Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Katarzyna Pańczyk

Firma Sadurscy bardzo pomogła nam w zakupie mieszkania. Szczególnie jednak chcielibyśmy podziękować pani Kasi Kurleto, która przez cały czas trzymała rękę na pulsie, na bieżąco informowała nas o wszystkich detalach i pomogła nam też zorganizować wiele niezbędnych dokumentów. Pani Kasia to wyjątkowo serdeczna osoba, z nieustannym uśmiechem na twarzy potrafi załagodzić nawet największy spór czy napiętą sytuację, która akurat nam się w tej transakcji przydarzyła.

Piotr Szewczyk

Ponad rok temu kupiłem za pośrednictwem Agencji Bracia Sadurscy mieszkanie. Agentem prowadzącym była Panie Katarzyna Kurleto. Dzięki profesjonalizmowi Agencji skomplikowana i stresująca operacja zakupu nieruchomości przebiegła sprawnie i bezpiecznie. Mówiąc wprost: udało mi się kupić mieszkanie, które jest moim wymarzonym miejscem.

Renata Dylewska

Ponownie wspolpraca z Pania Katarzyna Kurleto I oddzialem na Krolewskiej przekroczyly nasze oczekiwania!!! Nie wyobrazam sobie bardziej kompetentnej profesjonalnej, milej I zawsze gotowej pomoc, nawet poza godzinami pracy osoby. Gratulacje dla Agencji Braci Sadurskich!!!!

Krystyna K.

Doskonala wspolpraca z p.Grzegorzem Zebala i oddzialem na Krolewskiej. KOMPETENCJA, ZYCZLIWOSC, Fachowa pomoc przy zalatwianiu wszystkich formalnosc. Polecam

Dominika

Współpracę z p. Katarzyno Kurleto z oddziału na Królewskiej oceniamy na 10 z plusem. Profesjonalizm, anielska cierpliwość, uśmiech nawet po 9 h pracy. Serdecznie polecam i dziękujemy.

Ewa

Serdecznie dziękujemy pani Katarzynie Kurleto z Agencji Bracia Sadurscy za wyjątkowo profesjonalne pośrednictwo wynajmu mieszkania!! Wszystkie nasze sugestie i oczekiwania zostały spełnione przy wyjątkowo rzeczowej, miłej i fachowej pomocy pani Katarzyny. Braciom Sadurskim gratulujemy tak kompetentnej pracownicy!

Agata

Polecam współpracę. Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Naszym pośrednikiem był Pan Dariusz Kornaś, którego serdecznie polecam.

Oleg Spivak

Chce bardzo podziękować Pani Katarzynie Kurleto w sprawie sprzedaży mieszkań. Pani mi pomaga już nie pierwszy raz, robi to zawsze na wysokim poziomie profesjonalizmu i zawsze przede wszystkim dba o koszt klientow. Zazdroszczę kierownikom jako pracodawca.

Paulina Krawczyk

Bardzo polecam agencję nieruchomości Bracia Sadurscy, a przede wszystkim agenta, pana Sebastiana Sterankę. Pan Sebastian przeprowadził nas przez całą procedurę nabywania mieszkania, służył radą i zawsze był do dyspozycji. Bardzo cenimy to, że nie był nachalny, nie wciskał nam mieszkania na siłę, odpowiadał cierpliwie na każde pytanie. Zawsze odbierał telefony od nas, chętnie umawiał się na kolejne oglądanie mieszkania. Pomógł także nam oraz właścicielowi z załatwieniem dokumentów. Serdecznie polecam.

Szymon Ligas

Serdeczne podziękowania dla Pana Sebastiana Steranka, bardzo cierpliwy (6 wizyt na mieszkaniu razem z mierzeniem), skrupulatny i punktualny, bardzo łatwy kontakt mailowy oraz telefoniczny, każdy temat był wyjaśniany bez zbędnej zwłoki, rzetelne przygotowanie do sprzedaży mieszkania mimo skomplikowanej sprawy (wypis KW parę minut przed spotkaniem (inne firmy mimo 3 tygodniowej prośby o ustalenie stanu prawnego mieszkania nie wykonały ich obowiązku), każdy problem jest do uzgodnienia i rozwiązania, szczerze polecam

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×