Usługa: Home Staging

W ostatnich latach na rynku nieruchomości nie gaśnie zainteresowanie home stagingiem. Nic dziwnego. To tani, ale szalenie efektywny sposób na podniesienie standardu sprzedawanej nieruchomości. Dzięki home stagingowi można znacznie przyspieszyć sprzedaż lub wynajem, a jednocześnie nie schodzić z zaproponowanej pierwotnie ceny.

 

Jak wygląda pomoc home stagera? Profesjonalista powinien odwiedzić nieruchomość i określić jej mocne i słabsze strony. Na podstawie wizyty układa się plan proponowanych zmian i projektuje nową aranżację. Home stager może zasugerować też sprzedającym kupno kilku dodatków, które pomimo niskiej ceny zrobią wielki efekt. Jego rolą jest też dopilnowanie, żeby w mieszkaniu wszystko było dopięte na ostatni guzik przed profesjonalną sesją zdjęciową. 

 

Z home stagingu warto skorzystać zarówno wtedy, kiedy chcemy sprzedać mieszkanie w starszym standardzie, jak i wtedy, gdy nieruchomość wymaga tylko kilku poprawek. Sprawne oko profesjonalisty wyłapie wszystkie szczegóły, które mogą mieć wpływ na zainteresowanie ofertą i wskaże elementy, które warto poprawić. 

 

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego oferujemy pomoc profesjonalnego home stagera wszystkim klientom związanym z nami umową na wyłączność. Darmową konsultację przeprowadza doświadczona home stagerka z wieloma udanymi realizacjami na koncie. Wybierz Bracia Sadurscy Nieruchomości i ciesz się szybką sprzedażą mieszkania, które zyskało nowy wygląd. 

Masz pytania? Porozmawiaj

Anna Antczak

E: ania@sadurscy.pl T: +48 518-967-863 A: Sekretariat, licencja nr 22616

Zobacz także:

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×