Oddział BS3 Lubomirskiego

ul. Lubomirskiego 39/1
31-509 Kraków

Czynne: pon.-pt. 9:00 - 18:00,
soboty biuro nieczynne,
kontakt komórki.

NIP: 676-120-75-97
REGON: 003885430

Konto Bankowe Oddziału
50 1020 2892 0000 5402 0454 8368

Wskazówki dojazdu

Wirtualny spacer

Formularz kontaktowy

Zdjęcie Radosław Kucharz

Radosław Kucharz

Kierownik Oddziału, licencja nr 4765

E:radek@bracias.pl T:+48 515-101-444
Zdjęcie Alicja Ślósarz

Alicja Ślósarz

Sekretariat

E:alicja@sadurscy.pl T:+48 500-206-211
Zdjęcie Diana Kaczyńska

Diana Kaczyńska

Sekretariat

E:diana@sadurscy.pl T:+48 664-755-875
Zdjęcie Edyta Fajlhauer

Edyta Fajlhauer

Doradca ds. sprzedaży i wynajmów nieruchomości licencja nr 22767

E:edyta@sadurscy.pl T:+48 518-706-583
Zdjęcie Rafał Duda

Rafał Duda

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych licencja nr 18351

E:rafal@sadurscy.pl T:+48 507-894-500
Zdjęcie Karolina Jakobus

Karolina Jakobus

Doradca ds. sprzedaży i wynajmów nieruchomości licencja nr 20321

E:karolina@sadurscy.pl T:+48 503-031-022
Zdjęcie Stanisław Irzyk

Stanisław Irzyk

Doradca ds. sprzedaży i wynajmów nieruchomości

E:staszek@sadurscy.pl T:+48 509-907-533
Zdjęcie Katarzyna Słaby

Katarzyna Słaby

Doradca ds. nieruchomości licencja nr 24036

E:kasia3@sadurscy.pl T:+48 500-715-217
Zdjęcie Sebastian Steranka

Sebastian Steranka

Doradca ds. nieruchomości

E:sebastian@sadurscy.pl T:+48 501-227-010
Zdjęcie Dima Hrycyszyn

Dima Hrycyszyn

Doradca ds. sprzedaży i wynajmów nieruchomości

E:dima@sadurscy.pl T:+48 508-155-779
Zdjęcie Zbigniew Pisarski

Zbigniew Pisarski

Doradca ds. nieruchomości

E:zbyszek2@sadurscy.pl T:+48 511-272-188
Zdjęcie Beata Gracz-Sambor

Beata Gracz-Sambor

Doradca ds. nieruchomości licencja nr 23506

E:beata@sadurscy.pl T:+48 500-557-819
Zdjęcie Wojciech Żmuda

Wojciech Żmuda

Fotograf

E:wojtek@sadurscy.pl T:+48 514-585-729
Zdjęcie Joanna Ziomek

Joanna Ziomek

Fotograf

E:asia2@sadurscy.pl T:+48 504-847-632
Zdjęcie Daniel Myhal

Daniel Myhal

Fotograf

E:daniel@sadurscy.pl T:+48 733-118-080
Zdjęcie Leszek Piątek

Leszek Piątek

Informatyk

E:leszek@sadurscy.pl T:
Zdjęcie Dariusz Sadurski

Dariusz Sadurski

właściciel licencja nr 803

E:dariusz.sadurski@bracias.pl T:+48 608-590-590

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×