Oddział BS2 Rynek Pierwotny

ul. Królewska 67 pierwsze piętro
30-081 Kraków

Czynne: pon.-pt. 9:00 - 18:00,
soboty biuro nieczynne,
kontakt komórki.

NIP: 676-120-75-97
REGON: 003885430

Konto Bankowe Oddziału
69 1020 2892 0000 5702 0406 6759

Wskazówki dojazdu

Wirtualny spacer

Formularz kontaktowy

Zdjęcie Marek Popiela

Marek Popiela

Kierownik Oddziału

E:marek@sadurscy.pl T:+48 518-967-677
Zdjęcie Katarzyna Rosa

Katarzyna Rosa

Za-ca kierownika, licencja nr 24120

E:kasia4@sadurscy.pl T:+48 515-728-588
Zdjęcie Magdalena Zębala

Magdalena Zębala

Sekretariat, licencja nr 24038

E:magda3@sadurscy.pl T:+48 512-536-778 T:+48 12 630-90-46
Zdjęcie Dariusz Zieliński

Dariusz Zieliński

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych licencja nr 20371

E:darek.zielinski@sadurscy.pl T:+48 503-112-787
Zdjęcie Joanna Makówka

Joanna Makówka

Doradca ds. nieruchomości licencja nr 14962

E:asia@sadurscy.pl T:+48 515-634-552
Zdjęcie Romuald Niemiec

Romuald Niemiec

Doradca ds. nieruchomości

E:romuald@sadurscy.pl T:+48 576-853-289
Zdjęcie Artur Tomczyk

Artur Tomczyk

Doradca ds. nieruchomości

E:artur@sadurscy.pl T:+48 500-673-615
Zdjęcie Malwina Filas

Malwina Filas

Doradca ds. nieruchomości

E:malwina@sadurscy.pl T:+48 518-714-002
Zdjęcie Michał Bańdo

Michał Bańdo

Doradca ds. nieruchomości

E:michal2@sadurscy.pl T:+48 518-706-518
Zdjęcie Joanna Ziomek

Joanna Ziomek

Fotograf

E:asia2@sadurscy.pl T:+48 504-847-632
Zdjęcie Daniel Myhal

Daniel Myhal

Fotograf

E:daniel@sadurscy.pl T:+48 733-118-080
Zdjęcie Aleksander Skowron

Aleksander Skowron

Fotograf

E:aleks@sadurscy.pl T:+48 514-585-729
Zdjęcie Leszek Piątek

Leszek Piątek

Informatyk

E:leszek@sadurscy.pl T:
Zdjęcie Dariusz Sadurski

Dariusz Sadurski

właściciel licencja nr 803

E:dariusz.sadurski@bracias.pl T:+48 608-590-590

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×