Oddział BS1 Kapelanka

ul.Kapelanka 1A/1
30-347 Kraków

Czynne: pon.-pt. 9:00 - 18:00,
soboty biuro nieczynne,
kontakt komórki.

NIP: 676-120-75-97
REGON: 003885430

Konto Bankowe Oddziału
74 1020 2892 0000 5102 0019 2880

Wskazówki dojazdu

Wirtualny spacer

Formularz kontaktowy

Zdjęcie Adam Kubala

Adam Kubala

Kierownik oddziału, licencji nr 25428

E:adam@sadurscy.pl T:+48 510-131-177
Zdjęcie Katarzyna Rosa

Katarzyna Rosa

Za-ca kierownika, licencja nr 24120

E:kasia4@sadurscy.pl T:+48 515-728-588
Zdjęcie Justyna Pyrek

Justyna Pyrek

Sekretariat licencja nr 24841

E:justyna@sadurscy.pl T:+48 510-518-248
Zdjęcie Natalia Ogorzałek

Natalia Ogorzałek

Sekretariat

E:natalia@sadurscy.pl T:+48 576-853-279
Zdjęcie Małgorzata Baran-Michałowska

Małgorzata Baran-Michałowska

Doradca ds. nieruchomości, licencja nr 22623

E:gosia3@sadurscy.pl T:+48 782-390-455
Zdjęcie Elżbieta Rudek

Elżbieta Rudek

Doradca ds. nieruchomości licencja nr 23505

E:ela@sadurscy.pl T:+48 505-110-150
Zdjęcie Piotr Dziadzio

Piotr Dziadzio

Doradca ds. nieruchomości licencja nr 13199

E:piotr@sadurscy.pl T:+48 515-234-864
Zdjęcie Julia Tarkowska

Julia Tarkowska

Doradca ds. nieruchomości licencja nr 22850

E:julia@sadurscy.pl T:+48 505-083-150
Zdjęcie Katarzyna Osiecka

Katarzyna Osiecka

Doradca ds. nieruchomości licencja nr 24911

E:kasia5@sadurscy.pl T:+48 503-780-786
Zdjęcie Zbigniew Rusin

Zbigniew Rusin

Doradca ds. działek

E:zbyszek@sadurscy.pl T:+48 505-105-224
Zdjęcie Wojciech Żmuda

Wojciech Żmuda

Fotograf

E:wojtek@sadurscy.pl T:+48 514-585-729
Zdjęcie Joanna Ziomek

Joanna Ziomek

Fotograf

E:asia2@sadurscy.pl T:+48 504-847-632
Zdjęcie Daniel Myhal

Daniel Myhal

Fotograf

E:daniel@sadurscy.pl T:+48 733-118-080
Zdjęcie Leszek Piątek

Leszek Piątek

Informatyk

E:leszek@sadurscy.pl T:
Zdjęcie Dariusz Sadurski

Dariusz Sadurski

właściciel licencja nr 803

E:dariusz.sadurski@bracias.pl T:+48 608-590-590

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×