Usługa: Obsługa nieruchomości przez dedykowanego agenta

Pośrednik nieruchomości nie jest jedynie osobą, która ma doprowadzić do finalizacji sprzedaży mieszkania. Naszym zdaniem odpowiada on za zadowolenie klienta na każdym poziomie współpracy, dlatego taki model promujemy w naszej firmie.  

Pośrednik nieruchomości powinien przeprowadzić Państwa komfortowo przez cały proces sprzedaży. Jego profesjonalne zachowanie ma rozwiać wszelkie możliwe wątpliwości. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu sprzedaż mieszkania odbywa się bezstresowo. Dedykowany agent odpowie na wszystkie pytania, wskaże mocne i słabsze strony nieruchomości i podpowie, co warto zmienić. Niestety, na rynku trafić można na wielu amatorów, których pomoc może przynieść więcej szkód, niż korzyści. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnego pośrednika nieruchomości, dzięki którego pomocy sprzedaż będzie bezproblemowa.

Nasz zespół to ponad 40 wykwalifikowanych agentów, posiadających różne specjalizacje rynkowe, zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Lata doświadczenia w branży i zdobyte w tym czasie umiejętności pozwalają nam pracować na najwyższym poziomie. Stawiamy na jakość wykonywanych usług, a zadowolenie klienta to niezmiennie nasz priorytet.

Jeśli chcesz poznać bliżej naszych pośredników: zapraszamy na naszego Facebooka.

Masz pytania? Porozmawiaj

Karina Fundament

E: [email protected] T: +48 511-272-018 A: Sekretariat

Zobacz także:

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×