Oddział BS3 Lubomirskiego

ul. Lubomirskiego 39/1
31-509 Kraków

Czynne: pon.-pt. 9:00 - 18:00,
soboty biuro nieczynne,
kontakt komórki.

NIP: 676-120-75-97
REGON: 003885430

Konto Bankowe Oddziału
50 1020 2892 0000 5402 0454 8368

Wskazówki dojazdu

Wirtualny spacer

Formularz kontaktowy

Radosław Kucharz

Kierownik Oddziału, licencja nr 4765

E:radek@bracias.pl T:+48 515-101-444

Monika Bogacz

Z-ca Kierownika oddziału licencja nr 22624

E:monika@sadurscy.pl T:12 429-11-00

Aleksandra Patalong

Sekretariat

E:ola@sadurscy.pl T:500-206-211

Agnieszka Michałkowska

Specjalista ds. pozyskiwania nieruchomości

E:agnieszka2@sadurscy.pl T:798 352 683 T:12 429 11 00

Sylwia Urban

Specjalista ds. pozykiwania ofert

E:sylwia@sadurscy.pl T:664-755-875

Edyta Fajlhauer

Specjalista ds. sprzedaży i wynajmów nieruchomości licencja nr 22767

E:edyta@sadurscy.pl T:+48 518-706-583

Karolina Raźna

Specjalista ds. sprzedaży i wynajmów nieruchomości licencja nr 20321

E:karolina@sadurscy.pl T:503-031-022

Katarzyna Słaby

Doradca d.s. nieruchomości licencja nr 24036

E:kasia3@sadurscy.pl T:500-715-217

Zbigniew Pisarski

Doradca d.s. nieruchomości

E:zbyszek2@sadurscy.pl T:511-272-188

Stanisław Irzyk

Specjalista ds. sprzedaży i wynajmów nieruchomości

E:staszek@sadurscy.pl T:509-907-533

Magdalena Rozpędzik

Specjalista ds. sprzedaży i wynajmów nieruchomości

E:magda2@sadurscy.pl T:508-155-779

Rafał Duda

Specjalista ds. sprzedaży i wynajmów nieruchomości licencja nr 18351

E:rafal@sadurscy.pl T:507-894-500

Sebastian Steranka

Doradca d.s. nieruchomości

E:sebastian@sadurscy.pl T:501-227-010

Dima Hrycyszyn

Doradca ds. sprzedaży i wynajmów nieruchomości

E:dima@sadurscy.pl T:796-483-018

Sabina Pająk

Doradca d.s. nieruchomości

E:sabina@sadurscy.pl T:514-738-628

Beata Gracz-Sambor

Doradca d.s. nieruchomości licencja nr 23506

E:beata@sadurscy.pl T:500-557-819

Wojciech Żmuda

Fotograf

E:wojtek@sadurscy.pl T:514-585-729

Joanna Ziomek

Fotograf

E:asia2@sadurscy.pl T:504-847-632

Kamil Holcman

Informatyk

E:kamil@sadurscy.pl T:503-768-188

Leszek Piątek

Starszy informatyk

E:leszek@sadurscy.pl T:

Dariusz Sadurski

właściciel licencja nr 803

E:dariusz_sadurski@bracias.pl T:+48 608-590-590

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×