Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Sylwia Fossaaert

2018-11-13 10:22:41

Agencja spisała się doskonale, w szczególności mogę polecić panią Sabinę Pająk, z którą współpracowałam osobiście. Pani Sabina to osoba walcząca jak lwica o interesy klienta, a przy tym ciepła i godna zaufania. Dzięki pani Sabinie udało mi się oszczędzić mnóstwo czasu, gdyż nie ma takiej sprawy, której nie udałoby jej się załatwić. Polecam z całego serca!

Eliza

2018-11-12 15:07:15

Miła i profesjonalna obsługa. Gorąco polecam współprace z Panią Sabiną.

Halina Chwałek

2018-11-01 18:10:09

Szybko, sprawnie bardzo profesjonalnie.

Marta

2018-10-29 10:52:50

Jestem zadowolona z pośrednictwa przy kupnie garażu-Pana Grzegorza Zębali ,który pośredniczył w zakupie nieruchomości Polecam współpracę zarówno z agentem jak i z biurem nieruchomości.

Piotr Polek

2018-10-26 02:43:42

Chcialbym z cala odpowiedzialnoscia i z absolutnym przekonaniem dolaczyc sie do opinii moich poprzednikow odnosnie profesionalizmu firmy i rzetelnosci ich pracownikow. Mialem wielka przyjemnosc wspolpracowac z Panem Adamem Kubala przy sprzedazy mojej nieruchomosci i z wielka satysfakcja pragne podkreslic perfekcjonizm oraz profesionalizm p Kubali. Jest to agent ktory dba o kazdy szczegol tranzakcji a powiezajac mu swoja nieruchomosc mozna byc pewnym Jego wysokiej etyki i wiedzy w tym zakresie. Zaufanie , profesionalizm, rzetelnosc, uczciwosc to cechy ktore posiadaja tylko nieliczni agenci nieruchomosci a wlasnie tymi cechami wyroznia sie p Adam Kubala dlatego polecam wspolprace z p Adamem wszystkim ktorym zalezy na obrocie swoimi nieruchomosciami . Jesli ktos jeszcze szuka i zastanawia sie nad wyborem agencji nieruchomosci to wybor jest naprawde jeden : Bracia Sadurscy i Pan Adam Kubala to naprawde najleprzy wybor!!!. Piotr Polek 5

Marta Stelarz

2018-10-25 06:19:46

Najlepsza Agencja nieruchomości w Krakowie. Dużo ofert, dobre zdjęcia i co najważniejsze rzuty mieszkania z kierunkami świata. Przy kupnie mieszkania współpracowałem z Panem Michałem Dzięcioł którego serdecznie polecam. Pan Michał zaoszczędzi mi bardzo dużo czasu dzieki swojej wiedzy na temat rynku nieruchomości. Polecam współpracę z tym agentem bo innymi agentami to strata czasu.

Maria Zawilska

2018-10-23 13:18:36

Agencja Kapelanka jest znakomita. Pan Adam Kubala sprzedal mieszkanie nastepnego dnia po opublikowaniu ogloszenia. Poniewaz mieszkam za granica, pan Kubala zalatwial w moim imieniu wszystkie formalnosci, zarowno administracyjne jak finansowe. Cale rozliczenie dostalam co do grosza i pan Kubala nawet odmowil gratyfikacji za prace, ktora nie nalezy do jego obowiazkow. Mozna miec do tej Agencji pelne zaufanie poniewaz uczciwosc, profesjonalizm, kultura bycia i dbalosc o interesy klienta naleza do jej zasad funkcjonowania. Polecam bez cienia watpliwosci. Ta Agencja to "bialy kruk" na polskim rynku nieruchomosci.

Grażyna Barut

2018-10-16 18:56:22

Pani pośrednik Kasia Kurleto -miła atmosfera, kultura , profesjonalizm. Transakcja sprzedaż mieszkania (centrum Krakowa, do remontu) zawarta w 1 miesiąc od ukazania się ogłoszenia.Wynegocjowane odroczenie udostępnienie lokalu ( żebym mogła wykończyć kupowany od dewelopera ) 1,5 miesiąca . Naprawdę polecam.

Ludmiła Zarzycka

2018-10-15 20:14:22

Z Agencją Bracia Sadurscy mam kontakt od kilku lat przy wspólpracy z Panią Edytą Fajlhauer z oddziału ul. Lubomirskich. Bardzo miła i profesjonalma obsługa. Pani Edyta charakteryzuje się duzym wyczuciem w znalezieniu odpowiednich osób na wynajem, dzięki czemu nie mieliśmy problemów z poleconymi przez nią osobami. Równiez zajęła się z duzym zaangażowaniem sprzedażą mieszkania załatwiając niezbędne dokumenty. Zawsze do dyspozycji, chętna do odpowiedzi na zadawane pytania. Bardzo miła i taktowna. Wspaniale reklamuje zgłoszone oferty i dokłada starań, aby zamieścić piękne, profesjonalne zdjęcia robione przez Panią Asię. Bardzo solidna i godna polecenia agencja. Dziękuje Agencji nieruchomości Bracia Sadurscy i Pani Edycie za wspłółprace.

Lilia Melsztyńska

2018-10-11 10:51:32

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Dariuszem Kornaś z agencji nieruchomości Bracia Sadurscy. Pan Dariusz okazał się kompetentnym-fachowym, rzetelnym i profesjonalnie przygotowanym a przede wszystkim cierpliwym agentem dzięki któremu szybko i bez żadnych komplikacji sprzedaliśmy mieszkanie. Jeszcze raz bardzo dziękuje Panu Dariuszowi za owocną współpracę.

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×