Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę.
    Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału, który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Oceń agenta w skali 1-5

Jacek Sopala

2023-03-20 15:30:18

Polecam usługi biura nieruchomości Bracia Sadurscy z którego korzystałem przy zakupie mieszkania. Naszym bezpośrednim opiekunem była Pani Julia Tarkowska, która cierpliwie i rzetelnie tłumaczyła wszystkie etapy naszej trochę nietypowej transakcji. Mam nadzieję że będziemy mieli okazję jeszcze z Panią współpracować Pani Julio :)

Kamil Drabik

2023-03-03 15:54:20

Wpisuję w wyszukiwarkę "mieszkania xxx miejscowość" wyskakują jako pierwsi "bracia sadurscy" , a tam ani jednego ogłoszenia z miasta x

Oriana Masternak

2023-02-17 16:33:14

Dzięki Pani Julii Tarkowskiej sprzedaż mojego mieszkania przebiegła bardzo szybko (umowa przedwstępna podpisana około tygodnia po pierwszym spotkaniu). Przez cały okres współpracy czułam się zaopiekowana, kompetentnie kierowana i profesjonalnie wspierana. Bardzo polecam współpracę z p. Julią, dzięki niej wszystko przebiegło łatwo, sprawnie i z dbałością o moje finanse.

Paulina Wietrzyk-Pełka

2023-02-13 13:19:57

Sprzedaż mieszkania przy współpracy z Panią Agnieszką Michałkowską przebiegła znakomicie! Pełen profesjonalizm, wielkie zaangażowanie i ogrom cierpliwości! Dzięki niej proces sprzedaży nieruchomości przebiegł łatwiej niż to sobie wyobrażaliśmy! Jeśli szukacie zaufanego agenta — serdecznie polecamy!

Paulina Wietrzyk-Pełka

2023-02-13 13:18:56

Sprzedaż mieszkania przy współpracy z Panią Agnieszką Michałkowską przebiegła znakomicie! Pełen profesjonalizm, wielkie zaangażowanie i ogrom cierpliwości! Dzięki niej proces sprzedaży nieruchomości przebiegł łatwiej niż to sobie wyobrażaliśmy! Jeśli szukacie zaufanego agenta — serdecznie polecamy!

Robert J

2023-01-23 12:12:04

Biuro nieruchomości z prawdziwego zdarzenia. Mila i profesjonalna obsługa. Indywidualne podejście do klienta. Profesjonalna sesja fotograficzna, której efektem oprócz zdjęć jest spacer 3D. Agentka Agnieszka Michałkowska zawsze miła i uśmiechnięta, punktualna. Dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu osiągnęliśmy wspólnie zamierzony cel.

Andrzej Kowalski

2023-01-17 14:04:32

Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta to cechy które, wyróżniają firmę Bracia Sadurscy. Współpraca z Panem Markiem i Panem Darkiem z oddziału V-Nowa Huta była na bardzo wysokim poziomie. Dzięki nim transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Bardzo dziękujemy za współprace. Gorąco polecam firmę Bracia Sadurscy Nieruchomości

Barbara Roberts

2023-01-10 16:50:23

Zwróciłam się do Agencji Bracia Sadurscy o pomoc w sprzedaży mieszkania. Miałam szczęście że został mi przydzielony Pan Dima Hrycyszyn. To, co wydawało się trudne czy wręcz niemożliwe według innego pośrednictwa potoczyło się bardzo szybko, sprawnie i bezproblemowo. Pan Dima wykazywał inicjatywę, skutecznie posredniczył między stroną sprzedajacą i kupujacą i był pomocny na każdym etapie. Od samego początku do końca dopilnował wszystkiego tak że ja nie musiałam się o nic martwić. Jego zaangażowanie i ekspertyza przewyższyly moje oczekiwania. Bardzo dziękuję i bez wahania polecam Pana Dimę.

Emilia Kłos

2022-12-02 14:46:44

Jestem bardzo zadowolona z pracy wykonanej przez Panią Agnieszkę Kruk. Bardzo szczera i zaangażowana. Dzięki niej wynajęłam razem z siostrą śliczne mieszkanko. Naprawdę polecam agencje Bracia Sadurscy. :)

lidia

2022-11-15 08:22:42

chciałam serdecznie podziękować panu Grzegorz Zębala za profesjonalne podejście w przygotowaniu mieszkania do sprzedaży i finalnie udaną transakcję

Odpowiedź firmy:

Dziękujemy za zaufanie i bardzo nam miło, że współpraca przyniosła oczekiwane rezultaty.

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×