Oddział BS5 Nowa Huta

ul. Królewska 67 pierwsze piętro
30-081 Kraków

Czynne: pon.-pt. 9:00 - 18:00,
soboty biuro nieczynne,
kontakt komórki.

NIP: 676-120-75-97
REGON: 003885430

Konto Bankowe Oddziału
17 1020 2892 0000 5402 0570 4038

Wskazówki dojazdu

Wirtualny spacer

Formularz kontaktowy

Zdjęcie Dariusz Kornaś

Dariusz Kornaś

Kierownik Oddziału, licencja nr 22629

E:darek2@sadurscy.pl T:+48 502-104-545
Zdjęcie Natalia Mak

Natalia Mak

Sekretariat

E:natalia2@sadurscy.pl T:+48 796-588-730
Zdjęcie Justyna Rosa

Justyna Rosa

Sekretariat

E:justyna2@sadurscy.pl T:+48 793-268-993
Zdjęcie Robert Tendera

Robert Tendera

Doradca ds. nieruchomości

E:robert@sadurscy.pl T:+48 730-370-993
Zdjęcie Adam Malik

Adam Malik

Doradca ds. nieruchomości

E:adam2@sadurscy.pl T:+48 511 272 088
Zdjęcie Joanna Ziomek

Joanna Ziomek

Fotograf

E:asia2@sadurscy.pl T:+48 504-847-632
Zdjęcie Daniel Myhal

Daniel Myhal

Fotograf

E:daniel@sadurscy.pl T:+48 733-118-080
Zdjęcie Leszek Piątek

Leszek Piątek

Informatyk

E:leszek@sadurscy.pl T:
Zdjęcie Dariusz Sadurski

Dariusz Sadurski

właściciel licencja nr 803

E:dariusz.sadurski@bracias.pl T:+48 608-590-590

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×