Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Renata Dylewska

Jesteśmy super-zadowoleni z usług firmy – w szczególności z agentki, Pani Katarzyny Kurleto – pod każdym względem: uprzejmości, klarowności w omawianiu z nami stanu rynku, kompetencji w wycenieniu naszego mieszkania na sprzedaż, energii przy reklamie i poszukiwaniu nabywcy, i skuteczności w udanym sprzedaniu mieszkania! Bardzo nam się podobała, oczywista od razu, koleżeńska i zgrana atmosfera w firmie – ewidentnie świetna grupa profesjonalistów. Polecamy firmę, oraz Panią Katarzynę, z entuzjazmem.

Joanna Chromy

Polecam agencje, szczegolnie wspolprace z Panem Grzegorzem Zebala. Szybko i profesjonalnie.

Jan

Dość dobra firma ale dzwoni na ogłoszenia proponując współprace mimo ze oferta jest w ich biurze, umawia się kilkakrotnie ze przyjdzie z klientem a w ostatniej chwili odwołuje spotkanie. Tak w moim wypadku zdarzyło sie czterokrotnie Przypadek ?

Maciej Fiedorowicz

Współpraca z Braćmi Sadurskimi była udana, proces przebiegł sprawnie, szybko i bezproblemowo. Jest to zasługa Kuby Obcowskiego - oddział ul. Królewska w Krakowie - rzeczowy, sumienny agent nieruchomości, którego polecamy.

A. Dauksza

Polecam współpracę z Agencją nieruchomości Bracia Sadurscy, zwłaszcza z p. Jakubem Obcowskim z oddziału przy ulicy Królewskiej. Działa profesjonalnie, sprawnie, jest godny zaufania. To najlepszy agent nieruchomości.

Piotr Kłosowski

Dziękuję Pani Katarzynie Kurleto z oddziału Królewska za pomoc w zakupie mieszkania przy ulicy Wicherkiewicza i poprowadzenie całego procesu. Polecam tę osobę. Nie ma sprawy, której by nie potrafiła załatwić i zawsze z uśmiechem na twarzy.

Kamil Pawlik

Profesjonalnie przeprowadzona transakcja przez Pana Dariusza Kownasia. Wszystko zostało dopilnowane i sprawdzone. Serdecznie polecam i dziękuje!

Marek

Nie polecam. Pani Aneta nie zna działek, wciska miejsce poza rejonem zainteresowań twierdząc że ogłoszenia (4 szt) z innej miejscowości są nieaktualne.

Małgorzata Hanzelka

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Agencję Nieruchomości Braci Sadurskich. Współpracowałam z Panem Piotrem Dziadzio, który bardzo starannie przygotował ofertę sprzedaży mieszkania i dokładnie informował mnie o wszystkich szczegółach na każdym etapie transakcji. Życzę sukcesów w pracy i licznego grona zadowolonych klientów!

Robert i Lidia

Polecam agencje,oraz agenta P.Michała Dzięcioła bardzo nam pomógł w zakupie mieszkania,pomimo pobytu na urlopie to cały czas monitorował wszystkie sprawy związane z zakupem dzięki czemu zakup był szybki i bezproblemowy.Dziękujemy.

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×