Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę.
Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału, który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Beata

2021-07-13 04:18:17

Doskonałą, szybka, zawsze uśmiechnięta, cierpliwa i ciągle do dyspozycji to właśnie Pani Kasia Kurleto, agent od nieruchomości na "wagę złota". Jeśli miałabym polecić komukolwiek czy to przy kupnie, czy przy zamianie mieszkania itd, to tylko tą firmę i Panią Kasię.

Dariusz Machnik

2021-07-09 19:09:10

W ostatnim czasie postanowiłem sprzedać mieszkanie. Wybrałem firmę Bracia Sadurscy i to był strzał w dziesiątkę. Moim "aniołem stróżem" był pan Michał Dzięcioł. Dzięki jego dużej fachowj wiedzy, dzięki umięjętnościom negocjacyjnym, sprzedaż mieszkania była prawdziwą przyjemnością. Pan Michał okazał się bardzo skuteczny i mieszkanie sprzedałem szybko i nawet powyżej moich oczekiwań finansowych. Gorąco polecam firmę i i pana Michała.

Dominika Wojtylak

2021-05-24 21:12:17

Polecam ogromnie Panią Aleksandrę Pudełko! Na kilku etapach w życiu miałam do czynienia z pośrednikami nieruchomości, ale po raz pierwszy spotkałam kogoś, kto jest tak godny zaufania, daje rzetelne informacje, pełne wsparcie w sprawach formalnych i przestrzeń na własne decyzje. Wreszcie poczułam się nie jak zwierzyna łowna, ale jak drugi dorosły człowiek. Już ponad miesiąc temu, dzięki Pani Pudełko, kupiłam mieszkanie, wiedząc dokładnie co kupuję i jestem ogromnie zadowolona ze swojej decyzji a także ze spotkania tak kompetentnej i mądrej osoby.

Grażyna Stępień

2021-04-22 17:30:07

Nie pierwszy raz w mojej rodzinie korzystano z usług Biura Nieruchomości Braci Sadurskich w Krakowie przy ul.Królewskiej i wszyscy byli zadowoleni. Bardzo chwalę sobie współpracę z przedstawicielem tejże firmy, panem Grzegorzem Zębalą. Usługi na wysokim poziomie...profesjonalizm, rzetelność, znajomość tematu i konkretny przekaz informacji. A przy okazji....dużo empatii, co bardzo ułatwiało wzajemną współpracę. Serdecznie polecam zarówno Biuro Nieruchomości, jak i jego agenta, pana Grzegorza Zębalę.

Katarzyna Dobrzeniak

2021-04-20 11:52:19

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Katarzyną Słaby, która pomogła mi przy sprzedaży mieszkania. Moja sytuacja była skomplikowana ponieważ miałyśmy kontakt tylko telefoniczny ze względu na mój pobyt za granicą. Pomimo to staneła na wysokości zadania. Rzetelna, sumienna, a przy tym również wesoła. Polecam wszystkim serdecznie.

Tomasz Florek

2021-03-30 18:57:55

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z agencją Bracia Sadurscy. Miałem szczęście, że spotkałem agentkę Katarzynę Słaby, która jest konkretną, kulturalną i bardzo sympatyczną osobą. Cała współpraca z agencją przebiegła bezproblemowo i sprawnie. Dwoma słowami pełen profesjonalizm.

Katarzyna Słaby

2021-03-28 12:19:40

Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Justyna Forkasiewicz

2021-03-26 17:31:49

Bardzo dobra współpraca z agentką Kasią Słaby. Była dyspozycyjna i konkretna. Transakcja przebiegła sprawnie i szybko.

Dorota Drozdowska

2021-03-04 09:53:01

Polecam Biuro Nieruchomości Braci Sadurskich w Krakowie przy ul. Królewskiej. Usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, stały kontakt z klientem, wysoka kultura osobista, pomoc w załatwieniu większości formalności a także pomoc grzecznościowa. Szczególne podziękowania dla Pani Kasi Kurleto, która prowadziła moją sprawę. To osoba bardzo rzetelna, uczciwa, profesjonalna oraz słowna a przy tym bardzo sympatyczna. Serdeczne pozdrowienia Pani Kasiu! :)

Edyta Pyrlik

2021-01-18 11:31:05

Kolejny raz korzystamy z usług Firmy Sadurscy.Kolejny raz z usług Pani Katarzyny Kurleto.Pani Kasia pełen profesjonalizm i sympatia .Polecamy współpracę z Firmą i oczywiscie z Panią Katarzyną.Pani Kasiu pozdrawiamy i do następnego razu!

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×