Oddział BS2 - Rynek Pierwotny

ul. Królewska 67 pierwsze piętro
30-081 Kraków

Czynne: pon.-pt. 9:00 - 18:00,
soboty biuro nieczynne,
kontakt komórki.

NIP: 676-120-75-97
REGON: 003885430

Konto Bankowe Oddziału
69 1020 2892 0000 5702 0406 6759

Wskazówki dojazdu

Wirtualny spacer

Formularz kontaktowy

Zdjęcie Marcelina Spałek

Marcelina Spałek

Kierownik Oddziału, licencja nr 22618

E:marcelina@bracias.pl T:+48 509-803-778 T:+48 12 630-90-45
Zdjęcie Magdalena Zębala

Magdalena Zębala

Sekretariat, licencja nr 24038

E:magda3@sadurscy.pl T:+48 512-536-778 T:+48 12 630-90-46
Zdjęcie Piotr Kudła

Piotr Kudła

Doradca ds. nieruchomości licencja nr 22657

E:piotr2@sadurscy.pl T:+48 500-673-615
Zdjęcie Jarosław Utnik

Jarosław Utnik

Doradca ds. nieruchomości licencja nr 23006

E:jarek@sadurscy.pl T:+48 518-714-002
Zdjęcie Dariusz Zieliński

Dariusz Zieliński

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych licencja nr 20371

E:darek.zielinski@sadurscy.pl T:+48 503-112-787
Zdjęcie Marek Popiela

Marek Popiela

Doradca ds. nieruchomości

E:marek@sadurscy.pl T:+48 518-967-677
Zdjęcie Małgorzata Brożek

Małgorzata Brożek

Doradca ds. nieruchomości licencja nr 23481

E:gosia2@sadurscy.pl T:+48 518-685-588
Zdjęcie Iwona Nagacz

Iwona Nagacz

Doradca ds. nieruchomości licencja nr 23484

E:iwona@sadurscy.pl T:+48 518-706-552
Zdjęcie Joanna Makówka

Joanna Makówka

Doradca ds. nieruchomości licencja nr 14962

E:asia@sadurscy.pl T:+48 515-634-552
Zdjęcie Katarzyna Kozłowska-Guśtak

Katarzyna Kozłowska-Guśtak

Doradca ds. nieruchomości licencja nr 23482

E:kasia2@sadurscy.pl T:+48 518-706-518
Zdjęcie Romuald Niemiec

Romuald Niemiec

Doradca ds. nieruchomości

E:romuald@sadurscy.pl T:+48 576-853-289
Zdjęcie Wojciech Żmuda

Wojciech Żmuda

Fotograf

E:wojtek@sadurscy.pl T:+48 514585729
Zdjęcie Joanna Ziomek

Joanna Ziomek

Fotograf

E:asia2@sadurscy.pl T:+48 504-847-632
Zdjęcie Daniel Myhal

Daniel Myhal

Fotograf

E:daniel@sadurscy.pl T:+48 733-118-080
Zdjęcie Leszek Piątek

Leszek Piątek

Starszy informatyk

E:leszek@sadurscy.pl T:
Zdjęcie Dariusz Sadurski

Dariusz Sadurski

właściciel licencja nr 803

E:dariusz.sadurski@bracias.pl T:+48 608-590-590

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×