Usługa: Promocja Nieruchomości na Facebooku

Promocja nieruchomości na Facebooku to nieodłączny element skutecznej kampanii sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. W dzisiejszych czasach, kiedy social media stały się wiernymi towarzyszami naszego życia, nie sposób wyobrazić sobie reklamy nie wykorzystującej ich potencjału. A jednak, wiele firm neguje jeszcze jej wartość, pozostając jedynie przy tradycyjnych sposobach reklamowania. To błąd, którego my zdecydowanie się wystrzegamy.

Promocję nieruchomości na Facebooku przeprowadzamy na wielu płaszczyznach. Wykorzystujemy w niej nie tylko mechanizmy płatnej reklamy Facebook Ads, ale także oddolne działania naszych agentów. Dzięki Ads mamy dokładny wgląd w to, kto przegląda nasze oferty. Możemy dostosować reklamę do konkretnej grupy odbiorców i trafić dokładnie tam, gdzie potrzebujemy. To ogromny atut w porównaniu do reklamy tradycyjnej, w której odbiorca jest przypadkowy. Korzystając z reklamy internetowej mamy pewność, że wszystkie wydane na nią pieniądze trafiają dokładnie tam, gdzie chcemy.

Nasi eksperci od social mediów wiedzą też, jak reklamować oferty mieszkań oddolnie. Ogłoszenia promujemy zarówno na Facebook Marektplace, czyli specjalnym miejscu przeznaczonym na transakcje, jak i na wielu tematycznych grupach. To rozwiązanie ma wiele plusów, ponieważ trafia do odbiorcy nie jako płatna reklama, ale zwykła oferta. Wiele osób wciąż jest szczególnie wrażliwych na płatne reklamy i wystrzega się ich, jako potencjalnych oznak oszustwa. Opublikowanie ogłoszenia na prywatnych grupach zmniejsza dystans, wzbudza zaufanie i ciekawość.

Wykorzystanie promocji nieruchomości na Facebooku pozwala jeszcze szybciej i korzystniej znaleźć kupującego. Dzięki współpracy z Bracia Sadurscy Nieruchomości, Twoje ogłoszenie będzie promowane również na Facebooku. Wykorzystując siłę mediów społecznościowych udało nam się sfinalizować wiele transakcji. Może to Twoja będzie kolejną?

Jak promujemy oferty na Facebooku?

Masz pytania? Porozmawiaj

Karina Fundament

E: [email protected] T: +48 511-272-018 A: Sekretariat

Zobacz także:

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×