Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Jacek K

Bardzo dziękuję firmie ABS Bracia Sadurscy za miłą i profesjonalną pomoc. Cały zakres usług przebiegał na najwyższym poziomie i w bardzo dobrej atmosferze. Pozdrawiam Jacek

Tomasz T

Szczere podziękowania dla Pana Michała Dzięcioł z którym zawarłem kontakt poprzez agencje przy ulicy Królewskiej w Krakowie. Szybko załatwił mi mieszkanie, w którym mogłem zamieszkać od zaraz. Bardzo konkretna osoba. Formalności załatwił w krótkim czasie.

Dawidgggg

Polecam bardzo współpracę z P. Michałem Dzięcioł z oddziału z ulicy Królewksiej w Krakowie z którym załatwienie spraw jest bezproblemowe. Pomógł mi w kilku transakcjach, szybko i sprawnie. Dysponuje dużą wiedzą w przepisach. BARDZO POLECAM!!

Emilia Permus

Polecam serdecznie współpracę z Agencją Nieruchomości Sadurscy Oddział Lubomirskiego. Pani Sabina Pająk osoba bardzo profesjonalna, konkretna i rzeczowa zawsze w miłej atmosferze dokonywała prezentacji sprzedawanej nieruchomości. Cała procedura sprzedaży bardzo sprawna. Zdecydowanie polecam i dziękuję Pani Sabino!

Edyta Augustyńczyk-Repska

Dziękuję Pani Julii za udaną współpracę, przy sprzedaży mieszkania. Wszystko poszło szybko i sprawnie, bez zbędnej straty czasu. Z przyjemnością nawiążę współpracę z p. Julią przy sprzedaży kolejnej nieruchomości

Paweł Gudalewski

Podziękowania dla Pani Bożeny Romuzga za fachową pomoc w wynajęciu mieszkania.

Justyna Pawlik

Serdecznie polecam współpracę z Panią Katarzyną Kurleto. Miła, w pełni profesjonalna obsługa oraz ogromne zaangażowanie. Mimo niezwykle "trudnego" sprzedającego Pani Kasia załatwiła wszelkie niezbędne formalności a nam pozostało tylko podpisać akt notarialny i dokonać przelewu. Bardzo dziękujemy :)

Beata Müller

Polecam współpracę z panem Grzegorzem Zębalą, jest to specjalista w swym fachu. Dzięki jego negocjacjom z "trudnym" sprzedawcą udało się nam sfinalizować transakcję.

Dariusz Kłos

Serdecznie polecam współpracę z Panią Małgorzatą Baran, sprzedaż mieszkania przebiegła bardzo szybko i bez żadnych komplikacji, bardzo profesjonalne podejście. Polecam

Krystyna Pacholska

Współpraca z panią Małgosią z Agencji Nieruchomości Braci Sadurskich to przykład profesjonalizmu i taktu. Dzięki takiemu podejściu jak i pomoc we wszelki formalnościach przed innymi instytucjami jest godne polecenia.

Inka Maciejewska

Agencja Braci Sadurskich jest absolutnie godna polecenia.Profesjonalizm pracowników, najwyższy poziom kontaktów personalnych ,a przede wszystkim załatwienie wszelkich-nie małych -formalności to najważniejsze z jej licznych zalet.,

Anna Gasińska

Polecam serdecznie i dziękuję szczególnie Pani Juli Tarkowskiej za miłą, sympatyczną i profesjonalną obsługę oraz duże zaangażowanie.Pozdrawiam :)

Pawel Zubrycki

Polecam bardzo profesjonalna agencje Braci Sadurskich. Szczegolnie Pania Ole Pudelko. nigdy nie spodziewalem sie ze zakup nieruchomosci moze byc tak prosty i sprawny. Pani Ola praktycznie sama pozalatwiala wszelkie formalnosci, dla mnie zostawiajac tylko stawienie sie do notariusza i przelanie srodkow. Zawsze profesjonalna, potrafiaca poswiecac czas nawet podczas swojego urlopu. Agencja godna polecenia.

