Miło nam będzie poznać Państwa opinię na temat poziomu obsługi świadczonej przez naszą firmę. Przy wyrażaniu opinii, bardzo cenne byłoby dla nas szczególnie wskazanie oddziału który zajmował się Państwa obsługą lub imienia Agenta, który miał z Państwem kontakt.

Dodaj opinie

Oceń agenta w skali 1-5

Monika Sowa

Bardzo dobre doswiadczenie na Polskim rynku. Nasza agentka byla Katarzyna Slaby, bardzo profesjonalna i mila osoba. Cala nasza wspolpraca przebiegla latwo i przyjemnie, ze szczegolnym wyroznieniem na profesjonalna i szybka komunikacje i duze wiedze ze strony agenta. Bardzo polecam

Barbara Płytycz

Serdecznie dziękuję Pani Kasi Kurleto za szybkie sfinalizowanie transakcji w przyjaznej atmosferze. Agentkę oceniam na 5 (choć nie udało mi się poniżej wprowadzić piątej gwiazdki...)

Andrzej S

Profesjonalna i miła obsługa transakcji. Cała operacja zamknęła się w ciągu 2 dni. Dobra współpraca i pomoc w dodatkowych czynnościach związanych z najmem. Mó agnet to Pani Katarzyna Kurleto

Ewa Harfiniak

Pełna obsługa, dobra komunikacja, wszystko w terminie. Polecam - mój agent to Katarzyna Słaby, bardzo miła, pozytywna i profesjonalna osoba :)

Tomasz Leśnik

Podziękowania dla firmy za pomoc w zakupie nieruchomości. Nasz agent Pani Monika Sosnowska- Rainer prezentuje pełen profesjonalizm, wyjaśniała wszelkie nasze wątpliwości i odpowiadała na wszelkie interesujące nas kwestie. Fakt, iż Pani Agent jest bardzo pogodną i uśmiechniętą osobą pozwolił na sformalizowanie zakupu nieruchomości w miłej atmosferze, Polecam!

Łukasz Góra

Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam współpracę z panem Grzegorzem Zębala, rzeczowa i fachowa obsługa oraz wszelkie pytania i niejasności nie pozostawione bez odpowiedzi. Dziękuję.

Irmina Malko

Chciałabym podziękować pani Sabinie Pająk, która kilka miesięcy temu pomogła mi sprzedać kawalerkę w Krakowie. Zajęła się kompleksowo wszystkimi szczegółami. Porównując do innych agencji, z którymi miałam do czynienia przyznaje, ze trafiłam na najlepsza pośredniczkę w obrocie nieruchomościami. Pani Sabina jest osoba bardzo profesjonalna i ma świetny kontakt z klientem. Jeszcze raz serdecznie dziękuje za pomoc!

Marta

Dziękuję pani Kasi za pomoc w kupnie nowego mieszkania. Pełen profesjonalizm,wielkie zaangażowanie i ogromna serdeczność czyniły naszą współpracę niezwykle przyjemną Gorąco polecam ABS Sadurscy przy ul.Królewskiej!!!!

Piotr

Nie polecam, kilkukrotnie próbowałem skontaktować się z agentem biura zarówno za pomocą wiadomości mailowej jak i telefonicznie, niestety zostałem zignorowany. Szczęśliwie udało mi się znaleźć nieruchomość, na której mi zależało bez udziału tej mało profesjonalnej agencji, a pomocy w kwestiach formalnych udzielił mi pierwszy agent do którego zadzwoniłem.

Barbara i Marta

Dziękujemy Panu Grzegorzowi Zębali za pomoc w sprzedaży mieszkania.Profesjonalista pod każdym względem.Współpraca z Nim przebiegała w miłej atmosferze.Gorąco polecamy!!!

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×