może pochwalić się wysokim profesjonalizmem i wieloma zadowolonymi klientami.

Ola dobrze zna krakowski rynek nieruchomości i wie, co zrobić, żeby wyróżnić dom czy mieszkanie na tle innych ofert. Przykłady jej niezwykłych realizacji, które zupełnie odmieniły charakter wnętrza, można oglądać na stronie internetowej https://alehomestaging.pl/.

Współpracując z Ale Home Staging sam decydujesz, przez który z czterech etapów realizacji chcesz przejść z pomocą Home Stagerki. W ofercie Aleksandry znajdziesz konsultacje zmian w mieszkaniu, oparte na odwiedzinach w Twojej nieruchomości, zaprojektowanie aranżacji mieszkania wraz z pełną listą zakupową, stylizację przestrzeni do sesji fotograficznej, czy wreszcie samą profesjonalną sesję.

Postaw na Home Staging swojej nieruchomości i skróć czas sprzedaży do minimum, nie musząc obniżać ceny ani o złotówkę. 

Masz pytania? Porozmawiaj

Aleksandra Bąk-Żyła

E: kontakt@alehomestaging.pl T: +48 888-850-559 A: Home Staging

Zobacz także:

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×