Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę.
Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału, który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Krzysztof Acedański

2022-08-02 12:33:22

Polecam to Biuro Nieruchomości Pełny profesjonalizm w podejściu do klienta. Szczególnie Pana Mariusza Krupę z którym współpracę oceniam jako doskonałą.  Cechuje się on wysoką kulturą osobistą, świetnym podejściem do klienta, , którego traktuje z wielką życzliwością i cierpliwością. Poza tym wszystkim służący zawsze życzliwą pomocą. Dziękuję za profesjonalne podejście, zaangażowanie i uczciwość.

Odpowiedź firmy:

Bardzo dziękujemy.

lidia stachecki

2022-07-31 11:57:16

Pań.Mariusz Krupa prowadził zlecenie sprzedaży mojego mieszkania w Krakowie i wykazał się profesjnalizmem, osobista kulturę punktualnością. Na każdym etapie był mi bardzo pomocny cierpliwy i zawsze telefonicznie dostępny. .Bardzo polecam Firmę Braci Sadurscy .

Odpowiedź firmy:

Dziękujemy pięknie ! Jest nam niezmiernie miło.

Joanna Figula

2022-06-18 16:17:02

Mieszkanie zakupiłam za pośrednictwem agencji nieruchomości "Bracia Sadurscy" we współpracy z Panią Michalska Paulina, prezentująca dyspozycyjność, życzliwość oraz szybkość :). Jeszcze raz dziękuję Pani Paulino.

Odpowiedź firmy:

Dziękujemy pięknie ! Jest nam niezmiernie miło.

Kamila Hibner

2022-06-07 10:15:58

Wielkie podziękowania dla pani Edyty za uczciwą, rzetelną i tak naprawdę szybką sprzedaż nieruchomości za satysfakcjonującą nas kwotę. Pani Edyta zawsze dyspozycyjna i uśmiechnięta. Wszystkie formalności i sprawy 'papierkowe"pozostawiliśmy w jej rękach i na czas były skompletowane. Wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy, wraz z mężem, za owocną współpracę.

Odpowiedź firmy:

Uprzejmie dziękujemy za pozytywną opinię.

Anna. Mroczka

2022-05-28 06:12:43

Bardzo uczciwe i rzetelne podejście do pracy. Przy okazji miły i stały bezproblemwy kontakt. Polecam serdecznie za indywidualne podejście do klientów, za elastyczne podążanie za ich potrzebami i możliwościami.

Odpowiedź firmy:

Cieszy nas, że współpraca przebiegała prawidłowo i bardzo dziękujemy za opinię.

Ewa Soldemark

2022-04-29 10:52:33

Goraco polecam Pania Malwine! Juz od pierwszego spotkania wszystko potoczylo sie jak za pomoca zaczarowanej rozdzki (Pani Malwiny oczywiscie!) Lojalna zarowno dla firmy jak i klienta. Pelna zaangazowania, super kompetentna i do tego zawsze z usmiechem. Pani Malwinka jest zloto warta! Pozdrawiam serdecznie Ewa

Odpowiedź firmy:

Dziękujemy za zaufanie i bardzo nam miło, że współpraca z Panią Malwiną przyniosła oczekiwane rezultaty.

Barbara

2022-04-09 21:51:28

Dzień Dobry. Miałam przyjemność współpracować z panem Michałem Dzięciołem w kwestii sprzedaży nieruchomości i jestem bardzo zadowolona. Wykazał się dużym zaangażowaniem, profesjonalizmem, znajomością tematu, przeprowadził mnie sprawnie przez wszystkie procedury, ponadto część formalności załatwił sam, a uwzględniając moje zabieganie, pilnował również abym ja o niczym nie zapomniała. Bardzo dziękuję i polecam.

Odpowiedź firmy:

Bardzo dziękujemy za miłą współpracę. Pozdrawiamy.

Agata Maj

2022-03-09 19:21:49

Sprzedaż nieruchomości jest dla wielu osób stresująca – należałam do tych osób. Po wysłaniu pytania do Agencji Nieruchomości Sadurscy od razu skontaktowała się ze mną Pani Malwina. Pierwszy mail – konkret. Pierwsza rozmowa – pełen profesjonalizm. Pierwsze spotkanie – wszystko na najwyższym poziomie. Ogromna otwartość, świetny kontakt, cierpliwość, fachowa wiedza i doradztwo – wiem, że jest w dobrych rękach. Dzięki Pani Malwinie zdecydowałam się na umowę na wyłączność, bo jestem pewna, że nikt lepiej nie zajmie się sprzedażą mojej nieruchomości. Pani Malwino – DZIĘKUJĘ.

Odpowiedź firmy:

Bardzo dziękujemy za miłe słowa!

Kinga Jurkiewicz

2022-02-28 19:15:59

wielkie podziękowania dla pani Izabeli Bułat, Jestem pod wielkim wrażeniem jej pracy i zaangażowania w moją sprawę. Pani Izabela jest profesjonalna, bardzo pomocna, jak tylko przejęła moją sprawę moje mieszkanie zostało wynajęte w ciągu miesiąca. Służyła mi pomocą o każdej porze dnia, bez problemu była gotowa zmienić plan naszego spotkania, gdy moje plany uległy zmianie. Pani Izabela naprawdę przewyższa oczekiwania klientów. Dziękuję bardzo!!

Odpowiedź firmy:

Bardzo dziękujemy za współpracę. Pozdrawiamy serdecznie.

Zbigniew Natkaniec

2021-12-19 15:36:24

Polecam współpracę z Agencją Nieruchomości Sadurscy Oddział Kazimierzowskie. Pan Dariusz Kornaś jest osobą profesjonalną, konkretną, dzięki czemu procedura sprzedaży nieruchomości przebiegła szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Odpowiedź firmy:

Dziękujemy pięknie za zaufanie i w związku ze zbliżającymi się świętami życzymy Wesołych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia :)

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×