Zleć nam profesjonalną obsługę Twojej nieruchomości

Oszczędność czasu, wszystkie formalności pod kontrolą, tylko zweryfikowani najemcy, całodobowa obsługa. Oddaj swoją nieruchomość do systemu zarządzania lokalem Bracia Sadurscy.

Zgłoś nieruchomość

Zostaw swoje dane, a oddzwonimy do Ciebie.


Zarządzanie lokalem - Twoje korzyści

Co zyskasz na zleceniu nam zarządzania lokalem Twojej nieruchomości?

Oszczędność
Czasu

Nieistotne czy wynajmujesz nieruchomość po raz pierwszy lub planujesz wynajem większej ilości mieszkań. Przygotowanie bezpiecznych umów, znalezienie odpowiedniego najemcy czy bieżąca obsługa techniczna zabiera mnóstwo czasu. Dzięki nam możesz go zaoszczędzić i skupić się na innych sprawach.

Zweryfikowany
Najemca

Zapomnij o problemach finansowych najemców oraz opóźnionych płatnościach czynszu. Weryfikujemy klientów pod kątem zatrudnienia, wysokości płac i obecności w bazach (BIK, BIG). Nasi najemcy będą również posiadać obowiązkową polisę OC najemcy, która pokryje większość ewentualnych szkód.

Formalności
Pod kontrolą

Dzięki nam ograniczysz koszty, które mogą powstać z braku kontroli nad przychodami i wydatkami. Rozliczymy także najemców ze wszystkich ewentualnych szkód, które mogli spowodować w Twoim mieszkaniu. Nasi specjaliści ds. zarządzania lokalem zadbają o stały nadzór, dzięki czemu wszystkie usterki i uszkodzenia będą załatwiane „od ręki”.

Płynność
finansowa inwestycji

Gwarancją opłacalności inwestycji w nieruchomość jest jej stałe obłożenie. Każdy okres pustostanu wiąże się z kosztami. Jako biuro nieruchomości z największą bazą ofert w Krakowie szybko i sprawnie znajdziemy najemcę oraz zajmiemy się usługą zarządzania lokalem gwarantującą dłuższy najem.

Zarządzanie Lokalem Bracia Sadurscy - Zwiększ zyski oraz zyskaj spokój

Dbamy o każdy szczegół.

Tworząc usługę zarządzania najmem przeanalizowaliśmy ogrom doświadczenia naszych pośredników nieruchomości na rynku wynajmu – po to, aby przewidzieć i zapobiec większości problemów związanych z obsługą wynajmowanej nieruchomości.

Dzięki tym doświadczeniom mogliśmy stworzyć unikalną na rynku ofertę, kompleksowej opieki nad nieruchomością. 

Niezależnie od tego gdzie obecnie się znajdujesz – Twoja nieruchomość będzie u nas pod specjalistyczną opieką generując stały zysk.

Nasze przewagi:

Kilka słów o naszej firmie

Firma Bracia Sadurscy posiada ugruntowaną pozycję i doświadczenie na rynku nieruchomości, działając już na terenie Krakowa i okolic już ponad 30 lat. 

Nasza firma zatrudnia ponad 40 agentów nieruchomości o różnych specjalizacjach, a także wielu innych specjalistów i ekspertów wspierających procesy związane z zakupem, sprzedażą, czy wynajmem nieruchomości.

Śledzimy z uwagą nowe trendy na rynku nieruchomości. Stale wdrażamy nowe rozwiązania. 

Oferując usługę zarządzania wynajmem wyręczamy właścicieli na każdym etapie: od znalezienia rzetelnego najemcy, przez zabezpieczenie transakcji, po późniejszą opiekę nad nieruchomością przez cały okres trwania wynajmu. Obsługujemy teren Krakowa oraz najbliższych okolic.

Usługi w ramach zarządzania lokalem:

Weryfikacja najemcy

Przyjęcie nieruchomości

Poszukiwanie najemcy

Przyjęcie nowego najemcy

Bieżąca obsługa lokalu

Wymeldowanie najemcy

Zaopiekujemy się Twoją nieruchomością na wynajem

Czekamy na Twój kontakt, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Co mówią o nas nasi klienci?

Sekcja z opiniami klientów odnośnie zarządzania najmem.

