Nieruchomości

Działka nad rzeką wśród zieleni? Sprawdź Gdów

Działka nad rzeką wśród zieleni Sprawdź Gdów

Lubisz klimat dużego miasta, ale mimo wszystko wolałbyś mieszkać w spokojniejszej i bardziej kameralnej miejscowości? Wsi znajdujących się po sąsiedzku z Krakowem i spełniających te kryterium nie brakuje. Jedną z nich jest Gdów, który oprócz sporej odległości od zgiełku miasta, i oprócz ciszy i spokoju, gwarantuje dodatkowo sąsiedztwo rzeki i otoczenie przyjazne naturze. Co jeszcze oferuje Gdów? Sprawdźmy!

 


Budowa domu? W Gdowie działek pod dostatkiem

 

Miejscowości pod Krakowem polecają się głównie tym, którzy zastanawiają się nad kupnem działki pod zabudowę i chcieliby stworzyć swój dom od samych fundamentów. Również wsi Gdów pod tym kątem absolutnie niczego nie brakuje. Gdów to bardzo ładna i czysta okolica nieskażona spalinami tak charakterystycznymi dla dużych metropolii. Odnajdą się tu doskonale amatorzy ogrodnictwa i wielbiciele przyrody, którzy zmęczeni są miejskim zgiełkiem i korkami podczas codziennych dojazdów do pracy czy szkoły i chcieliby odpocząć po męczącym dniu w swoim przestronnym domu z widokiem na ogród. Jeśli do tego ten rodzinny dom miał okazję być zbudowany przez jego właścicieli od zera, satysfakcja z posiadania takiej nieruchomości jest chyba jeszcze większa.

 

Dlaczego jeszcze warto wybudować swój dom w Gdowie? Na terenie tutejszej gminy mieszkańcy mogą cieszyć się doskonale rozbudowaną infrastrukturą i komunikacją, dzięki której można szybko i wygodnie dostać się do Wieliczki, Krakowa, Bochni czy Tarnowa. Osoby posiadające potomstwo powinny wiedzieć, że Gdów to doskonale działające zaplecze edukacyjne – działają tu przedszkola i szkoły państwowe oraz prywatne. Zarówno dzieci jak i dorośli mogą korzystać z wielu możliwości związanych z edukacją lub zabawą. Na terenie gminy Gdów znajduje się wiele placów zabaw, studio tańca oraz kółka rozwijające zainteresowania mieszkańców i umożliwiających ciekawe spotkania w miłym gronie.

 

 

Dom lub działka w cenie mieszkania

 

W takich miejscowościach jak Gdów, nieruchomość o sporej powierzchni można nabyć w tej samej cenie co niezbyt obszerne mieszkanie w metropolii. Ci, którzy mają już okazję mieszkać w domku na wsi na pewno będą z czystym sercem polecać tę właśnie opcję każdemu. Najważniejsze dla poszukujących to jednak głęboko zastanowić się nad tym, gdzie z naszą rodziną wolelibyśmy zamieszkać i czy to miasto czy wieś jest naszym wymarzonym miejscem do życia. Spora szansa oszczędności kusi, aby przeprowadzić się daleko za miasto. Ci jednak, którzy kochają miejskie życie, mogą mieć potem problemy z zaadaptowaniem się w niedużej miejscowości.

 

Czy dusząc się w ciasnym mieszkaniu coraz częściej myślisz o przeprowadzce na wieś? Dom z własnym ogrodem w otoczeniu zieleni od zawsze był Twoim marzeniem, i w to w takiej nieruchomości chcesz budować przyszłość z Twoją rodziną? Koniecznie sprawdź, co oferuje Ci Gdów w województwie małopolskim. Skontaktuj się z naszym biurem Bracia Sadurscy i sprawdź, jakie działki lub domy na sprzedaż posiadamy w bieżącej ofercie. Czekamy na Twój telefon pod numerem – 12 311-01-88. Wyjątkowe nieruchomości na sprzedaż znajdziesz również na stronie www.sadurscy.pl. Zapraszamy!