Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę.
    Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału, który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Oceń agenta w skali 1-5

Katarzyna Szczepanik

2024-01-23 16:02:38

Zakup naszego pierwszego mieszkania odbył się z pomocą Pana Mariusza Krupy. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do szukania mieszkania za sprawą agencji, ale od pierwszego spotkania z Panem Mariuszem zmieniłam zdanie. Jest to człowiek, który posiada ogromną wiedzę i umiejętność przekazania jej w sposób łatwy do zrozumienia przez laika. Ponadto jest człowiekiem serdecznym, zawsze otwartym do pomocy i z nienaganną prezencją. Od razu wzbudził nasze zaufanie, to agent godny polecenia!

Anna Kwiecień

2023-11-29 18:37:01

Bardzo polecam Panią Ole na którą w wielu kwestiach można było liczyć podczas sprzedaży mieszkania. Pani Ola jest bardzo komunikatywną (zawsze pod telefonem) i w moim mniemaniu odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku . Łagodziła ewentualne sporne kwestie starając się rozwiązać je korzystnie dla obu stron, doradzała kiedy był jakiś problem, była dyspozycyjna kiedy trzeba. Do tego jest osobą miłą i kompetentną. Gdy zajdzie taka potrzeba na pewno skorzystam z Jej usług ponownie.

Urszula Tulik

2023-10-27 20:56:02

Chcialbym serdecznie podziękować i wyrazić ogromne uznanie dla profesjonalizmu Pani Izabeli Bulat. Jej znajomosć przepisów i procedur, cenne rady, wsparcie, podpowiedzi oraz tlumaczenie zawilosci prawnych są nieocenione. Pani Izabela zawsze stara się w pelni zrozumieć potrzeby klienta i dostarcza rozwiązania na najwyzszym poziomie. Jest osobą o imponującej kulturze osobistej, zawsze pomocną i sympatyczna. Gratuluję firmie posiadania tak kompetentnego pracownika.

Marta k

2023-10-12 12:49:44

Z czystym sumieniem polecam biuro. Miałam okazję współpracować z Panią Edyta Czerwińska. Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna Pani. Współpracowałyśmy razem przy sprzedaży działek. Pełen profesjonalizm. Polecam i dziękuję za owocna współpracę.

Joanna Kuśnierz

2023-10-12 12:48:49

Z czystym sumieniem mogę polecić tą agencję. Chciałam bardzo podziękować przede wszystkim Pani Edytycie Czerwińskiej ,która bardzo szybko znalazła kupców na nasze mieszkanie wykazując się przy tym dużą cierpliwością i zaangażowaniem, zawsze służyła pomocą.

Sabina Turek

2023-10-11 16:06:55

Bardzo sprawnie przebiegający proces wynajmu mieszkania. Miła i profesjonalna obsługa klienta.

Katarzyna Rusiecka

2023-09-28 21:10:54

Pani Paulina Michalska była dla nas bardzo skutecznym agentem, prowadziła dla nas negocjacje, pilnowała terminów, cała transakcja przebiegła pomyślnie i jesteśmy zadowoleni z obsługi. Dzięki jej inicjatywie jesteśmy bardzo zadowoleni z warunków podpisanej umowy. Polecamy!

Roman Leszczynski

2023-09-22 13:46:42

Wszyscy którzy mieszkają poza granicami Polski i chcą sprzedać swoją nieruchomość nie ruszając się z domu,polecam agencje nieruchomości Bracia Sadurscy. Mieszkam od wielu lat w Chicago ,wszystko zleciłem Pani Barbarze Nazarewicz ,doradca ds. nieruchomości przy ul.Królewskiej w Krakowie. Perfekcyjnie szybko i korzystnie mieszkanie sprzedała,nie musiałem odbyć wyczerpującego lotu do Krakowa. Pieniądze za sprzedaż mieszkania zostały przelane na konto w Chicago. Jestem pod WIELKIM WRAŻENIEM jaką Profesjonalistkom oraz uprzejmą i miłą osobą jest Pani Barbara Nazarewicz. Roman Leszczyński z USA.

Jacek N.

2023-09-07 07:29:12

Dziękuję Pani Paulinie Michalskiej za doprowadzenie do sprzedaży mieszkania. Dzięki Pani Paulinie udało się uzyskać nawet korzystniejsza cenę niż zakładałem. Polecam. Jacek Nowak

Boguslawa Trebska

2023-07-12 18:03:03

Polecam biuro nieruchomości Bracia Sadurscy. Moim doradcą była pani Paulina Michalska : bardzo miła, profesjonalna ,rzeczowa ,cierpliwa i świetnie zorganizowana. Od pierwszego spotkania w biurze na ulicy Królewskiej wiedziałam ze jestem w dobrym miejscu i w dobrych rękach. Dziękuję za wszystko.

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×