Patrycja Skimina-Kulakowska

Polecam Pania Elzbiete Rudek za profesionalne podejscie do sprzedazy domu.Bardzo duze zangazowanie ze strony Pani Elzbiety Rudek bardzo mila obsluga . Wspolpraca z ta Pania Ela bardzo dobra . Polecam i to bardzo.

Marta Bucewka

Dziękuję bardzo Pani Katarzynie Kurleto za pomoc przy wynajmie mieszkania przy ul. Stańczyka. Profesjonalna i miła obsługa. Duże zaangażowanie ze strony pani Katarzyny. Polecam

Wiesława Sitarska

Dziękuję Panu Grzegorzowi Zębali za profesjonalne podejście do sprzedaży "starego" i kupna " nowego" mieszkania pomimo złożoności obu transakcji. Polecam Agencję Braci Sadurskich i współpracujących z Agencją notariuszy.

Ryś Stefania

Dziękuję Panu Grzegorzowi Zębali z Królewskiej za profesjonalną sprzedaż mieszkania na os.Spółdzielczym, fachową i kompleksową obsługę przy sprzedaży, pomoc na każdym kroku i duże zaangażowanie. Ocena agenta 5. Polecam współpracę z Agencją Braci Sadurskich.

Iwo Czerpinski

Zakup domu to poważna decyzja, a ja na dodatek niezbyt dobrze znałem rynek nieruchomości z rejonu Krakowa. Kontaktowałem się z kilkoma biurami nieruchomości ale ciągle czegoś brakowało we właściwym porozumieniu pomiędzy klientem a agencją. Ja głównie przebywałem poza granicami Polski, więc zakup nieruchomości generalnie musiał być przeprowadzony z bardzo limitowana możliwością wglądu w całokształt spraw, i tu musiałem w pełni zaufać agencji a w szczególności osobie reprezentującej agencję nieruchomości. Dopiero gdy skorzystałem z usług Agencji Bracia Sadurscy Kraków ul. Królewska 41/1, którą reprezentowała Pani Katarzyna Kurleto, sprawa kupna nieruchomości przybrała właściwy obrót. Podczas całego procesu kupna, Pani Katarzyna wykazała się bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości, była bardzo pomocna w poradach dotyczących rejonu oraz wyborze domu. Z cierpliwością przyjmowała moje zapytania i szybko dostawałem odpowiedzi. Gdy wybór nieruchomości został dokonany, byłem zawsze informowany na bieżąco o przebiegu transakcji, o wymaganych dokumentach, pośredniczyła miedzy mną i notariuszem, jak również w negocjacjach miedzy mną a sprzedającymi nieruchomość. Pani Kasia Kurleto zasługuje na miano profesjonalnego pośrednika jak również osoby bardzo pomocnej, rzetelnej i chętnej do rozwiązania wszelkich niejasności i problemów przy zakupie nieruchomości. Z przyjemnością polecam i rekomenduję przyszłym klientom Panią Katarzynę Kurleto z Agencji Bracia Sadurscy jako profesjonalnego, w pełnym znaczeniu tego słowa, pośrednika przy zakupie nieruchomości. Chce również wyrazić szczere podziękowanie Pani Katarzynie w moim i żony imieniu za trafny wybór nieruchomości i za rzetelne poprowadzenie całości niestandardowych spraw zakupu nieruchomości.

Artur Trębacz

Michał Dzięcioł - polecam serdecznie. Szybko sprawnie, profesjonalnie.

Katarzyna Kurleto

Profesjonalna, miła,rzeczowa, bardzo sympatyczna Pani Kasia Kurleto! Polecam!!!

Paweł Makowski

Szczerze polecamy z żoną współprace z agencją, szczególnie jesteśmy wdzięczni i polecamy P. Grzegorza Zębale z Królewskiej.

Magdalena Tokarczyk

Z czystym sumieniem polecam współpracę z Agencja , mielismy przyjmnosc sprzedac dwie nieruchomosci z Agencja Bracia Sadurscy . Ogromne podziękowania dla Pani Moniki Sosnowskej -Rainer za cierpliwość, spokoj i przedewszystkim jakby moglo sie wydawac dokonanie niemożliwego by sprzedac dom pod Krakowem . Polecamy!

