Oddział BS1 Kapelanka

ul.Kapelanka 1A/1
30-347 Kraków

Czynne: pon.-pt. 9:00 - 18:00,
soboty biuro nieczynne,
kontakt komórki.

NIP: 676-120-75-97
REGON: 00385430

Konto Bankowe Oddziału
74 1020 2892 0000 5102 0019 2880

Wskazówki dojazdu

Wirtualny spacer

Formularz kontaktowy

Małgorzata Chromniak

Kierownik Oddziału, licencja nr 22617

E:gosia@bracias.pl T:515-894-437 T:12 429-25-12

Katarzyna Rosa

Sekretariat licencja nr 24120

E:kasia4@sadurscy.pl T:515-728-588

Justyna Pyrek

Administracja

E:justyna@sadurscy.pl T:510-518-248

Małgorzata Baran-Michałowska

Doradca d.s. nieruchomości licencja nr 22623

E:gosia3@sadurscy.pl T:503-780-786

Elżbieta Rudek

Doradca d.s. nieruchomości licencja nr 23505

E:ela@sadurscy.pl T:505-110-150

Piotr Dziadzio

Doradca d.s. nieruchomości licencja nr 13199

E:piotr@sadurscy.pl T:515-234-864

Julia Tarkowska

Doradca d.s. nieruchomości licencja nr 22850

E:julia@sadurscy.pl T:505-083-150

Adam Kubala

Doradca d.s. nieruchomości

E:adam@sadurscy.pl T:510-131-177

Katarzyna Osiecka

Doradca d.s. nieruchomości

E:kasia5@sadurscy.pl T:792-513-858

Jerzy Korzonek

Doradca d.s. nieruchomości

E:jerzy@sadurscy.pl T:578-795-576

Zbigniew Rusin

Specjalista ds. działek

E:zbyszek@sadurscy.pl T:505-105-224

Wojciech Żmuda

Fotograf

E:wojtek@sadurscy.pl T:514-585-729

Joanna Ziomek

Fotograf

E:asia2@sadurscy.pl T:504-847-632

Kamil Holcman

Informatyk

E:kamil@sadurscy.pl T:503-768-188

Leszek Piątek

Starszy informatyk

E:leszek@sadurscy.pl T:

Dariusz Sadurski

właściciel licencja nr 803

E:dariusz_sadurski@bracias.pl T:+48 608-590-590

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×