Nieruchomości

Galeria pod ziemią

Wielu biznesmenów kochających sztukę marzy o prowadzeniu w podziemiach centrum Krakowa własnej galerii np. obrazów. Mają taką możliwość. Wystarczy, że poprzeglądają oferty sprzedaży lokali w stolicy Małopolski i na pewno coś znajdą.

Odpowiednie poprowadzona galeria w podziemiach jednej z kamienic w centrum Krakowa może okazać się strzałem w dziesiątkę. Tysiące turystów, którzy szukają kontaktu ze sztuką, są dobrymi klientami takich miejsc.

W ofercie Agencji Nieruchomości Bracia Sadurscy w Krakowie możemy znaleźć ciekawą propozycję sprzedaży piwnicy o powierzchni 174 mkw., która jest zlokalizowana w czteropiętrowej kamienicy przy najpopularniejszej krakowskiej ulicy Floriańskiej.

– Kamienica w bardzo dobrym stanie, zostały wymienione wszystkie instalacje, dach, odnowiona klatka schodowa. Jest to kamienica bezczynszowa, a obecnie w budynku działa hostel – informują agenci nieruchomości.

Cena piwnicy, w której moglibyśmy mieć własną galerię sztuki, wynosi milion 650 tysięcy złotych. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

(m)