Magdalena Markiewicz

Polecam współpracę z ABS. Pan Michał Dzięcioł, który opiekował się moją ofertą działa szybko, sprawnie i co najważniejsze skutecznie. Uczestniczył przy wszystkich etapach sprzedaży mieszkania, także transakcja bezproblemowo doszła do szczęśliwego końca .

Witold Butryn

Nie sądziłem , że zakup mieszkania może przebiec w takim bezstresowym i przyjemnym trybie. Polecam współprace z Agencją Braci Sadurskich , a tam poproście o opieke Pani Katarzyny Kurleto.Pełen profesjonalizm.Dziękuje i pozdrawiamy .

Karolina Kantorowicz

Super współpraca z Panią Katarzyną Kurleto. Polecam Agencję!

Monika Słabońska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Katarzyną Kurleto. Ocena agenta na 5

Tomasz Kantorowicz

Szukaliśmy z żoną mieszkania na sprzedaż i dzięki Agencji Bracia Sadurscy wszystko poszło sprawnie i profesjonalnie. Podziękowania dla Pani Moniki Sosnowskiej-Rainer, z którą bardzo miło się współpracowało:)

Julita Kołodziejczyk

Dziękuję Panu Grzegorzowi Zębali za wszelką pomoc w kupnie mieszkania, zaangażowanie, sumienność i bezproblemową transakcję a także miłą atmosferę :) Polecam innym korzystanie z usług tego Pana , tym bardziej, że służy pomocą także po transakcji, co dziś raczej się nie zdarza.

Mochocka Grażyna

Bardzo dziękuję Panu Grzegorzowi Zębali za profesjonalną pomoc w sprzedaży mieszkania, ogromne zaangażowanie i wsparcie na każdym etapie przebiegu sprzedaży. W odróżnieniu do konkurencji tego Pana wyróżnia pracowitość i sumienność. Pan Grzegorz pomógł w załatwieniu wszystkich potrzebnych dokumentów i zaświadczeń co pozwoliło na bezproblemową finalizację transakcji. Uważam że, agencja może być dumna z tak świetnego pracownika.

Ewa Kwiecień

Bardzo sprawna, miła i rzetelna obsługa, za zasługą Pani Katarzyny Kurleto. W czasach pełnym pośpiechu, napiętych terminów bardzo rzadko o tak profesjonalną i miłą obsługę. Tym bardziej cieszy, że agencja ABS postawiła na takich ludzi jak pani Katarzyna, którą bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkim przedsiębiorcom takich pracowników.

Aneta Dziadkowiec

Bardzo dziękuję Pani Julii Tarkowskiej za kompleksowe wsparcie w zakupie mieszkania. Współpraca przebiegała bardzo szybko, sprawnie i profesjonalnie, a dzięki kompetencjom, cierpliwości i życzliwości Pani Julii czułam się bezpieczna i wyczerpująco poinformowana. Polecam

Karolina Pikuła

Serdecznie polecam Panią Beatę Gracz-Sambor, która pomogła mi w kupnie mieszkania. Nie tylko profesjonalna w każdym calu, ale również przesympatyczna agentka. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. O jakości usług Pani Beaty świadczy przede wszystkim to, że służyła nam radą już po zawarciu umowy kupna-sprzedaży, choć przecież to nie leżało już w zakresie jej obowiązków. Bardzo dziękuję i polecam.

Marek Klęsk

Dziękuję Panu Dariuszowi Zielińskiemu za profesjonalną sprzedaż nieruchomości na os. Spółdzielczym 9B ( Cafe Bar Agata) , której firma ,,Grupa B12'' uznała za niewykonalną.

Iwona Hampel

Polecam firmę, bardzo sprawna, fachowa i kompleksowa obsługa przy sprzedaży. Pomoc na każdym kroku, duże zaangażowanie pracowników. Dziękuję Pani Julii Tarkowskiej za bardzo profesjonalną obsługę całego procesu sprzedaży od a do z!

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×