Administracja Nieruchomości M4

Jeśli poszukujesz taniej i uczciwej administracji dobrze trafiłeś zapoznaj się z ta ofertą.

Oferta skierowana jest do Wspólnot Mieszkaniowych, Zarządców i właścicieli nieruchomości mieszkalnych na terenie Krakowa i okolic.

Pani Marta Zwierzyńska – administrator - posiada 16 letnie doświadczenie w tym zawodzie i jak mało kto profesjonalnie zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami. Posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) w zakresie świadczonych usług administracyjno-zarządzających. Obsługę księgową Administracja M4 prowadzi na programie firmy MMSoft Lokale,

właściciel mają dostęp online do swoich kartotek z należnościami i wpłatami.

Pani Marta Zwierzyńska posiada certyfikaty księgowego i głównego księgowego ze Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, zajmuje się obsługą techniczną oraz porządkową zarządzanych nieruchomości, świadczy pełen zakres usług.

Swoją ofertę współpracy Administracja M4 dopasowuje do danej nieruchomości i oczekiwań właścicieli (Zarządu). W Administracji M4 nikt nie będzie anonimowym właścicielem. Administracja M4 słucha opinii i potrzeb wszystkich we wspólnocie starając się wypracować jednolite cele i plany odnośnie administrowanego budynku.

Masz pytania? Porozmawiaj

Marta Zwierzyńska

E: [email protected] T: +48 503 127 691 A: www.m4.krakow.pl

Zobacz także:

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×