Konsultacje Feng Shui, Agnieszka Natkaniec

Masz problem ze sprzedażą swojej nieruchomości i nie możesz tego w żaden logiczny sposób wytłumaczyć. Jeżeli wykorzystałaś/eś wszystkie znane Ci sposoby na zwiększenie szansy na sprzedaż tej nieruchomości i dalej nic. Jeżeli żaden nawet najlepszy pośrednik nie daje rady jej sprzedać i tłumaczy to zbiegiem nieszczęśliwych okoliczności lub wręcz odkrywa całą prawdę i mówi, że nie wie dlaczego ta nieruchomość do tej pory się nie sprzedała, to najlepszy znak tego, że chyba jednak potrzebujesz konsultacji Feng Shui.

Czy twoje nowe mieszkanie lub dom potrzebuje porady specjalisty Feng Shui to zależy tylko od Ciebie. Nie dowiesz się tego dopóki nie zapoznasz się z tą tematyką bliżej.

Prawda jest taka, że większości osób, które korzystają z tego typu konsultacji powodzi się lepiej, ich życie jest bardziej szczęśliwe, jeżdżą lepszymi samochodami, mieszkają w bardziej komfortowych nieruchomościach, swoje nieruchomości sprzedają szybko i to w bardzo satysfakcjonujących cenach. Czy to przypadek ?

Feng Shui to nauka, której fundamentalna zasada to logika. Feng Shui to umiejętność patrzenia oraz w dalszym etapie wyciągania wniosków z otaczającego nas środowiska i zrozumienie, jak ono na nas oddziałuje.

Chcesz dokonać analizy warunków otoczenia, w którym przebywasz każdego dnia i dowiedzieć się, jak możesz bardziej efektywnie wykorzystać jego potencjał, by wspomóc swoją aktywność w pracy i porządnie wypocząć? Konsultacje Feng Shui doskonale się do tego nadadzą.

Wizyta specjalisty do spraw Feng Shui pomoże w uświadomieniu sobie ogromnego wpływu pozornie bardzo odległych i niezauważalnych na co dzień elementów, które należą do naszego otoczenia, na nasze życie.

Zadawaliście sobie czasem Państwo pytanie dlaczego w jednym lokalu gastronomicznego przebywa mnóstwo ludzi, a w innym nawet o lepszych wydawać by się mogło parametrach brakuje klientów. Wyjaśnianiem tego typu zawiłości zajmowali się przez wieki Chińczycy, którzy stworzyli całą naukę Feng Shui, która wyjaśnia te zawiłości.

 

Konsultacja Feng Shui obejmuje m. in.

 

Koszt konsultacji Feng Shui zależy od:

 

Masz pytania? Porozmawiaj

Konsultacje Feng Shui, Agnieszka Natkaniec

E: [email protected] T: +48 502-128-765

Zobacz także:

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×