InwestycjeNieruchomości

Dom w malowniczej okolicy – Osiedle Dobranowice

Dom w malowniczej okolicy - Osiedle Dobranowice

Zainteresowanie oraz częstotliwość poszukiwania nowych domów na sprzedaż, aktualnie coraz częściej przenosi się poza granice dużych miast. Mimo, iż w Krakowie czy Wieliczce na wielu poszukujących czekają tysiące atrakcyjnych domów, to niektórzy z nich wolą kierować wzrok od razu w stronę przedmieść. Właśnie dla nich dzisiejsza propozycja nieruchomości od dewelopera może z pewnością okazać się bardzo bliska ich oczekiwaniom.

 

 

Domy na sprzedaż z dala od zgiełku miasta

 

Jeśli ktoś rozgląda się już za nowym domem na sprzedaż na pewno nie chce, aby była to nieruchomość bez własnej przestrzeni na świeżym powietrzu w postaci ogrodu czy chociażby tarasu. Decydując się na własną i kosztowną przecież nieruchomość, szkoda byłoby nie zainwestować zaoszczędzonych środków w dom idealny, a nie tylko w części odpowiadający potrzebom naszym i naszych bliskim. Oferowaną przez małopolskiego dewelopera inwestycję wyróżnia wiele aspektów, które mogą uczynić ją właśnie nieruchomością Waszych marzeń. Sprawdźmy dlaczego!

 

Dobranowice, gdzie powstały te wyjątkowe domy to miejscowość położona 20 kilometrów od centrum Krakowa i tylko 5 kilometrów od Wieliczki. Te krótkie odległości gwarantują szybki transport do każdej z obu miejscowości. Kursuje tu autobus na linii Dobranowice – Wieliczka z możliwością przesiadki na linie miejskie i szybką kolejkę do Krakowa. Bez trudu można zatem dojeżdżać z Dobranowic do pracy czy szkoły, i jednocześnie cieszyć się mieszkaniem w cichej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego hałasu. Osiedle stworzone przez dewelopera Free Form Bud znajduje się do tego w okolicy z pięknym widokiem, a malownicza okolica cieszy oko i pozwala porządnie wypocząć.

 

 

Osiedle Dobranowice idealne dla rodziny

 

Dostępna również w bazie ofert biura Bracia Sadurscy inwestycja, może być dobrą propozycją przede wszystkim dla rodziny. Każdy z domów w zabudowie bliźniaczej ma powierzchnię 131 metrów kwadratowych, wyposażony jest w cztery pokoje oraz jednostanowiskowy garaż w bryle budynku. Działki mają różne powierzchnie i wynoszą od 364 do prawie sześciuset metrów.

 

Na parterze domów w Bronowicach znajduje się przestronny salon, w którym z powodzeniem można zamontować kominek. Z tarasu istnieje również możliwość wyjścia na taras, co daje ogromny komfort użytkowania. Na parterze mieści się również oddzielna kuchnia, przedpokój i łazienka. Z kolei na piętrze przewidziane zostały trzy sypialnie, łazienka o sporej powierzchni, garderoba i przedpokój. Deweloper zostawia również kupującym możliwość adaptacji poddasza o dodatkowej powierzchni aż 60 metrów kwadratowych!

 

Inwestycja gwarantuje wykonanie z materiałów budowlanych wysokiej jakości. Free Form Bud dołożył wszelkich starań, aby osiedle wyróżniało się wysokim standardem wykończenia oraz dbałością o każdy szczegół. Na stronie dewelopera można obejrzeć fantastycznie przygotowane wizualizacje, które pozwolą każdemu potencjalnemu zainteresowanemu zakupem wyobrazić sobie swój przyszły dom, łącznie z wyposażeniem wnętrz. Internetowa wizytówka inwestycji zawiera również inne cenne informacje, które pozwolą odpowiedzieć na każde nasuwające się przed zakupem pytanie.

 

 

Chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o inwestycji Osiedle Dobranowice? Jesteście zainteresowani zakupem jednego z domów realizowanych między Krakowem a Wieliczką? Skontaktujcie się z naszym biurem Bracia Sadurscy jak najszybciej – 12 311-01-88. Pomożemy Ci w wyborze nieruchomości prosto od dewelopera oraz wszystkich formalnościach, niezbędnych do zakupu domu z rynku pierwotnego. Odwiedź również naszą stronę www.sadurscy.pl.