Usługa: Promocja oferty na kilkudziesięciu portalach

Promocja nieruchomości na portalach branżowych jest dziś podstawowym działaniem marketingowym, na które decydują się pośrednicy nieruchomości. Nie bez powodu! To portale internetowe są miejscami, z których najczęściej korzystają poszukujący nieruchomości.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie Twoi kupujący. Korzystając z naszych usług masz gwarancję tego, że Twoje ogłoszenie zostanie udostępnione zarówno na wszystkich portalach branżowych, jak i sprzedażowych. Promowanie ogłoszeń na stronach zajmujących się stricte nieruchomościami jest równie ważne, jak udostępnianie ich na ogólnych stronach.

Chociaż udostępnienie swojej oferty nieruchomości na portalach branżowych to coś, co prawdopodobnie mógłbyś zrobić sam, to warto skorzystać z pomocy doświadczonej agencji. Dzięki zaangażowaniu w promocję jesteśmy w stanie stale aktualizować i podbijać ofertę, a także promować ją na naprawdę dużej ilości portali. Ze względu na współpracę z częścią z nich możemy wypozycjonować nasze ogłoszenia wyżej, niż te dodane prywatnie, a tym samym osiągnąć lepsze wyniki.

Gdzie w dzisiejszych czasach potencjalny kupujący lub najemca będzie szukał nieruchomości? Nie sprawdzi raczej ogłoszeń w gazecie, nie przeczyta informacji zawieszonych na osiedlowej tablicy ogłoszeń. W pierwszym odruchu sprawdzi ogłoszenia dostępne w Internecie, i to na ich podstawie zbuduje swój obraz rynku nieruchomości. Dlatego tak ważna jest promocja nieruchomości na portalach.

Wybierając usługi Bracia Sadurscy Nieruchomości masz pewność, że Twoje ogłoszenie będzie promowane na kilkudziesięciu portalach branżowych. Ilość ofert na odpowiednich stronach ma bezpośrednie odbicie w zainteresowaniu ofertą i ilościach jej wyświetleń, a co za tym idzie, w szybszej sprzedaży.

Twoja oferta pojawi się na czołowych portalach m.in.:

Masz pytania? Porozmawiaj

Karina Fundament

E: [email protected] T: +48 511-272-018 A: Sekretariat

Zobacz także:

szukasz nieruchomości?
zadzwoń do nas, a my
ci w tym pomożemy!

jesteś zainteresowany współpracą?

zadzwoń do nas
+48 12 311-01-88

napisz do nas
wyślij wiadomość

×