Usługa: Film wideo z nieruchomości

 

Film wideo nieruchomości to doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi kupujących. Wzbogacona o niego oferta sprzedaży wyróżni się na tle innych i zostanie zapamiętana na dłużej. Dodatkowo, załączenie do oferty pliku wideo wzbudzi zaufanie klientów.

Wideo udowadnia, że nieruchomość nie ma nic do ukrycia i pokazuje jej wygląd w pełnej krasie. Zwizualizowanie mieszkania na filmie pozwala lepiej je sobie wyobrazić, a jednocześnie rozbudza apetyt i zwiększa chęć zobaczenia go na własne oczy. Profesjonalna agencja potrafi w filmie wyeksponować wszystkie atuty nieruchomości. Dzięki użyciu nowoczesnego sprzętu i wpleceniu w film panoramicznych ujęć z drona, stworzymy profesjonalny dodatek do Twojej oferty.

Film wideo nieruchomości to wciąż nowość na rynku, stale wzbudzająca zainteresowanie klientów. Dodatkowym atutem takiej produkcji jest fakt, że bardzo łatwo trafić z nią do dużej ilości odbiorców. Stworzenie filmu wideo nieruchomości jest standardową procedurą podczas współpracy z Bracia Sadurscy Nieruchomości. Nasze filmy publikujemy na jednym z czołowym serwisów streamingowych na świecie, możesz więc mieć pewność, że Twoja oferta trafi do naprawdę szerokiego grona publiczności.

 

Oto przykładowe filmy z naszych nieruchomości:

 Masz pytania? Porozmawiaj

Karina Fundament

E: [email protected] T: +48 511-272-018 A: Sekretariat

Zobacz także:

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×