Usługa: Wirtualny spacer po nieruchomości

 

Wirtualny spacer po nieruchomości to nowoczesne rozwiązanie, pozwalające na zapoznanie się ze szczegółami mieszkania bez konieczności fizycznego odwiedzenia go. Dzięki wirtualnej podróży, którą klient wykonuje na ekranie, można zorientować się w przestrzeni i rzeczywistym układzie mieszkania. Z każdym kliknięciem myszki obraz przesuwa się, pokazując dalsze części nieruchomości. Podczas wirtualnego spaceru da się obracać wokół własnej osi, wchodzić po schodach czy zaglądać za zamknięte drzwi.

Wirtualny spacer to o wiele więcej, niż zwykłe slajdowisko zdjęć. W przeciwieństwie do fotografii, daje prawdziwe poczucie przestrzeni, co jest jego ogromnym atutem. Wykonany przy użyciu nowoczesnego sprzętu, przez profesjonalnego fotografa, może być nieocenioną pomocą przy sprzedaży nieruchomości.

Wierzymy w to, że najwyższy standard obsługi jesteśmy w stanie zapewnić Państwu tylko idąc z duchem czasu. Dlatego zawsze staramy się korzystać z innowacyjnych rozwiązań, które wpłyną na komfort naszych klientów. Wirtualny spacer po nieruchomości jest jednym z nich. Chociaż to rozwiązanie sprawdziło się głównie w czasach pandemii, to i dziś znajduje wielu zwolenników.

Wirtualny spacer jest wygodną opcją zarówno dla kupującego, jak i sprzedającego mieszkanie. Dzięki niemu można dokonać wstępnej selekcji nieruchomości z domu, bez konieczności odwiedzania ich na żywo. Sprawdzi się on idealnie dla zapracowanych osób, które poszukują nieruchomości na sprzedaż. Jest też niezastąpiony dla klientów, którzy szukają nieruchomości na odległość, przebywając w innych, często dalekich miastach.

Dodatkowo, wirtualną projekcję mieszkania można pokazać znajomym czy rodzinie, konsultując z nimi zakup i przyspieszając tym samym ewentualną transakcję. Wreszcie, wirtualny spacer zachęca do powrotów do mieszkania. Klient nie musi już więcej umawiać się na ponowne oglądanie. Może w  wygodnym dla siebie czasie wyświetlić spacer i zastanowić się jeszcze raz. Zdecydowanym plusem tego rozwiązania jest fakt, że możliwość wielokrotnego powracania do danej oferty tylko potęguje zainteresowanie nią.

Jak stale zaznaczamy, chcąc osiągnąć przewagę rynkową i zaoferować kupującym najwyższy standard prezentacji oferty, wciąż decydujemy się na wdrażanie nowoczesnych rozwiązań. Współpracując z Bracia Sadurscy Nieruchomości otrzymacie Państwo możliwość stworzenia wirtualnego spaceru po własnej nieruchomości.

 

Oto przykładowy wirtualny spacer, który zrealizowaliśmy:

 

 

 

 
 

 

 

Masz pytania? Porozmawiaj

Karina Fundament

E: [email protected] T: +48 511-272-018 A: Sekretariat

Zobacz także:

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×