Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Maciej Fiedorowicz

Współpraca z Braćmi Sadurskimi była udana, proces przebiegł sprawnie, szybko i bezproblemowo. Jest to zasługa Kuby Obcowskiego - oddział ul. Królewska w Krakowie - rzeczowy, sumienny agent nieruchomości, którego polecamy.

A. Dauksza

Polecam współpracę z Agencją nieruchomości Bracia Sadurscy, zwłaszcza z p. Jakubem Obcowskim z oddziału przy ulicy Królewskiej. Działa profesjonalnie, sprawnie, jest godny zaufania. To najlepszy agent nieruchomości.

Piotr Kłosowski

Dziękuję Pani Katarzynie Kurleto z oddziału Królewska za pomoc w zakupie mieszkania przy ulicy Wicherkiewicza i poprowadzenie całego procesu. Polecam tę osobę. Nie ma sprawy, której by nie potrafiła załatwić i zawsze z uśmiechem na twarzy.

Kamil Pawlik

Profesjonalnie przeprowadzona transakcja przez Pana Dariusza Kownasia. Wszystko zostało dopilnowane i sprawdzone. Serdecznie polecam i dziękuje!

Marek

Nie polecam. Pani Aneta nie zna działek, wciska miejsce poza rejonem zainteresowań twierdząc że ogłoszenia (4 szt) z innej miejscowości są nieaktualne.

Małgorzata Hanzelka

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Agencję Nieruchomości Braci Sadurskich. Współpracowałam z Panem Piotrem Dziadzio, który bardzo starannie przygotował ofertę sprzedaży mieszkania i dokładnie informował mnie o wszystkich szczegółach na każdym etapie transakcji. Życzę sukcesów w pracy i licznego grona zadowolonych klientów!

Robert i Lidia

Polecam agencje,oraz agenta P.Michała Dzięcioła bardzo nam pomógł w zakupie mieszkania,pomimo pobytu na urlopie to cały czas monitorował wszystkie sprawy związane z zakupem dzięki czemu zakup był szybki i bezproblemowy.Dziękujemy.

Anita i Piotr Prorok

Polecamy Agencję Nieruchomości Bracia Sadurscy - ul. Królewska. Bardzo dziękujemy Panu Michałowi Dzięcioł za profesjonalną i wszechstronną pomoc przy zakupie mieszkania począwszy od prezentacji mieszkań spełniających nasze wymagania, poprzez ogromne wsparcie przy finalizowaniu zakupu, pośrednictwo że sprzedającym, załatwianiu wszelkich formalności także po zakupie mieszkania. Wszystko odbywało się w miłej i sympatycznej atmosferze. Zdecydowanie polecamy współpracę z Panem Michałem

Iuliia Pivnenko

Bardzo chciałam podziękować i odznaczyć wysoki poziom profesjonalizmu pana Sebastian Steranka. Pan Sebastian pomógł szybko i wzajemnie skutecznie wynegocjować wszystkie warunki wynajmu mieszkania. Chce zwrócić uwagę na orientacje na klienta i dopasowania się do potrzeb każdej strony. Z Panem Sebastianem bardzo przyjemnie pracować i łatwo znaleźć kontakt we wszystkich kwestiach współpracy. Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam osobom chętnym znaleźć odpowiednie mieszkanie w Krakowie.

Zachary

Click "Continue" whenever you're finished to preview your ad. "AA" can mean various things depending within the context on the post -- look at acronym search sites. search craigslist If you would like to advertise, you already know, want it says here, in a very personal add, it is possible to do that too. Avoid meeting people that make you're feeling uneasy within the phone or via email, and search out for all those deals that appear to good to get worth another party's time.

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×