Usługa: Promocja nieruchomości w Google

 

Promocja nieruchomości w Internecie to nie tylko umieszczanie ogłoszeń na portalach branżowych. Jednym z najważniejszych działań marketingowych jest reklamowanie ofert w Google. To dominująca na rynku wyszukiwarka treści. Codziennie korzystamy z niej niezliczoną ilość razy. Warto, aby nasze ogłoszenie o sprzedaży wyróżniało się w tak ważnym miejscu.

Umieszczając reklamy Twojej oferty w Google, wielokrotnie zwiększamy szansę na jej szybkie odnalezienie kupującego. Ponadto, jako firma dbamy o pozycjonowanie naszych stron w wyszukiwarkach. Promocja nieruchomości w Internecie to bardzo ważna część naszych działań, przywiązujemy więc wiele uwagi, aby nasze oferty wyświetlały się wysoko. Możemy pochwalić się jednymi z najwyższych pozycji w Google w odpowiedzi na najpopularniejsze hasła dotyczące nieruchomości.

Nasi eksperci wiedzą, jak promować oferty w Internecie. Wykorzystujemy zarówno płatną promocję w Google, jak i odpowiednie sformułowania automatycznie podnoszące zainteresowanie ofertą. Pomożemy Ci napisać treść ogłoszenia tak, żeby było ono zgodne z wymogami SEO i osiągało wiele wyświetleń w Internecie.

Współpracując z Bracia Sadurscy Nieruchomości, masz gwarancję wysokiej widoczności Twojej oferty wśród osób poszukujących nieruchomości w wyszukiwarce Google. To bardzo ważny czynnik, wpływający na szybkość potencjalnej sprzedaży.

 

Jak wyglądają przykładowe reklamy naszych ofert?

Masz pytania? Porozmawiaj

Anna Antczak

E: ania@sadurscy.pl T: +48 518-967-863 A: Sekretariat, licencja nr 22616

Zobacz także:

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×