Pani Izabela jest znakomitym fachowcem. Służy swoją radą i doświadczeniem. Za jej pośrednictwem znaleźliśmy najemcę mieszkania. Gorąco polecam współpracę.
przez Katarzyna Stępniewska
Właściciel nieruchomości
Chciałam podziękować za tak szybkie załatwienie sprawy wynajmu mieszkania. Szczególne podziękowania dla pani Magdaleny za jej zaangażowanie i profesjonalizm. Polecam wszystkim to biuro 🙂
przez Irena Sobiszek
Właściciel nieruchomości

Pytania i Odpowiedzi

Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy, jednak zawsze istnieje możliwość jej przedłużenia na kolejny rok.

Każdy potencjalny najemca musi przejść 3 – etapową weryfikację tożsamości, zarobków oraz historii płatniczej i kredytowej przed podpisaniem umowy najmu. Dodatkowo Twój lokator

będzie miał wykupione OC najemcy, które jest w stanie pokryć większość ewentualnych szkód.

Oczywiście, wszystkie formalności jesteśmy w stanie załatwić zdalnie. Zależy nam, abyś dzięki nam zaoszczędził swój czas.

Obecnie w zakres naszych usług wchodzi tylko najem długoterminowy na minimum 12 miesięcy.

Obecnie działamy tylko na terenie Krakowa oraz okolic.

Oczywiście, lepiej zapobiegać niż leczyć, ale kiedy już zdarzy się niespodziewana awaria nie zostawiamy Cię samego. W takiej sytuacji lokatorzy kontaktują się bezpośrednio z nami, a my ustalamy przyczynę i w zależności od potrzeby wysyłamy odpowiedni serwis techniczny lub organizujemy naprawę urządzenia. Posiadamy sprawdzonych fachowców, którzy szybko i sprawnie naprawią każdą usterkę, nie nadwyrężając przy tym budżetu.   

Do sprawnego zarządzania Twoim mieszkaniem, będziemy potrzebowali pełnomocnictwa, dzięki któremu załatwimy wszystkie wymagane formalności np. rozliczymy media czy podpiszemy umowę najmu. Dodatkowo potrzebujemy numeru Księgi Wieczystej, zestawienia opłat do Wspólnoty/ Spółdzielni, ostatni rachunek za prąd i gaz oraz umowę zarządzania najmem, którą podpiszemy podczas przyjęcia lokalu.

Zaraz po zawarciu umowy współpracy otrzymasz dostęp do panelu 24/7, dzięki któremu będziesz miał kontrolę nad przebiegiem najmu. Sprawdzisz w nim min.: rejestr przelewów, skany umów, stany liczników, raporty z wykonywanych czynności oraz inne, potrzebne dokumenty.

Nie pobieramy opłat, w momencie kiedy Twoje mieszkanie stoi puste. Zarabiamy tylko wtedy, kiedy Ty zarabiasz.

W momencie, kiedy najemca zrezygnuje lub skończy się jego umowa rozliczamy się z nim oraz sprawdzamy stan techniczny lokalu i przygotowujemy protokół zdawczo-odbiorczy.
W międzyczasie szukamy już kolejnego najemcy, tak aby czas pustostanu skrócić do minimum.

Przeczytaj więcej o zarządzaniu lokalem

Dowiedz się więcej na temat wynajmu mieszkań na naszym mini-blogu.

Wiarygodność Finansowa Najemcy – Jak Ją Ustalić?

Zanim zdecydujesz się na wynajem mieszkania, sprawdź, jakie są szanse na to, że najemca będzie wywiązywał się z wszystkich punktów umowy i terminowo płacił. Jak możesz zyskać takie informacje i czy warto weryfikować potencjalnego najemcę?

BIK, BIG I KRD – Co Oznaczają Te Terminy?

Skróty BIG, BIK i KRD nie są łatwe do rozszyfrowania. Większości osób kojarzą się w jakiś sposób z bankami czy zadłużeniem, jednak mało kto potrafi wykazać, co konkretnie odróżnia stojące za tymi terminami instytucje. Tłumaczymy, jak działają te organizacje.

Umowa Poręczenia W Wynajmie Mieszkania. Dla Kogo To Dobre Rozwiązanie?

Umowa najmu mieszkania tworzy nowe role – dzięki niej jedna ze stron staje się Najemcą, a druga Wynajmującym. Ten podział niesie obowiązki dla każdego z nich.

Prawa I Obowiązki Najemcy Oraz Wynajmującego. Kto Za Co Odpowiada?

Chcesz wynająć mieszkanie, ale obawiasz się, że lokator nie zapłaci za czynsz? Skorzystaj z umowy poręczenia. Dzięki niej właściciel mieszkania zyskuje pewność, że dług zostanie pokryty nawet wtedy, gdy lokator przestanie płacić za mieszkanie.

Compare listings

Porównać